5 пунктів, які краще виключити зі свого резюме
24.05.2019 826 0 newsdaily.org.ua

5 пунктів, які краще виключити зі свого резюме

В закладки

5 пунктів, які краще виключити зі свого резюме

© pixabay

Для того, щоб отримати роботу своєї мрії — треба спочатку написати першокласне резюме. Воно повинно містити ключову інформацію про ваш досвід і навички, і бути лаконічним.

Дізнайтеся, що краще не писати в своєму резюме, і як зосередитися на своїх знаннях і уміннях.

© pixabay

1. Особистісні якості

Звичайно, компанії, яка запросити вас на роботу, важлива і кваліфікація, і те, яка ви людина. Адже ви станете частиною колективу. Але все ж описувати свої особисті якості в резюме не варто, особливо якщо це щось банальне з розряду «креативний, цілеспрямований і відповідальна людина». Роботодавець не може перевірити, чи так це насправді, тому часто пропускає цей пункт.

2. Хобі

© Free-Photos/Pixabay

Хоча прогресивним компаніям важливо наймати на роботу різнобічно розвинутих особистостей, але в першу чергу їм важливо те, який ви фахівець. Тому, хоч вказівку своїх хобі і не буде помилкою, якщо вибирати, розповісти більше про досвід або написати про бісероплетінні і сноубордингу, краще вибрати перше. До того ж про хобі вас напевно запитають на співбесіді.

3. Рекомендують особи

Компанії часто перевіряють рекомендації на співробітників, особливо якщо мова про відповідальних посадах. Але часто рекомендації перевіряють вже після інтерв'ю, тому краще не писати цю інформацію в резюме, а озвучити на співбесіді.

4. Сімейне положення

© freestocks.org

У нас прийнято скрізь це прописувати, але насправді ця інформація не є обов'язковою. Навпаки, її можна віднести до категорії особистої, конфіденційною, тому вона не обов'язкова в резюме, де ви пишіть про свій досвід і навички.

5. Вік

© pixabay

На жаль, дискримінація за віком у виборі кандидатів на посаду у нас не рідкість. На роботу не хочуть брати юних, або досвідчених кандидатів, і до того ж вік не приховаєш. Але ви маєте повне право не вказувати його в резюме.

Постарайтеся включати в резюме тільки ту інформацію, яка підкреслює ваші сильні сторони як фахівця, і яка є важливою в контексті вимог вакансії.

Час успіху: коли відправляти резюме в пошуках роботи
© nortonrsx/IStock Під час розміщення резюме з метою пошуку роботи слід обміркувати все до дрібниць. Володієте ви необхідними навичками? Хороший крок кар'єрними сходами?
Кращі програми для створення резюме на iPhone і iPad
© Rawpixel/iStock Від якості вашого резюме залежить дуже багато, тому до його складання слід підходити з усією серйозністю. Проте бувають ситуації, коли у вас немає
Як написати гарне резюме, щоб отримати бажану роботу
© socialmediasl444/Flickr Один з найбільш простих і доступних способів просування – це резюме. Але воно може як допомогти отримати роботу, так і перешкодити. Роботодавець
Що робити, коли ви втрачаєте роботу
Що робити, коли ви втрачаєте роботу
Що робити, коли ви втрачаєте роботу
19.05.19 Поради про саморозвиток
© tommaso79/iStock Ніхто не застрахований від втрати роботи. Таке іноді відбувається з причин, які ніяк не пов'язані. Але людей шокує ця ситуація: вона негативно
8 причин, чому ви не отримали відповідь після співбесіди
Одна справа, коли ви не отримуєте відповіді від роботодавця після відправки резюме і супровідного листа, інше — коли вам не відповідають після співбесіди. Очікування
Як прийняти і полюбити нецікаву роботу
Як прийняти і полюбити нецікаву роботу
Як прийняти і полюбити нецікаву роботу
22.03.19 Поради про саморозвиток
© Burst/Pexels Якщо ви не любите свою роботу, то це не привід звільняти. Краще подумайте, що ви можете зробити, щоб змінити ситуацію. Далі ми розповімо про лайфхаках, які