7 невеликих технологій, які здатні змінити ваше життя
28.06.2019 561 0 newsdaily.org.ua

7 невеликих технологій, які здатні змінити ваше життя

В закладки

7 невеликих технологій, які здатні змінити ваше життя

© Nga Tran/Flickr

Одними з найбільш значущих і впливових технологій є наші смартфони, але є і інші корисні пристрої, якими поки не всі користуються. А даремно. Технічний прогрес здатний поліпшити якість нашого життя. Причому необов'язково витрачати купу грошей на те, щоб вона стала краще. Незважаючи на те, що люди вважають, що технології завдають шкоди людству і зводять нанівець соціальне взаємодія, вони також приносять багато користі.

Lifehack розповів про 7 порівняно недорогих технологіях, які допоможуть вам схуднути, стежити за своїм здоров'ям і забезпечити безпеку будинку.

Фітнес-трекер

© GeorgeRudy/IStock

Ця технологія приносить набагато більше користі, ніж здається. Люди, які носять фітнес-трекери, стверджують, що це пристрій забезпечує їх статистичними даними, які потрібні для вдосконалення своєї фізичної форми. Якщо раніше нам було важко виміряти частоту пульсу, кров'яний тиск і температуру тіла, то зараз це дуже просто.

Ці дані життєво важливі для 29% людей, які страждають від гіпертонії. Вони повинні знати, як впливає та або інша фізична активність, стрес або дієта на їх артеріальний тиск. Крім того, фітнес-трекери служать постійним нагадуванням про необхідність занять спортом, що корисно тим людям, які про це забувають.

Система домашнього моніторингу

© pixabay.com

Можливість контролювати і стежити за речами дистанційно, наприклад, за температурою у вашому будинку, – дуже корисний інструмент, який дозволяє людям економити гроші. Системи домашнього моніторингу – це також чудовий спосіб забезпечити безпеку вашого будинку в будь-який час. Ви можете працювати з цією системою прямо на своєму смартфоні. Можна замкнути двері і ввімкнути або вимкнути світло на відстані. Ви також можете дізнатися про проблеми до того, як вони завдадуть шкоди вашому дому: наприклад, отримати попередження про те, що прорвало трубу в будинку і почалася заповнюватися водою ванна кімната.

Електронні ваги для харчових продуктів

© DragonImages/IStock

Ви дійсно знаєте, скільки їжі їсте щодня? Багато людей страждають від зайвої ваги і ожиріння як раз із-за того, що їдять занадто багато, а в їх раціон входить багато натрію і цукру. Ви можете тримати себе в шорах і контролювати розмір порцій за допомогою електронних ваг. Якщо ви будете зважувати їжу при кожному прийомі їжі, ви звикнете до споживання меншої кількості їжі і будете довше відчувати себе ситим. В результаті ви швидше зможете позбавитися від зайвої ваги. У деяких просунутих пристроях є вбудований довідник про продукти харчування та синхронізація зі смартфоном.

MP3-плеєр

© Burst/Pexels

Як це пристрій може змінити ваше життя? Ми всі знаємо про те, що MP3-плеєр подарував людям можливість створювати цілу бібліотеку з численних треків. Але чи знаєте ви, як музика впливає на психічне здоров'я? Дослідження показали, що прослуховування приємною розслаблюючій музики може знизити рівень стресу на 61%. Це не тільки позначиться на вашому самопочутті, а й покращить загальну якість життя.

Вбудований фільтр для води

©seb_ra/IStock

Багато сучасні холодильники мають вбудовану систему фільтрації води, що робить її ще більш чистою і смачною. Ця технологія, як правило, видаляє хлор, але ви повинні упевнитися в цьому, прочитавши посібник користувача вашого холодильника, в якому буде вказано, який тип системи фільтрації води він використовує і які шкідливі речовини видаляє. Центри з контролю і профілактики захворювань США відзначають, що для позбавлення від деяких паразитів у воді і поліпшення роботи фільтра знадобиться система зворотного осмосу, яку потрібно купувати окремо.

Система моніторингу глюкози в крові

© stevepb/Pixabay

Ви страждаєте діабетом, преддіабетом, або їм страждає хтось із вашої родини? Якщо це так, то системи моніторингу рівня глюкози в крові (на кшталт глюкометра) повинні знаходитися у вас під рукою. Вони існують порівняно давно, але їх робота і функції постійно вдосконалюються. Завдяки цьому пристрою і фітнес-трекера ви зможете контролювати рівень цукру в крові і уникнути потенційно небезпечного для життя стрибка глюкози. Простими словами, це пристрій здатне врятувати ваше життя.

Сонячне зарядний пристрій у вигляді брелока Solar Powered Keychain Battery Charger

© alibaba.com

З 2000 року збільшуються збої в електропостачанні. Відбуваються зміни в кліматі, забруднення навколишнього середовища, тому потрібно вжити заходів для усунення цих проблем.

Це пристрій має сонячні батареї, які можуть зарядити будь-які пристрої (планшет, смартфон тощо) без допомоги електрики. Переваги зарядного пристрою в тому, що воно компактне і представлено у вигляді брелока. Іноді в нього вбудований ліхтарик.

 

Технології змінюють світ. Навіть старше покоління їх використовує і не може заперечувати того, що багато пристрою спростили життя і повсякденну рутину. Ті пристрої, про які ми розповіли, допоможуть вам поліпшити своє здоров'я, якість життя, заощадити час і гроші.

Читайте також 5 радикальних технологій, які вирішать транспортні проблеми

7 розумних гаджетів, які можуть стати в нагоді в будинку
© Business Insider Технології розвиваються надзвичайно швидко. Практично кожен день з'являються нові винаходи, які здатні зробити наше життя трохи простіше і безпечніше.
15 нових технологій, які здатні врятувати світ від глобальних катастроф
© Zapp2Photo/iStock Не секрет, що майбутнє нашої цивілізації знаходиться виключно в наших руках. Розуміючи це, Центр безпеки та охорони здоров'я Джона Хопкінса (Ізраїль)
Які інновації в харчовій промисловості здатні змінити нашу харчову систему
© JIRAROJ PRADITCHAROENKUL/iStock Майбутнє нашої харчової системи нерозривно пов'язане з новими технологіями. Звичайно, якихось миттєвих змін чекати не варто, але
Корисні поради про ідеальний батьківство у вік технологій
Як виховувати дітей у століття технологій? Здається, що малюки більше проводять часу з гаджетами, ніж зі своїми батьками. Варто визнати, що все це залежить і від батька з
Як ми втрачаємо гроші і час в соціальних програмах, навіть не помічаючи цього
© IStock Люди витрачають все більше часу і грошей на соціальні програми. Ми навіть не помічаємо того, як сильно впливають соціальні мережі на наше життя, в тому числі на
Глобальні продажі смартфонів впали на 6%: названа причина
© scyther5/iStock Ринок смартфонів переживає далеко не кращі часи, незважаючи на наявність нових цікавих технологій. Революційні камери і сканери відбитків безпосередньо