9 простих трюків, які не здатні повторити більшість людей
04.05.2019 791 0 newsdaily.org.ua

9 простих трюків, які не здатні повторити більшість людей

В закладки

9 простих трюків, які не здатні повторити більшість людей

©brightside.me

Всі люди особливі, і кожен унікальний по-своєму. Насправді, у деяких людей є здібності, які можуть вас здивувати. До них відносяться речі, про які ви, можливо, ніколи не думали або навіть не припускали. Деякі люди не можуть робити такі прості речі, як, наприклад, похитувати вухами або піднімати одну брову. Але, вірите чи ні, є кілька обраних, які можуть!

Сайт brightside.me виявив деякі дивовижні тілесні функції, які більшість людей просто не можуть виконати. Майте на увазі, ми сказали «більшість», але не всі!

Вміст матеріалу

1. Ізолювати безіменний палець

©brightside.me

Більшість людей мають тенденцію злегка згинати безіменний палець, коли вони рухають своїм середнім пальцем або мізинцем (також відомим як маленький палець). Тим не менш, є люди, які можуть ізолювати свій безіменний палець.

2. Торкатися язиком до підборіддя або носі

©joshalw

Мови більшості людей не сягають так далеко, але деякі люди можуть фактично торкнутися свого носа або підборіддя кінчиком язика! Тільки близько 10% відсотків населення світу можуть виконати цей рух.

3. Переміщення кінцівок в протилежному напрямку

©ru.depositphotos.com

Проведіть простий експеримент. Підніміть праву ногу над землею і рухайте нею за годинниковою стрілкою. Тепер спробуйте написати число «6» великим пальцем ноги. Вам не потрібні папір або олівці; напишіть число у повітрі пальцем ноги.

Більшість людей помітять, що навіть не думаючи, вони почали рухати ногою в протилежному напрямі, почасти тому, що число показує коло проти годинникової стрілки. Але деякі люди є винятками з цього правила.

4. Посмикування носа

©migowtf

Якщо ви коли-небудь хотіли пограти носом, як Саманта Стівенс, можливо, ви були менш ніж успішні. Навіть Елізабет Монтгомері з класичного шоу «Чаклунка» просто посунула губу, щоб створити ілюзію посмикування носа. Однак є люди, які можуть смикати носом, не будучи відьмами! Ви навіть можете навчитися робити це, починаючи з посмикування ніздрів.

5. Гликинг

©curiosidadesconmike

Коли ваш язик рухається вперед, деякі люди випадково випускають слину з рота. Це називається «гликинг» і є просунутою формою плювання. Це може бути викликано сильними слинними протоками або навіть деякими продуктами, такими як лимони. Поняття «гликинга» існує вже багато років – є навіть кілька п'єс Шекспіра, в яких є це слово.

6. Чхання з відкритими очима

© Senior Airman Kristin High / U. S. Air Force

Черепні нерви пов'язують ніс і очі. З-за цього, коли ви чхаєте, ви автоматично закриваєте очі – ну, більшість людей це робить. Тим не менш, можна чхати з відкритими очима, і, незважаючи на стару приказку, ваші очі не вискочать.

7. Складання мови навпіл

©sexyphotogentic

Не кожна людина на Землі може це зробити. Але деякі люди здатні робити навіть більш складні трюки. Це може включати складання мови втричі!

8. Лоскіт самого себе

©wishalice

Для більшості людей майже неможливо полоскотати себе. Це тому, що лоскіт пов'язана з ефектом подиву: ваш мозок уловлює відчуття, які викликають відчуття лоскоту, і контролює їх, перш ніж вони торкнуться вас. Тим не менш, це не неможливо; люди з шизофренічними рисами здатні лоскотати себе з-за того, що їх мозок не усвідомлює, що відчуття є добровільними.

9. Згинання великого пальця тому

©brightside.me

У деяких людей великий палець може згинатися тому. Цим людям не боляче робити цей трюк, і вони не піддаються ризику завдати шкоди функцій великого пальця. Такий стан викликано дистальными суглобами великого пальця. В деяких випадках обидва великі пальці людини можуть згинатися назад; в інших випадках тільки один великий палець може бути переміщений тому.

Чи знаєте ви про якихось інших незвичайних здібностях? Дайте нам знати про це!

Психологічний тест: Виберіть вподобану метелика, щоб дізнатися приховані особливості характеру
Метелики — це живі символи свободи і краси. Багато художники використовували їх у своїх роботах як натхнення. З-за своєї природи вони символізують зміни і позитивні
5 звичок, якими володіють найрозумніші в світі люди
© nortonrsx/iStock Більшість людей вважає, що для успіху треба працювати цілодобово. Але насправді трудоголіки не завжди стають успішними і багатими. Одні з найрозумніших
Топ-8 трюків Outlook, які недоступні в Gmail
© juststock/IStock Gmail протягом багатьох років є найпопулярнішим поштовим сервісом, але це не означає, що він не має альтернатив. Наприклад, від Microsoft Outlook має
Як привернути удачу: 4 секрету, підтверджені вченими
© Kmonroe2/iStock Ви коли-небудь стикалися з невдачами і відчували, що весь світ проти вас? Barking Up The Wrong Tree розповідають, які науково доведені способи
Ось що поза, в якій ви спите, розповість про ваш характер
За одну ніч ми можемо перекинутися приблизно 100 разів. В одній позі нам жарко, а в іншій – просто незручно. Тим не менш, психологи впевнені, що пози сну, які ми
Психолог розповів, що можна дізнатися про характер людини за формою його долоні
Кожен день ми дізнаємося щось нове про себе. Кей Паккард, глава Американської академії аналізу рук, впевнений, що наші долоні можуть багато чого сказати про нас — і це