6 найяскравіших винахідників, які запам'яталися світові
14.05.2019 502 0 newsdaily.org.ua

6 найяскравіших винахідників, які запам'яталися світові

В закладки

6 найяскравіших винахідників, які запам'яталися світу

© Pexels

Кажуть, для того, щоб стати великим ученим, потрібно бути трохи божевільним. Саме такі люди, що борються за свої божевільні ідеї, в результаті запам'яталися світу і зуміли його змінити. Сьогодні ми розповімо вам про найбільш яскравих винахідників, які потрібно знати.

Лоуренс Патрік

Якщо ви коли-небудь потрапляли в автомобільну аварію, ймовірно, ви залишилися цілі завдяки Лоуренсу Патріку. Цей чоловік, який присвятив своє життя дослідженню людських можливостей до виживання. Більшу частину дослідів Патрік ставив на собі, що закінчувалося для нього травмами і синцями. Отримана інформація була використана для встановлення стандартів безпеки в автомобілях і порятунку незліченної кількості життів. Перш ніж Патрік почав проводити свої інноваційні дослідження, авто-виробники заявили, що машини не можуть бути безпечними для людей і що будь-яка аварія призведе до смерті, так як тіло людини є дуже вразливим. Численні експерименти Патріка довели зворотне.

©Burak Kebapci/Pexels

Торальд Солманн

Торальд Солманн – один з найвидатніших фармакологів у світі, який вирішив присвятити себе пошуку протиотрути від гірчичного газу/ іприту. Іприт був одним з найвідоміших бойових отруйних речовин в історії, викликає сліпоту, гангрену і смерть. Солманн проводив експерименти на собі, оскільки добровольців знайти не зміг. Він покривав ділянки шкіри різними мазями і сумішами, потім піддавав їх гірчичного газу і спостерігав за результатом. Дослідження показали, що вазелін і кокосове вугілля змогли протистояти дії газу і захищати шкіру.

Гордон Гізбрехт

доктор Гордон Гізбрехт вирішив присвятити своє життя дослідженню гіпотермії та здатності організму протистояти обмороження. Гордон неодноразово піддавав себе сильного переохолодження і встановив, як ми реагуємо на холод і як вижити, якщо ви впадете під лід.

©Riccardo Rawicki/Pexels

Елайша Грейвс Отіс

Інженер з прізвища Отіс винайшов перший у світі безпечний ліфт з системою затримки ліфта в шахті при обриві каната. На Всесвітній виставці 1853 року Отіс особисто представив публіці свій винахід, що справило справжній фурор. В наші дні вже ні один сучасний ліфт не може працювати без цього механізму.

Луї Себастьян Ленорман

26 грудня 1783 року французький фізик Луї Себастьян Ленорман стрибнув з даху Обсерваторії Монпельє у Франції зі своїм саморобним парашутом перед здивованою натовпом. Ленормана називають першою людиною, яка вчинила засвідчений спуск з парашутом. Крім того, він надихнув двох братів на створення пілотованого повітряного кулі.

©Pixabay

Джонас Солк

У середині 1900-х років, коли поліомієліт щороку забирав тисячі життів, не було часу на десятиліття досліджень, тому вірусолог Джонас Солк робив усе можливе для якнайшвидшого винаходу вакцини. Він навіть піддав всю свою сім'ю випробувань, які пройшли успішно і стали сенсацією. Джонас Солк був одним з розробників перших вакцин проти поліомієліту, спасшем безліч людей і дітей від цього захворювання.

Ось такими великими досягненнями відзначилися перераховані вище винахідники, які присвятили свої життя поліпшенню світу.

4 футуристичні технології, які потрібні малому бізнесу
©bruce mars/Pexels Запровадження передових технологій у бізнесі має свої плюси і мінуси. Серед різноманіття передових технологій потрібно знаті їхні особливості та бути
Як запам'ятовувати швидше і більше, ніж інші люди
©Pixabay Не знаєте, як запам'ятати великий обсяг інформації за короткий термін? Цей навик може виручити вас, наприклад, перед важливим іспитом. На щастя, існує спосіб
18 важливих питань, які варто задати дитині перед сном
© NataliaLeb/IStock Психологи радять розмовляти з дитиною саме перед сном, оскільки в такі моменти діти схильні відкриватися перед батьками. Але врахуйте, що банальне
5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
15 найпам'ятніших цитат професора Дамблдора, які варто запам'ятати батькам
© LiveLib Минуло два десятиліття з тих пір, як історія про Гаррі Поттера вперше з'явився в нашому житті і з кожним роком вона стає все популярнішою. Один з найяскравіших
7 моментів дитинства, які запам'ятаються назавжди
©Wavebreakmedia/iStock На жаль, дитинство пролітає дуже швидко. Тому завдання батьків – наповнити життя малюка прекрасними моментами, які він запам'ятає назавжди.