Тренування на робочому місці для боротьби із зайвою вагою
22.03.2019 667 0 newsdaily.org.ua

Тренування на робочому місці для боротьби із зайвою вагою

В закладки

Тренування на робочому місці для боротьби із зайвою вагою

© Slice Blog

Офіс — це, мабуть, те місце, в якому люди набирають найбільшу кількість зайвих кілограмів. Стрес, нудьга, нездорові перекуси, мала рухливість — всі ці фактори окремо або разом рано чи пізно можуть призвести до ожиріння.

Проводячи як мінімум 40 годин в тиждень на роботі, а також ще близько 15 годин в дорозі, часто люди дуже втомлюються, щоб відвідувати спортзали. Однак, якщо у вас є власний кабінет або кімната відпочинку в офісному центрі, не все втрачено. Виконуйте цей простий комплекс вправ прямо за столом, щоб не обрости зайвими кілограмами.

© Slice Blog

Розминка: протягом двох хвилин помаршируйте на місці або ж пройдіться по офісної будівлі.

15 скорочень сідниць: сидячи за столом, поставте ноги. Скорочуйте сідниці на 2-3 секунди так, щоб ви трохи приподнимались на стільці, а потім розслабляйтеся, повертаючись у вихідне положення.

15 кіл руками в двох напрямках: витягніть вперед руки і опишіть 15 кіл за годинниковою стрілкою, а потім у зворотному напрямку кінчиками пальців.

15 скорочень преса: сидячи за столом з прямою спиною, притискайте живіт до спини. Скорочуючи м'язи преса, робіть затримку на 5 секунд.

15 присідань у стільця: візьміться руками за край стільця, що стоїть позаду вас. Згинаючи лікті, опускайте сідниці вниз, а потім повертайтеся у вихідне положення. Пам'ятайте, що для виконання цієї вправи потрібен стілець без коліс.

15 присідань: це відмінна вправа, що дозволяє підтягнути стегна і сідниці, навіть якщо у вашому офісі надзвичайно мало вільного місця.

15 віджимань від стіни: виконайте ряд віджимань від стіни, щоб гарненько опрацювати грудні м'язи. Ви можете робити і класичні віджимання від підлоги, якщо у вашому офісі достатньо вільного місця і ви не одягнені в сукні.

15 підйомів на шкарпетки стоячи: це проста вправа дозволяє відмінно прокачати гомілки без зайвого поту. До того ж для його виконання необхідний мінімум вільного місця.

15 вправ з гантелями або еспандером: нехай це нескладне спортивне обладнання завжди буде у вас в кабінеті. З його допомогою можна виконувати сотні простих, але дуже ефективних вправ на всі групи м'язів навіть в дуже обмеженому просторі.

І ще одна корисна порада: витратьте частину свого законного годинної перерви на прогулянки офісної будівлі або по кварталу біля нього. Ходьба протягом півгодини дозволить спалити 200 калорій.

Паркуйте автомобіль подалі від офісу, щоб пройтися хоча б 10 хвилин до роботи і після неї. Не користуйтеся ліфтом — краще піднімайтеся по сходах. Це буде ще однією щоденної кардиотренировкой.

Звичайно, такі короткі заняття спортом не дозволять вам накачати мускулатуру, але в парі з правильним харчуванням допоможуть мінімізувати ризики обзавестися зайвими кілограмами жиру.

Прості способи спалювання калорій протягом дня
© Pexels Прості рішення, які допоможуть вам схуднути вдома, на роботі і в будь-якому місці, займаючись при цьому чим завгодно, крім спорту. За 20-40 хвилин занять
Чому ми напружені на роботі і як позбутися цього, — поради на кожен день
© g-stockstudio/IStock Почуття стресу здається стандартом на сучасному робочому місці. Згідно з нашим недавнім доповідей, 94% працівників відчувають певний рівень
Поширені помилки харчування на робочому місці
Офісні працівники часто стикаються з проблемою нормального харчування. Іноді не вистачає часу, постійні дедлайни, нездорові перекуси — все це шкодить здоров'ю Ми зібрали
Чому їжа на роботі сприяє збільшенню ваги
© MangoStar_Studio/IStock Складно відмовити колезі, яка ділиться цукеркою. А коли у когось день народження, поїдання торта – це святе. Згідно з дослідженнями, на робочому
Дослідження з'ясувало, що насправді важливо співробітників в офісі: і це не спортзал, снеки або вихованці
©grinvalds/IStock Природне світло — це найважливіше на робочому місці. Принаймні, така думка міститься в результати недавнього дослідження Future Workplace. «Доступ до
Як медитація здатна вплинути на сприйняття стресу і вага, дослідження
©Ataner007/Pixabay Не можна заперечувати той факт, що нас кожен день щось напружують. Медитація як інструмент допомагає знизити рівень гормонів стресу. Подробиці по цій