10 важливих цитат для тих, хто бажає досягти фінансової свободи
29.04.2019 1 311 0 newsdaily.org.ua

10 важливих цитат для тих, хто бажає досягти фінансової свободи

В закладки

10 важливих цитат для тих, хто бажає досягти фінансової свободи

© rawpixel.com/Pexels

Ви коли-небудь мріяли проводити свої дні, роблячи те, що ви хочете і витрачаючи гроші без стресу і занепокоєння? Думаємо, що так, адже досягнення фінансової свободи — мрія для багатьох з нас, але деякі не знають з чого почати. Сһіме діляться мотивуючими цитатами, які змусять по-іншому поглянути на грошове питання.

Вміст матеріалу

Цитати для фінансової свободи

Ці цитати допоможуть вам досягти фінансової свободи.

1. «Багаті люди думають: «Я створюю своє життя». Бідні думають: «Моє життя пливе за течією»». — Т. Харв Екер, «Секрети мільйонера: вдосконалення внутрішніх установок на багатство»

Фінансова свобода починається з правильного мислення для досягнення багатства і всіх ваших сміливих цілей. Ця цитата нагадує нам, що багаті люди грають активну роль у створенні свого життя. Вони не є пасивними гравцями.

2. «Ваші активи — ваші співробітники. Інвестуйте більше в те, що добре працює. Нехай підуть не виконавці». — Манодж Арора, «Від щурячої гонки до фінансової свободи»

Нехай ваші гроші працюють так само старанно, як і ви. Не зберігайте всі свої гроші на ощадному рахунку або в інших активах, які в кінцевому підсумку не служать вашої мети фінансової свободи. Уявіть, що ви керуєте своїми грошима і розумно розподіліть їх.

3. «Гроші — це те, на що ми міняємо свою життєву енергію». — Вікі Робін «Ваші гроші або Ваше життя»

Ви коли-небудь були на роботі і просто хотіли, щоб ви були вдома з дітьми або де-небудь на пляжі? Процес роботи та заробляння грошей — це те, що ми обмінюємо на нашу життєву енергію — енергію, яку ми хочемо використовувати в іншому місці. Коли ми заощаджуємо гроші і прагнемо до фінансової свободи, ми можемо повернути частину своєї життєвої енергії і вирішити жити так, як нам хочеться, а не так, як потрібно.

© Pixabay/Pexels

4. «Секрет багатства простий: знайдіть спосіб зробити для інших більше, ніж хто-небудь інший. Станьте більш цінним. Зробіть більше. Дайте більше. Більше. Служіть більше». — Тоні Роббінс «7 простих кроків до фінансової свободи»

Прагнення до фінансової свободи означає порушення статусу-кво. Ви більше не можете жити так, як раніше і повинні піти далі. Ця цитата нагадує нам, що для створення багатства і успіху ми повинні бути на голову вище всіх інших.

5. «Бути багатим означає мати гроші; бути багатим — значить мати час». — Маргарет Боннано

Гроші — важлива частина фінансової свободи. Але це просто засіб для досягнення кращого життя. Ви завжди можете заробити більше грошей, але не зможете заробити більше часу.

Читайте також 3 знака зодіаку, у яких очікується краща тиждень напередодні Нового Року

6. «Щоб розбагатіти, треба заробляти гроші, поки ви спите». — Девід Бейлі

Я не хочу розповідати вам про це, але якщо ви обмежите свої здібності заробляти гроші до восьми годин у день, ви не зможете досягти фінансової свободи. Щоб стати багатими, ви повинні заробляти гроші, коли спите. Це означає отримувати відсотки від заощаджень, інвестувати у фондовий ринок і знайти пасивні джерела доходу.

© Pixabay/Pexels

7. «Ризик виходить від незнання того, що ти робиш». — Уоррен Баффет

Існує певний рівень ризику практично у всьому, що ми робимо, особливо коли мова йде про фондовий ринок і ваші гроші. Ви можете боятися інвестувати. Але, якщо ви розумієте, як працює фондовий ринок, то зможете розбагатіти.

8. «Велика частина фінансової свободи звільняє ваше серце і розум від занепокоєння про життєві проблеми». — Сьюз Орман

«Що, якщо» може мучити ваш розум. Що якщо я захворію? Що якщо я втрачу роботу? Це може бути паралізуючим. Фінансова свобода пропонує абсолютна протиотруту від життєвих турбот, а це означає, що ви отримаєте душевний спокій.

9. «Фінансова свобода — це свобода від страху». — Роберт Кійосакі

Ви коли-небудь відчували себе пригніченими або застряглими, тому що боялися? Ви боялися залишити свою роботу із-за грошей. Ви боялися рухатися далі, бо не були впевнені в майбутньому. Страх може поглинути нас і тримати нас в застої. Фінансова свобода допомагає пом'якшити ці страхи.

© maitree rimthong/Pexels

10. «Не той, у кого дуже мало, а той, хто жадає більшого, бідний». — Сенека

Коли ми думаємо про людей, які багаті, ми представляємо шикарні будинки і автомобілі. Але це не обов'язково виглядає саме так. Насправді, якщо ми будемо продовжувати хотіти більшого, то ми застрягнемо в безмежному циклі, що в результаті призведе до бідності. Але якщо ми проведемо інвентаризацію того, що у нас вже є — і будемо вдячні, — то зможемо насолоджуватися тим, що маємо.

Цитати для фінансової свободи допоможуть вам переосмислити свої витрати і збільшити суму на своєму банківському рахунку.

10 порад батькам щодо видачі кишенькових грошей дітям
© IStock Досягаючи певного свідомого віку діти повинні навчитися правильно ставитися до грошей і розподіляти їх з розумом, при чому почати заглиблюватися в основи
Як варто готуватися до шопінгу, якщо ви маєте схильність до імпульсивних покупок
© AntonioGuillem/iStock Звичка робити імпульсивні покупки — біч всіх людей, що прагнуть до фінансової стабільності. Якщо вірити статистиці, на імпульсивні покупки
Як допомогти дитині відчути себе сильнішими
© Vasyl Dolmatov/iStock У батьків завжди багато обов'язків: принести попити, спекти печиво, відвести дитину в парк і т. п. Але може іноді варто дати дітям більше свободи?
Топ-10 кращих книг про гроші, які допоможуть змінити життя
© Talaj/iStock Гроші – невід'ємна частина нашого життя. Ми не уявляємо свого існування без них. Хоча мало хто знає, як потрібно ставитися до грошей. Навколо багато порад
8 цитат з Oracle Ларрі Еллісона, які надихають
8 цитат з Oracle Ларрі Еллісона, які надихають
8 цитат з Oracle Ларрі Еллісона, які надихають
09.04.19 Поради про саморозвиток
© Bankrate.com Еллісон – один з самих успішних людей в США, голова ради директорів і директор з технологій корпорації Oracle, чия життєва історія є прикладом для
10 надихаючих цитат від спортсменок
©today.com Професійний спорт вимагає не тільки фізичної підготовки, але й моральної стійкості. Редакція SUPER.UA зібрала для вас надихаючі цитати сильних, сміливих і