Корисні продукти, які відновлять організм після антибіотиків
26.06.2019 140 0 newsdaily.org.ua

Корисні продукти, які відновлять організм після антибіотиків

В закладки

Корисні продукти, які відновлять організм після антибіотиків

© tashka2000/IStock

Антибіотики — це ліки, які вбивають бактерії. Вони зупиняють інфекцію, перешкоджаючи її поширенню. Антибіотики дуже ефективні при лікуванні серйозних інфекцій, але вони тягнуть за собою неприємні побічні ефекти і можуть порушити мікрофлору кишечника. Сьогодні ми розповімо вам про продукти, які допоможуть відновити організм після прийому антибіотиків.

Йогурт

Натуральний йогурт є одним з найбільш корисних продуктів для відновлення організму після антибіотиків. Йогурт містить у своєму складі пробіотики і живі бактерії, які допомагають підтримувати здорову мікрофлору кишечника.

©tashka2000/IStock

Часник

Часник містить у собі пребіотики – сполуки, що стимулюють ріст і розмноження корисної мікрофлори в організмі. Три великих зубчики часнику включають близько 2 грам пребіотиків.

Мигдаль

Вчені з'ясували, що мигдаль значно збільшує рівень корисних бактерій в кишечнику. Також дослідження встановили, що мигдаль допомагає боротися з вірусними інфекціями, такими як застуда та грип.

©tashka2000/IStock

Продукти з високим вмістом клітковини

Клітковина збільшує кількість корисних бактерій в організмі. Включіть в свій раціон продукти з високим вмістом клітковини, такі як цільні зерна, горіхи, сочевиця, квасоля, насіння, банани, ягоди, горох і брокколі після прийому антибіотиків.

Квашена капуста

Згідно з дослідженнями, квашена капуста може містити 13 різних видів пробіотичних бактерій. Ці здорові бактерії дуже корисні для мікрофлори кишечника.

©marekuliasz/IStock

Какао

Какао містить у своєму складі антиоксиданти, поліфеноли і пребіотики, які надають сприятливий вплив на здоров'я кишечника.

Червоне вино

Дослідження показали, що антиоксиданти, що містяться в червоному вині, можуть значно збільшити кількість здорових біфідобактерій в кишечнику, а також знизити кров'яний тиск і рівень холестерину в крові.

©debyaho/IStock

Зверніть увагу на перераховані вище продукти і включіть їх в свій раціон, щоб відновити організм після прийому антибіотиків.

Кращі і гірші продукти для вашого кишечника
© metamorworks/IStock Тренування – це чудово, але вони не вирішують проблем з кишечником, а ті залежать в основному від вашого харчування. При дисбалансі мікробіома (коли
7 причин, чому для здоров'я потрібні продукти з пробіотиками
©Pixabay Про користь пробіотиків чули всі! Ці корисні для кишечника бактерії зміцнюють імунітет, покращують загальний стан організму і навіть підвищують настрій!
4 важливих ради для підтримки здоров'я кишечника
© RyanKing999/IStock Здоровий кишечник – важлива умова для хорошого загального стану, адже цей орган впливає на різні аспекти життєдіяльності організму, включаючи
3 продукту, які сприяють здоров'ю кишечника
© metamorworks/IStock Здоровий кишечник – основа загального стану організму і необхідна умова для сильного імунітету. Щоб забезпечити здоров'я вашого кишечника,
Як пробіотики здатні вплинути на наше здоров'я
© nadisja/istock Ми впевнені, що ви не раз чули про пробіотиках і пребіотики, їх користь і значення для організму. Але чи відомо вам про їхні відмінності та вплив на