11 надихаючих цитат, після прочитання яких хочеться встати і робити»
21.05.2019 207 0 newsdaily.org.ua

11 надихаючих цитат, після прочитання яких хочеться встати і робити»

В закладки

11 надихаючих цитат, після прочитання яких хочеться встати і робити»

© gpointstudio/IStock

Було б нерозумно не визнати, як велика сила слів. Слова можуть поранити, подарувати надію, розповісти про почуття. Слова можуть змінити ваш настрій, погляд на світ і навіть ставлення до деяких речей (і людей). Greatist підготували для вас надихаючі цитати, які не можуть не надати вам сил.

Вміст матеріалу

Надихаючі цитати, які змінять життя

Автори, мислителі і філософи, яким належать ці цитати, навіть не усвідомлюють, як їх слова вплинули на життя деяких людей. Хто знає, раптом вони і на вас справлять враження. Будемо сподіватися, ці 11 цитат допоможуть вам жити більш усвідомлено і результативно у цьому році:

Мері Олівер

©BlackbourneA/IStock
 • «Скажи, що ти збираєшся робити зі своєю єдиною шаленої і безцінною життям?»

Так, життя всього одна. Не варто забувати про це. Світ великий, і ВИ – ваше існування – також велике.

Талмуд

 • «Людина буде притягнутий до відповідальності в Судний день за кожну річ, яку він міг би отримати, але не отримав»

Що ви приймаєте як належне і не помічаєте з-за поганого настрою? Що ви не бачите і відчуваєте, що не в повній мірі? Мета життя – радість.

Сенека

© klebercordeiro/iStock
 • «Все майбутнє в невизначеності: живи поточним моментом»

Ми поняття не маємо, скільки днів залишилося жити на планеті Земля. Цей день – ваше життя! Ми не знаємо, що буде завтра, а що в наступному році. Так навіщо відкладати щастя?

Джон А. Шеддом

 • «Корабель у гавані знаходиться в безпеці, але це не те, для чого побудовані кораблі»

Ви в порту або в море – де ви повинні бути? Ми часто боїмося чогось зробити, «закриваємося в панцирі», позбавляємо себе шансу на щастя. Але хіба це справжнє життя?

Анон

©simonapilolla/IStock
 • «Визначення пекла: це коли в останній ваш день на Землі людей, яким ви могли б стати, зустріне людину, яким ви стали»

Чи є щось, про що ви шкодуєте у своєму житті? Ви живете в тіні? Чи задоволені ви тим, ким стали? Як ви будете ставитися до свого життя через 20, 40 років? Ніколи не пізно щось змінити.

Доктор Сьюз

 • «У вашій голові знаходиться мозок. В черевиках – ноги. Ви самі можете керувати, в якому напрямку рухатися. Ви самі за себе. І ви знаєте те, що ви знаєте. І тільки ВИ можете вирішувати, куди вам йти»

Інші люди можуть ходити поруч з вами, але вони не можуть ходити замість вас. Це – ваше життя. І тільки ви вирішуєте, якою вона буде.

Лемоні Снікет

© BartekSzewczyk/iStock
 • «Якщо ми будемо чекати, поки будемо готові, ми будемо чекати до кінця свого життя»

Все, що вам потрібно, це сміливість, щоб сказати «так» життя. Ось маленький секрет: ніхто ніколи не відчуває себе готовим, ніколи. Вони просто роблять це.

Румі

 • «Перестаньте вести себе так, ніби ви маленький. Ви – сама всесвіт у її екстатичному русі»

Кожен чоловік був народжений з внутрішньою величчю. Ви, як і будь-яке інше істота, є частиною цієї прекрасної всесвіту. Ми здатні на багато що, варто лише повірити і усвідомити це.

Робін Шарма

© fizkes/IStock
 • «Закрийте всі шляхи евакуації, спаліть всі плани Б і пориньте в мрію, для якої ви були народжені»

Секрет успіху полягає в тому, щоб зосередитися на тому, що тільки ви можете зробити. Який ваш талант? Що вам подобається найбільше? Робіть це, і тоді успіх буде у вас в руках.

Джоан Роулінг

 • «Все можливо, якщо у тебе вистачить мужності»

Дія перемагає. Треба не переставати вірити в себе. Де потрібно ваша сила духу і мужність? Почніть проект, який вас зацікавив, щоб розвинути свій бізнес. Як тільки ви це зробите, результати можуть вас вразити.

Бейонсе

©Ridofranz/IStock
 • «Я не люблю грати в азартні ігри, але якщо є щось, на що я готовий зробити ставку, це я сама»

Ви повинні бути для себе найкращим активом. Не жертвуйте своїм щастям і інтересами. Ніхто не буде боротися за вас так, як це будете робити ви.

10 надихаючих цитат від спортсменок
©today.com Професійний спорт вимагає не тільки фізичної підготовки, але й моральної стійкості. Редакція SUPER.UA зібрала для вас надихаючі цитати сильних, сміливих і
10 важливих цитат для тих, хто бажає досягти фінансової свободи
© rawpixel.com/Pexels Ви коли-небудь мріяли проводити свої дні, роблячи те, що ви хочете і витрачаючи гроші без стресу і занепокоєння? Думаємо, що так, адже досягнення
Цитати відомих пап про життя з дітьми
Важко повірити, ніби зірки живуть так, як і більшість звичайних людей. Але ці вислови відомих людей в соціальних мережах про своїх малюків доводять, що перед дітьми всі
15 найпам'ятніших цитат професора Дамблдора, які варто запам'ятати батькам
© LiveLib Минуло два десятиліття з тих пір, як історія про Гаррі Поттера вперше з'явився в нашому житті і з кожним роком вона стає все популярнішою. Один з найяскравіших
8 ефективних додатків, з якими ви швидше навчитеся друкувати
© pixabay Комп'ютери та мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого професійній і особистому житті. Тепер важливою проблемою стало швидке написання тексту на
25 цитат, які допоможуть знайти мотивацію
25 цитат, які допоможуть знайти мотивацію
25 цитат, які допоможуть знайти мотивацію
10.03.19 Поради про саморозвиток
© Carlos Borbolla/Flickr Прокрастинація – бич сучасного суспільства. Ми відволікаємося на соцмережі і робимо сотні неважливих справ, лише б не робити того, що потрібно