Який оптимальний денний прийом вітаміну C і потрібні додаткові вітаміни
17.04.2019 179 0 newsdaily.org.ua

Який оптимальний денний прийом вітаміну C і потрібні додаткові вітаміни

В закладки

Який оптимальний денний прийом вітаміну C і потрібні додаткові вітаміни

© HandmadePictures/iStock

Протягом багатьох років рекомендована добова доза вітамінів складалася для запобігання їх дефіциту. Наприклад, вітамін С в недостатній кількості призводить до такого захворювання, як цинга. Але скільки потрібно вітаміну С для підтримки міцного здоров'я? Care2 розповіли про потреби нашого тіла, а також про оптимальну кількість вітаміну С.

Вміст матеріалу

Оптимальну кількість вітаміну С

Коли ми приймаємо 15 мг вітаміну С (чверть апельсина), наше тіло поглинає майже 90% цього вітаміну. Якщо ми приймаємо добавку, що містить 1250 мг вітаміну С, наш організм розуміє, що це занадто багато. Тому він поглинає менше половини вітаміну.

Скільки ж потрібно приймати його день? Коли вітамін С принесе максимальну користь здоров'ю?

Фахівці вважають, що потрібно приймати 200 мг вітаміну С в день. Наш організм може поглинути саме це кількість вітаміну. Якщо його більше – процес поглинання блокується. Навіть якщо ми приймаємо в 10 разів більше (2000 мг вітаміну в день), наш організм знайде спосіб позбутися від надлишку. Це потрібно для стабілізації рівня вітаміну С в крові (близько 70 або 80 мкмоль на літр).

Але чи так важливо для отримання вітаміну С пити добавки? Або здорових продуктів буде достатньо? Ми часто запитуємо себе, чи потрібно йти в аптеку і купувати вітамін С. Або ми вже приймаємо його в оптимальній кількості?

Правильне харчування – здоров'я і краса

Вчені вивчили вплив прийому вітаміну на розвиток захворювань. При щоденному споживанні вітаміну С знижується ризик появи інсульту. Згідно з дослідженнями, правильне харчування, в яке входить вітамін С, позитивно позначається на здоров'ї серця. В той час, як антиоксидантні добавки, як виявилося, не захищають від інсульту і проблем з серцем.

Чи можна отримати добову норму вітаміну С без добавок? Можна! Одна порція – це близько 50 мг фруктів або овочів. Всього 5 порцій фруктів і овочів у день стабілізують рівень цукру в крові. А це в свою чергу позитивно позначиться на вашому здоров'ї та красі.

Читайте також Різні види харчування та їх вплив на ваш організм

5 продуктів з вітаміном C, які повинні бути в раціоні
©Pixabay З усіх існуючих вітамінів найбільш широким спектром переваг для організму має вітамін С. Щоденна рекомендована доза вітаміну С для людини становить від 60 до 90
Додавання вітаміну D в меню не покращує здоров'я кісток, дослідження
© gaetano28/Pixabay Добавки вітаміну D не покращують мінеральну щільність кісток. Нове дослідження говорить про те, що цей вітамін не запобігають переломи або інші
Як зняти втому від зими з допомогою вітаміну D?
food high in vitamin D Навесні кожному загрожує авітаміноз, який проявляється не тільки у не зовсім презентабельному зовнішньому вигляді, але і втоми, яка руйнує всі
5 ознак нестачі вітаміну D
©anyaberkut/IStock Вітамін D відіграє важливу роль у багатьох аспектах здоров'я людини: він допомагає засвоювати кальцій і фосфор з продуктів харчування і запобігати