Як очистити пам'ять на iPhone або iPad
09.06.2019 562 0 newsdaily.org.ua

Як очистити пам'ять на iPhone або iPad

В закладки

Як очистити пам'ять на iPhone або iPad

Коли ви купуєте новий iPhone або iPad, все працює ідеально. Та з часом девайси Apple, зрештою, як і вся інша техніка, стають повільнішими. Найчастіше пов'язаність язано це з помилками пам'яті та накопиченням кешу.

Кешовані файли використовуються практично усіма додатками. Для прикладу, браузер Safari зберігає всю інформації про відвідувані вами сайти. Це корисно, адже ці архіви допомагають швидше відкривати веб-сторінки у майбутньому. Також кеш допомагає заощадити трафік. Але є і зворотній бік – накопичені файли суттєво сповільнюють роботу пристрою і призводять до дефіциту пам'яті.

© Pexels

Як очистити кеш Safari?

Очистіть файли кешу дуже просто. Для цього знайдіть у налаштуваннях пункт «Safari». В кінці списку відшукайте «Очистити історію і дані сайтів». Врахуйте, що з пристрою будуть також видалені файли cookie, які допомагають взаємодіяти з сайтами.

Як очистити кеш інших додатків?

Нажаль, розробникі iOS не передбачили такої можливості. Проте варіанти все одно залишаються. Найпростіше, що ви можете зробити – це видалити додаток, після чого інсталювати його повторно.
Розробникі деяких додатків передбачили спеціальну опцію в налаштуваннях для очищення «сміття», та це надзвичайна рідкість.
Існує ще один непоганий спосіб – сторонні клінери з App Store. Ці додатки дійсно вміють видаляти файли кешу, проте існує серйозний ризик втратити важливі файли. Використовуйте цей спосіб тільки у випадку, якщо на вашому iPhone або iPad залишилось критично мало вільної пам'яті.

© Pexels

Як очистити оперативну пам'ять iPhone або iPad?

Найпростіший спосіб очищення оперативної пам'яті на iOS – це перезавантаження пристрою. Та якщо ви не бажаєте вимикати свій смартфон чи планшет, то скористайтесь цією простою інструкцією:

  • Розблокуйте смартфон.
  • Утримуйте кнопку живлення, поки на екрані не з'явиться напис «Вимкнути».
  • Натисніть та утримуйте кнопку Home на протязі 10-20 секунд, поки не з'явиться головний екран.
© Pexels

Які переваги надає Джейлбрейк?

Девайси від Apple, які пройшли процедуру Джейлбрейку дійсно мають дещо більше можливостей. Наприклад, ви можете інсталювати додатки, які не опубліковані в App Store. Відомий незалежний розробник Раян Петріч створив чудовий інструмент для очищення кешу додатків – CacheClearer.
Після інсталяції CacheClearer у налаштуваннях пристрою з'явиться новий пункт для очищення кешу («Налаштування» — «Статистика» — «Сховище»). Виберіть будь-який додаток та натисніть на «Clear App's Cache».

Читайте також: 5 речей, які ви не знали про домашній кнопці iPhone

Як очистити кеш в браузерах і на мобільних пристроях
Ми щодня користуємося комп'ютерами і телефонами, з-за чого в пристроях накопичуються непотрібні файли і дані. Цей «сміття» заважає швидкій роботі пристрою. Можливо, ви
Як очистити історію на своєму смартфоні Android або iPhone
© kasinv/iStock Браузери, які ви використовуєте на своєму смартфоні, зберігають історію відвідин сайтів за аналогією з ПК-версіями. Це може бути корисним у деяких
Як скачати музику на iPhone або iPad: покрокова інструкція
© deniskomarov/IStock Мабуть, головним недоліком гаджетів Apple є закритість операційної системи iOS. Це створює для користувачів деякі труднощі. Наприклад, багато хто
Як відкалібрувати батарею iPhone
Як відкалібрувати батарею iPhone
Як відкалібрувати батарею iPhone
22.05.19 Новинки техніки
© Prykhodov/iStock iPhone мають досить непоганий автономністю, але з часом вона поступово погіршується. Насправді ця проблема актуальна абсолютно для всіх смартфонів.
Apple планує випустити новий iPad Pro без головної кнопки
© Prykhodov/iStock На найближчому заході в Нью-Йорку компанія Apple покаже відразу кілька нових цікавих продуктів. З високою часткою ймовірності ми побачимо оновлений
Як використовувати корисну і давно забуту функцію iPhone
© grinvalds/IStock Дивно, але величезна кількість користувачів техніки Apple навіть не підозрюють про наявність унікальною і дуже зручної функції в своєму iPhone. Щоб