Шкідливі помилки, які роблять вас нещасливими
17.05.2019 268 0 newsdaily.org.ua

Шкідливі помилки, які роблять вас нещасливими

В закладки

Шкідливі помилки, які роблять вас нещасливими

© Pixabay/Pexels

Щоб стати щасливим, зовсім не обов'язково кардинально міняти своє життя. Для початку спробуйте позбутися хибних переконань, які заважають розкрити свій потенціал та отримувати задоволення від повсякденних справ. Ось найбільш небезпечні омани сучасних людей за версією Лайфхакера.

1. Ви повинні всім подобатися

Коріння цього помилкового переконання варто шукати в доісторичних часах. Тоді від репутації людини в племені дійсно залежало багато чого. Але тепер справи йдуть зовсім інакше. Недоброзичливці є у всіх. Якщо їх кількість не перевищує чисельність однодумців, то ви на правильному шляху.

© i love simple beyond/Pexels

2. Ви повинні розбиратися в усьому

У сучасному світі це просто неможливо. Ви зобов'язані бути компетентними тільки в тому ділі, яким всерйоз займаєтеся. Не варто навіть намагатися освоїти відразу декілька професій. Набагато розумніше розвиватися в якомусь одному напрямку.

3. Погано, коли все йде не за планом

Звичайно, планувати своє життя потрібно, але будьте готовими до того, що вам доведеться звернути з наміченого шляху. Непередбачені ситуації обов'язково будуть траплятися, адже врахувати всі варіанти розвитку подій просто нереально. Запам'ятайте, що відхилення від плану – це практично завжди нова можливість.

4. Про неприємності варто багато думати

Насправді не варто, особливо, якщо це порожнє занепокоєння. Ви повинні витрачати час на пошук вирішення проблеми, а не на аналіз. І якщо у вас немає хорошого рішення сьогодні, то з великою часткою ймовірності воно з'явиться завтра. Найчастіше проблеми самі зникають з часом.

© SanneBerg/IStock

5. Світ повинен відповідати вашим очікуванням

Подібна модель мислення — це найкоротший шлях до повного розчарування. Світ ніколи не буде ідеальним, тому його варто прийняти таким, яким він є. Звичайно, ви можете і повинні підлаштовувати під себе найближче оточення, але киньте ідею про глобальні зміни.

6. Ваше минуле має важливе значення

Насправді значення має тільки те, що ви можете змінити. З минулого варто робити уроки, але працювати треба на майбутнє. Аналізуйте свої помилки, але не приділяйте цьому дуже багато часу.

7. Щоб бути щасливим, не обов'язково щось робити

Обов'язково. Навіть якщо ви повністю задоволені своїм сьогоднішнім становищем, не варто зупинятися. Врахуйте, що завтра світ може повністю змінитися і кинути вам новий виклик. Дуже важливо, щоб ви були здатні його прийняти.

© bruce mars/Pexels

8. Уникати труднощів легше, ніж приймати їх

Насправді більшість проблем можна вирішити за один день. Погодьтеся, краще зробити це зараз, ніж ховатися від труднощів роками. Не варто колекціонувати проблеми. Вирішуйте їх по мірі надходження.

Читайте також Як ефективно саморозвиватися і не прокрастинировать

Слоумоушн: як повільна життя може чинити на вас позитивний вплив
© AntonioGuillem/iStock Темп життя став настільки швидким, що більшості з нас не вистачає часу навіть на такі природні речі, як спілкування з друзями та відвідування
Найбільші помилки, які люди роблять при вибаченнях
Просити вибачення буває складно. Треба зібрати всю волю в кулак і проявити зрілість, щоб визнати свої помилки. І навіть коли ви наважуєтеся на цей сміливий крок, є ризик
6 практичних способів уповільнити ваше життя
© Kaique Rocha/Pexels Сучасний ритм життя не дозволяє нормально розслабитися і отримувати задоволення від повсякденних речей. Вам варто відмовитися від надокучливих справ
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
8 ознак, чи ви будете успішними в майбутньому
19.04.19 Поради про саморозвиток
Успіх в майбутньому прямо залежить від нашої кмітливості та звичок. Правильний погляд на речі дає сили, необхідні для досягнення величезного успіху. А корисні звички не
Як привернути удачу: 4 секрету, підтверджені вченими
© Kmonroe2/iStock Ви коли-небудь стикалися з невдачами і відчували, що весь світ проти вас? Barking Up The Wrong Tree розповідають, які науково доведені способи
10 порад самому собі, які зроблять вас щасливішими
© HbrH/iStock Щоб протистояти стресам і долати щоденну рутину, потрібно налаштовувати себе на позитивне мислення. Challenger пропонує скористатися порадами відомого