Кращі камери, які допоможуть вам створити миттєві знімки
05.05.2019 557 0 newsdaily.org.ua

Кращі камери, які допоможуть вам створити миттєві знімки

В закладки

Кращі камери, які допоможуть вам створити миттєві знімки

© hsyncoban/iStock

Якщо ви втомилися від Instagram і сучасних технологій в цілому, то придивіться до камер з функцією миттєвого друку знімків. Погодьтеся, тримати в руках таке фото набагато приємніше, ніж переглядати селфи в соцмережах. Ось кращі фотокамери за версією Fatherly, з допомогою яких можна роздруковувати знімки.

Polaroid Originals OneStep 2

© fatherly.com

OneStep 2 – це сучасна реінкарнація легендарного фотоапарата Polaroid, який колись був мрією кожного фотолюбителя. Звичайно ж, камера обзавелася новими можливостями, наприклад, багаторівневої спалахом, але це старий добрий Polaroid.

Leica Sofort

© fatherly.com

Це одна з найбільш технологічних камер такого типу. Тут є багато різних налаштувань, якими, до речі, зовсім не обов'язково користуватися. Ви можете робити дійсно якісні знімки лише одним натисненням. Головною перевагою Leica Sofort є наявність таймера для групових фото.

Sunprint

© fatherly.com

Sunprint – це не камера, а спеціальний папір, на якому можна запам'ятати який-небудь невеликий об'єкт. Для цього досить помістити його перед папером, на яку повинні падати прямі сонячні промені. Звичайно, знімки виходять не дуже якісними, але їх виготовлення приносить масу позитиву.

Kodak Printomatic

© fatherly.com

Ця камера роздруковує фото на дуже якісному папері, яку досить складно пошкодити. По-перше, вона повністю водостійка, а по-друге, знімки неможливо пом'яти. Крім цього, заготівлі одночасно є стікерами, які можна легко наклеїти на будь-яку поверхню.

Lomomography Lomo'Instant

© fatherly.com

Це більш професійний варіант камери з миттєвою печаткою. В комплекті є відразу 4 об'єктива, тому для повноцінного використання девайса потрібно володіти мінімальними навичками роботи з фототехнікою. Хоча, варто відзначити, що виробник передбачив повністю автоматичний режим для новачків.

Fujifilm Instax SP-3 Mobile Printer

© fatherly.com

Це відносно компактний принтер, який вміє друкувати фото безпосередньо з вашого смартфона. На виході виходять досить якісні знімки квадратної форми (6 сантиметрів). Процес друку займає близько 15 секунд.

Читайте також У світі стрімко зростає запит на телефони "без інтернету"

10 додатків, які допоможуть зробити трендову обробку фотографій
© Deagreez/iStock З кожним роком камери в наших смартфонах стають все краще, але це не означає, що тепер ми можемо обходитися без інструментів для обробки знімків. Якщо
5 кращих дешевих смартфонів з хорошими камерами
© max-kegfire/IStock Вимоги до смартфонів у всіх різні, але ви навряд чи зможете зустріти людину, яка б байдуже ставився до якості камери свого девайса. Серед флагманів
Як перевірити камеру на ноутбуці і зробити з її допомогою фотографії
© rawpixel/Pixabay Зазвичай веб-камери ноутбуків використовують для онлайн-відеодзвінків, але з їх допомогою можна робити і фото. Звичайно, якість таких знімків буде не
6 маленьких камер, які знадобляться у подорожі
Збираючись у подорож, варто подбати не тільки про речі першої необхідності, але і про якісну камері. Звичайно, ви можете робити знімки на свій смартфон, але це не
8 відмінних додатків для зберігання фото
© Pixabay Використання хмарних сервісів для зберігання фотографій – це відмінна ідея. По-перше, ви істотно заощадите пам'ять на вашому смартфоні, а по-друге, ніколи не
Facebook тепер дозволить розміщувати 3D-фотографії
© scyther5/IStock Останнім часом підопічні Марка Цукерберга почали активно впроваджувати нові цікаві функції в Facebook. Чергове нововведення торкнулося фотопостов.