Як навчитися читати реп і оволодіти новим навиком в 2019 році
11.05.2019 2 410 0 newsdaily.org.ua

Як навчитися читати реп і оволодіти новим навиком в 2019 році

В закладки

Як навчитися читати реп і оволодіти новим навиком в 2019 році

© Stockyme/iStock

Не знаєте, як навчитися читати реп? Керівництво від Flocabulary допоможе вам впоратися з цим. Далі ви дізнаєтеся про секрети імпровізації і про те, як усіх здивувати своєю творчістю.

Вміст матеріалу

Як навчитися читати реп: прості кроки

Дотримуйтесь цієї інструкції, щоб з легкістю перемогти противника під час реп-батла.

Крок 1: почніть з чогось простого

Не потрібно починати римувати занадто складні конструкції. Забудьте про всі правила і просто насолоджуйтеся потоку думок. Ритм може бути простим, а слова — рівня другого класу. Наприклад:

I am funny,
I like bunnies,
Touch my tummy,
Mummy

Крок 2: продовжуйте працювати над собою

Ви будете робити помилки, ви будете звучати нерозумно і ваші перші рядки будуть далекі від ідеалу. Але це не означає, що варто закинути це заняття. Продовжуйте працювати над собою і в один момент ви помітите поліпшення.

Також радимо підготувати набір стандартних фраз, якими можна заповнити текст і тим самим виграти час для обдумування нового рядка. Плюс це врятує вас від незручних пауз.

Крок 3: постійно рифмуйте в голові

Як тільки ви дізнаєтеся, яким словом ви збираєтеся завершити рядок № 1, ваш розум повинен почати шукати слово, яке ви можете використати в кінці рядка № 2. Припустимо, ваша перша рядок "i'm colder than a Dairy Queen Blizzard.". Як тільки ви зрозумієте, що закінчуєте рядок «blizzard», ви повинні негайно подумати про те, що римується з цим словом і може бути пов'язано:

• wizard
• lizard
• scissor
• miss her
• pins hurt

Виберіть один варіант і потім спробуйте скласти другий рядок так, щоб підвести її до вибраного слова. Припустимо, ви вибрали «wizard», ваша наступна рядок може бути:

I'm colder than a Dairy Queen Blizzard,
This is Lord of the Rings, you're the hobbit, i'm the wizard.

Справжній трюк полягає в тому, щоб ваш розум постійно був попереду того, що ви говорите. Це нелегко, але з практикою ви навчитеся це робити.

© Олександр Неплохов/Pexels

Крок 4: пишіть

Коли ви пишете, рими вбудовуються в вашу голову, і ви з більшою вірогідністю зможете використовувати їх під час батлу. Створіть міні-шпаргалку з готових фраз.

Пам'ятайте, що ви повинні займатися кожен день, щоб домогтися бажаного результату. Також це поліпшить вашу пам'ять і підвищить ваш досвід у роботі зі словами. Подумайте про те, щоб написати кілька готових куплетів, які можна буде використовувати у подальшому. Намагайтеся застосовувати заздалегідь підготовлений текст тільки в разі крайньої необхідності.

Читайте також Як грати в доміно

Крок 5: говорите про те, що навколо вас

Це, безумовно, кращий спосіб довести глядачам, що ви дійсно можете імпровізувати, а не просто читаєте завчений текст. Включіть в свій реп об'єкти, дії, людей, одяг, ситуації і звуки.

На змаганнях це дуже важливо. Ви повинні розповісти щось про своє суперники або пожартувати над ним — це найсильніші удари.

Одним з королів вільного стилю є репер з Північної Кароліни по імені Spectac, який може імпровізувати максимально швидко і цікаво. Ось які поради він дає новачкам:

«Чесно кажучи, перш за все, ви повинні любити музику, а не тільки жанр хіп-хоп. Ви повинні любити інструментал. Якщо у вас є пристрасть до цього, будь-хто може розвинути здатність до фрістайлу. Все залежить від того, скільки часу ви готові інвестувати в цю частину мистецтва. Коли я займаюся фрістайлом, я думаю про майбутнє. Безумовно, Я думаю про майбутнє. В той же час я не надто далеко випереджаю себе».

