7 моментів дитинства, які запам'ятаються назавжди
11.03.2019 436 0 newsdaily.org.ua

7 моментів дитинства, які запам'ятаються назавжди

В закладки

7 моментів дитинства, які запам'ятаються назавжди

©Wavebreakmedia/iStock

На жаль, дитинство пролітає дуже швидко. Тому завдання батьків – наповнити життя малюка прекрасними моментами, які він запам'ятає назавжди. Сьогодні ми розповімо вам про епізоди з дитинства, які врізаються в пам'ять і зберігаються на полиці найкращих спогадів.

Час, проведений з батьками

Діти навряд чи запам'ятають всі подаровані вами іграшки, зате вони точно запам'ятають сімейні походи в кафе, в аквапарк або на каток, де ви дружно сміялися і веселилися.

©evgenyatamanenko/iStock

Час, коли дитина був важливіше роботи

Бувають моменти, коли батьки занадто зайняті своєю роботою, дзвінками та повідомленнями, що не можуть приділити дитині і відповісти на всі його «чому?». Однак хвилини, коли ви відкладаєте гаджети в бік і помічаєте свого малюка, дійсно найцінніші.

Прояви любові

Слова любові і підтримки допомагають дитині сформувати правильну самооцінку і впевненість у собі. Частіше говоріть дитині, що любите його, пишаєтеся ним і вірите в нього.

©monkeybusinessimages/iStock

Підтримка в скрутну хвилину

На своєму шляху кожна дитина стикається з проблемами, труднощами, невдачами і страхами. Допомогти йому пройти через це можуть тільки люблячі і дбайливі батьки. Їх настанови і підтримка назавжди залишаються в пам'яті дитини.

Час, коли батьків не було поряд

Бувають моменти, коли батьків немає поруч і важливі рішення доводиться приймати самостійно. Це хвилюючий досвід, який також обов'язково запам'ятовується.

Модель поведінки батьків

Пам'ятайте про те, що діти – копія своїх батьків. Вони завжди беруть з них приклад і копіюють модель поведінки. Ваші слова, звички і спілкування з іншими, формує погляди і характер дитини.

©monkeybusinessimages/iStock

Поведінка батьків у стресових ситуаціях

Те, як ви протистоїте труднощів і боретеся зі стресом також залишається в пам'яті вашої дитини. Не забувайте, що діти всьому вчаться у батьків. Якщо ви покажете на власному прикладі, як вирішувати проблеми і зберігати спокій, ваш малюк у важких ситуаціях буде надходити також.

Зверніть увагу на представлені вище важливі моменти дитинства, які малюки запам'ятовують на все життя.

7 промов, які діти завжди будуть пам'ятати про вас
Напевно з вами таке траплялося — друзі або родичі згадують якісь моменти з вашого дитинства, а ви цього не пам пам'ятаєте. З іншого боку, є багато випадків, які ві
8 корисних лайфхаков для тих, хто постійно все забуває
© nicoletaionescu/iStock Хороша пам'ять важлива не тільки для виконання своїх професійних обов'язків, але й для повсякденних побутових справ. Хоча не варто зневірятися,
Як запам'ятовувати швидше і більше, ніж інші люди
©Pixabay Не знаєте, як запам'ятати великий обсяг інформації за короткий термін? Цей навик може виручити вас, наприклад, перед важливим іспитом. На щастя, існує спосіб
Поради для лінивого відпочинку з дітьми
© vadimguzhva/iStock Літо – це час без великих планів, тонни зобов'язань, поспіху, стресу і планування. Деякі батьки влаштовують для себе і дітей ледачий відпочинок.
Як навчити дитину правильно пояснювати час
© SerrNovik/iStock Навчитися розуміти по годинах буває нелегко для дітей. Але ви, як вчитель або батько, можете перетворити процес навчання в веселе заняття. Перед тим,
Як доглядати за собою жінкам, у яких завжди брак часу
© Wavebreakmedia/iStock Догляд за собою має бути на першому місці у кожної жінки. Але що робити, якщо у вашому житті тільки дедлайни? Вам досить запам'ятати наші поради і