5 додатків, які допоможуть побороти інтернет-залежність
27.03.2019 173 0 newsdaily.org.ua

5 додатків, які допоможуть побороти інтернет-залежність

В закладки

5 додатків, які допоможуть подолати інтернет-залежність

© AntonioGuillem/IStock

Інтернет-залежність – це досить серйозна проблема, яка вимагає рішучих дій. Якщо ваш смартфон відбирає у вас занадто багато часу, але ви не можете взяти себе в руки, щоб зайнятися більш важливими і корисними справами, то скористайтеся цими додатками. Вони допоможуть вам подолати залежність від соцмереж.

© tommaso79/IStock

1. Menthal

Для початку варто визначити, скільки часу ви витрачаєте на взаємодію зі смартфоном. Для цього потрібно скористатися додатком Menthal. Воно збирає максимально докладну інформацію про використання девайса. Через кілька доби ви будете володіти всіма необхідними даними про свою поведінку у мережі.

2. Moment

Це додаток також фіксує всі ваші дії і зберігає статистику використання смартфона. Але головна його перевага – можливість обмежити час, який ви витрачаєте на взаємодію з пристроєм. Після вичерпання добового ліміту ви почнете отримувати повідомлення із закликом відкласти телефон і зайнятися чимось корисним.

© william87/IStock

3. Pause

Для повноцінного використання цього додатка потрібен ще один чоловік, який теж не випускає смартфон з рук. З допомогою Pause можна влаштовувати змагання, щоб визначити, хто довше протримається без інтернету. Запропонуйте зіграти в цю незвичайну гру своїм друзям. Це додасть мотивації.

4. Ingress

Якщо вам все-таки ну вдається відмовитися від використання смартфона, то хоча б вийдіть на вулицю. Наприклад, ви можете зіграти в гру з доповненою реальністю Ingress. Вам дійсно доведеться відправитися на вулицю, щоб пересуватися по різним ігровим локаціями, які засновані на реальних картах.

© SvetaOrlova/IStock

5. Headspace

Це додаток навряд чи допоможе вам відмовитися від використання смартфона, але воно може зробити його дійсно корисним. Headspace – це інтерактивна система для медитації, яка відмінно підходить для новачків. Додаток володіє величезною базою вправ на всі випадки життя.

Читайте також: Топ-5 додатків, які допомагають худнути

Як побороти інтернет-залежність і почати жити реальним життям
© DisobeyArt/iStock Якщо ви вважаєте, що залежність від соціальних мереж – це норма поведінки сучасної людини, то помиляєтеся. Більшість психологів сходяться на думці, що
8 додатків для IOS і Android, які допоможуть вилікувати залежність від смартфона
© Sebastian Gorczowski/IStock Психологи стверджують, що більшість із нас залежні від своїх смартфонів. У науковому співтоваристві всерйоз обговорюється питання про те,
10 додатків, з якими ви почнете все встигати
© nortonrsx/iStock Професійна діяльність більшості сучасних людей пов'язана з роботою за комп'ютером. І це величезна проблема, оскільки інтернет являє собою сукупність
6 способів користуватися соцмережами з користю для здоров'я
© Rawpixel/IStock Про шкоду соціальних мереж говорять багато, але чомусь мало хто звертає увагу на позитивні аспекти використання Facebook та інших подібних медіа.
5 речей, які нам легко замінив інтернет
© DisobeyArt/iStock Інтернет непомітно проник в усі сфери нашого життя і витіснив безліч речей, які ще недавно здавалися незамінними. Ставитися до цього можна по-різному.
У світі стрімко зростає запит на телефони "без інтернету"
© lenscap67/iStock Продажі звичайних кнопкових мобільних телефонів зростає, оскільки все більше користувачів шукають спосіб позбутися від цифрового залежності. Це