Стрункості бути: чому вам не вдається отримати плоский живіт і як вирішити це питання
22.04.2019 602 0 newsdaily.org.ua

Стрункості бути: чому вам не вдається отримати плоский живіт і як вирішити це питання

В закладки

Стрункості бути: чому вам не вдається отримати плоский живіт і як вирішити це питання

© Milkos/IStock

На фігуру впливають не тільки гени і метаболізм, а і наші звички. В першу чергу зверніть увагу на харчування і заняття спортом.

InStyle докладніше розповідають про те, як впоратися з цією проблемою.

Причини і варіанти рішення

Коли ваш відсоток жиру в організмі досягне найнижчої позначки, тоді ви помітите зміни. Для цього варто докласти чимало зусиль. І в першу чергу, потрібно регулярно займатися спортом (їзда на велосипеді, біг підтюпцем, плавання). Також необхідно відмовитися від простих вуглеводів (цукерки, випічка, солодощі) і перейти на високоякісні.

© macniak/iStock

Вправа, яке подарує плоский живіт

Якщо ви вважаєте, що тільки присідання тренують м'язи живота, то ось вам невелике оновлення – віджимання. Вони зроблять вас не тільки сильні, але і стрункими.

© Bojan89/IStock.

Важливо виконувати не менше 20 повторень. Під час віджимання затримуйтеся в нижній точці на три секунди. Через кілька тижнів ви побачите перші результати.

Читайте також Як самостійно накачати прес божественний

Як отримати плоский живіт: приголомшлива 30-хвилинна видеотренировка
©jacoblund/IStock Знайти плоский живіт з виразним рельєфом мріють не тільки чоловіки, але і більшість сучасних жінок. Безумовно, це вимагає часу і сил, проте все не так
Як отримати плоский живіт без тренувань у залі
© Healthline Підтягнутий і плоский живіт — мрія всіх дівчат. Але можна прибрати зайві сантиметри на талії, якщо поки немає можливості займатися спортом? Відповідь: «так»!
Як отримати плоский живіт: гід для будь-якого віку
©Shutterstock Ви можете володіти красивим плоским животом в будь-якому віці! Потрібно тільки знати, що для цього робити, і дотримувати декілька правил для пружного преса.
Вправа вакуум: у чому його користь і чому його потрібно робити кожен день
© Zdyma4/iStock Головна користь вакууму, яку точно оцінять всі дівчата – це плоский і підтягнутий живіт. Щоб отримати ідеальне тіло досить займатися лише 5 хвилин в день.
Як отримати красивий і плоский живіт, тренуючись самостійно
© TomFoldes/iStock Багато дівчат мріють про стрункому тілі і плоскому животі, але не у всіх є можливість відвідувати спортзал. Головне пам'ятати, що для досягнення мети
Як позбутися від жиру на животі без строгих дієт і виснажливого фітнесу
© TanyaLovus/iStock Схуднення в області живота нелегке завдання, з якими можуть впоратися небагато. Для цього потрібно докласти чимало зусиль. Але не хвилюйтеся, ми не