Крок 6: увімкніть метафори

Метафори і порівняння — важлива частина репу. Вони часто зустрічаються в самих смішних і розумних лініях, і вони дійсно відрізняють новачків від професіоналів. Прагніть, щоб ваші фрази були оригінальними, а не просто: «Я гострий, як ніж». Цим ви вже нікого не здивуєте.

Метафори і порівняння дійсно є основою просунутого репера. Дізнайтеся, як правильно їх використовувати. Ваші рими будуть не тільки смішніше і розумніші, але і звучати краще.

© FXQuadro/iStock

Крок 7: посилайтесь на поточні події

Це може бути все, що завгодно, починаючи з вчорашнього перегляду фільму і закінчуючи вартістю продуктів у супермаркеті. Пов'язуйте свої тексти зі спортом, політикою, музикою або знаменитостями. Не забудьте згадати про найсвіжіші новини і популярних події.

Крок 8: будьте уважними

Особливістю реп-батлов є те, що після того, як ви виступите, у вас є перерву, щоб відпочити. Ця пауза – ваш кращий друг. Саме під час цієї перерви ви будете слухати своїх суперників і планувати наступний хід.

Під час паузи уважно вивчіть противника і використовувати інформацію про нього у своїх рядках. Наприклад, ваш суперник одягнений у футболку з анімаційним персонажем:

I know you've had a tough year and had some crappy luck,
But why you gotta wear a shirt with Daffy Duck?

Крок 9: слухайте і практикуйтеся

Будьте готові до того, що вам буде потрібно неймовірна кількість практики. Займайтеся так багато, як тільки зможете. Дізнайтеся більше про відомих реперів, проаналізуйте їх стилі. Практика може і не привести вас до досконалості, але вона дійсно приносить користь.

Тепер ви знаєте, як навчитися читати реп. Сподіваємося, що у вас все вийде і ви станете професіоналом у цій справі.

Як навчитися стояти на руках
© undrey/iStock Стійка на руках – це не тільки ефективне, але і досить ефектне вправу. І якщо ви вважаєте, що навчитися цьому занадто складно, то помиляєтеся. Оволодіти
Особистий досвід: як переконати школяра читати книги на канікулах
© monkeybusinessimages/iStock Чи знаєте ви, що всіх успішних людей об'єднує одна спільна риса – любов до читання? Завдання кожного батька – прищепити цю межу своїй
Як допомогти дитині в навчанні у першому класі: гід з читання, письма, математики і точних наук
Отже, ваш малюк вже досяг шкільного віку і вступив у новий хвилюючий етап свого життя. У цей момент багато батьків замислюються, як допомогти дитині в першому класі.
Як змусити себе читати більше: хитрощі та лайфхаки
© Povozniuk/iStock Хочете більше читати, але не знаєте як? Mashable знають, як змусити вас не випускати книгу з рук. Далі ви прочитаєте про лайфхаках, які змінять ваше
Як навчитися економити час і все встигати
Як навчитися економити час і все встигати
Як навчитися економити час і все встигати
28.06.19 Поради про саморозвиток
Хочете знати, як навчитися економити час? Inc.Video допоможуть вам у цьому завданні. Далі ви дізнаєтеся, як змінити свої звички в кращу сторону. Вміст матеріалуЯк
Як навчиться говорити "ні", – автор книги про емоційному інтелекті Тревіс Бредбері
©Tommy Lee Walker/iStock Як навчитися дійсно відмовляти? Як говорити остаточне і тверде «ні»? Дослідження Каліфорнійського університету в Сан-Франциско показують, що чим