8 причин, чому лінь призводить до більшого успіху
19.03.2019 759 0 newsdaily.org.ua

8 причин, чому лінь призводить до більшого успіху

В закладки

8 причин, чому лінь призводить до більшого успіху

© Carlos Borbolla/Flickr

З дитинства нас вчать тому, що лише важка праця може принести успіх, багатство і здійснення бажань, а «під лежачий камінь вода не тече». Звичайно, в цьому є частка правди. Але хіба не можна бути успішним і ледачим одночасно? Лінивий – це не людина, яка нічого не робить, він робить, але докладає при цьому не так багато зусиль, як трудоголік. Так, може, варто чогось у нього навчитися? Хто сказав, що лінь гальмує наше життя і успіх?

Редакція Newsdaily.org.ua хоче переконати вас у тому, що лінь все-таки має і позитивні сторони. Ось 8 причин, чому вона призводить до більшого успіху.

© Carlos Borbolla/Flickr

Ви завжди шукаєте більш швидкий і ефективний спосіб зробити роботу

Білл Гейтс одного разу сказав, що він завжди вважав за краще наймати ледачого людини для виконання складної роботи в Microsoft. А все тому, що він завжди знайде більш простий спосіб виконати завдання. Працьовитість і розум не завжди означає, що людина буде ефективним для компанії. Так, ви можете отримати роботу, але, швидше за все, зробите її, виконавши купу непотрібних речей, яких би точно уникнув ледача людина.

Читайте також: 4 типу босів і методи набуття з ними контакту

Ви зосереджуєтесь тільки на основних речах

Коли перед ледачими людьми ставлять завдання, вони приділяють увагу лише найбільш ключових речей, а не іншим додатковим деталей, які виникають при виконанні роботи. Деколи цих супутніх факторів так багато, що вони займають дуже багато часу і зусиль, які лише гальмують роботу. Ледачі люди вміють вирахувати, коли їм потрібно виконувати додаткові завдання, а коли – їх можна «опустити».

© pixabay

Ви вмієте прокрастинировать

Цей термін завжди мав негативний відтінок, але, якщо ви розумні і ледачі, ви знаєте, як використовувати прокрастинацию з вигодою для себе. Ледачі люди відкладають виконання роботи до останнього, тому у них немає іншого вибору, як зосередитися лише на завдання і виконати його без помилок. У підсумку ледачі люди швидко виконують свою роботу за менший час, ніж старанний і працьовитий працівник.

Ви уникаєте марної роботи

У кожній роботі знайдеться безліч непотрібних речей, які забирають час і лише заважають виконувати самі важливі і необхідні задачі. Ледачі люди уникають таких речей і, швидше, візьмуть якесь певне завдання, ніж відправляться на погану зустріч, яка не принесе користі ні їм, ні їх відділу.

© rawpixel.com/Pexels

Читайте також: 5 важливих порад для кращої продуктивності

Ви вмієте керувати людьми

Ледача людина – прекрасний лідер: він точно знає, як краще розподілити обов'язки між співробітниками, і як саме він виконав ту чи іншу задачу. Тому він робить акцент на швидкості і ефективності процесу праці. Йому можна доручити навіть великий проект: кожному учаснику він дасть певну задачу, що в підсумку позначиться і на продуктивності праці.

Ви розумні, тому можете бути лінивими

Якщо ви ледачі, ви повинні бути розумним: адже без цього ваша робота не буде ефективною, а ви втратите статус «цінного співробітника». На роботі ви можете бути: ледачим або працьовитим, розумним або дурним. Якщо ви розумні і ледачі, ви зможете приносити більшу ефективність, роблячи при цьому менше роботи.

© rawpixel.com/Pexels

У вас більше вільного часу

Багато хто вважає, що ледача людина – той, хто просиджує штани», байдикує, в той час як інші працюють. Але справа в тому, що ледачі люди можуть собі це дозволити, так як вони знайшли більш швидкий і простий спосіб виконати свою роботу – завдяки чому у них з'явилося вільний час.

Ви знаєте, як заробляти гроші під час сну

Ледачі люди знають, якими скористатися онлайн-інструментами і послугами, щоб заробляти більше грошей. У них розвинена фантазія: вони не хочуть переутруждаться і весь час горбиться на свого начальника. Звичайно, пошук способу заробити більше грошей займе багато часу, але це того варто. Адже в такому випадку людина буде збагачуватися навіть тоді, коли він спить.

Читайте також: 3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями

Що таке лінь і яке її дію на нас насправді, – пояснення невролога
©Pixabay Як з наукової точки зору пояснити наше небажання робити все те, що ми запланували? Чому лінь іноді може бути настільки сильною, що на нас перестають діяти
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
6 правил успіху від Арнольда Шварценеггера
22.06.19 Поради про саморозвиток
Сьогодні ми хочемо поділитися з вами головними правилами успіху від Арнольда Шварценеггера — американського актора, культуриста і підприємця, який підкорив весь світ.
Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера
© SeventyFour/iStock Часом бувають такі дні, що тіло зовсім не налаштований на фізичну активність. Вам хочеться просто лягти і нічого не робити. В тренажерний зал йти
Лінь – це нормально. Нове дослідження пояснило, яке звичне стан організму
©Poike/iStock Нове дослідження встановило, що ми не завжди є винуватцями власної ліні. Наш мозок часто заважає тілу бути активним. Детальніше про це повідомляє портал
10 незамінних уроків на шляху до досягнення успіху
© shutter_m/iStock Усі хочуть бути успішними, але не всі знають, як цього досягти. Головна відмінність успішних людей – це їх ставлення до невдач і те, як вони з ними
Лінь або відсутність мотивації: як зрозуміти, що рухає вами насправді
© rawpixel.com/Pexels Існує багато способів, як знайти пристрасть у житті і рухатися по правильному шляху без сумнівів. Lifehack допомагають розібратися в тому, що є