7 предметів, які поліпшать якість тренувань
20.06.2019 627 0 newsdaily.org.ua

7 предметів, які поліпшать якість тренувань

В закладки

7 предметів, які поліпшать якість тренувань

Рік за роком деякі з найпоширеніших новорічних обіцянок пов'язані зі здоров'ям і фізичною підготовкою. Тим не менш, обіцянки легше сказати, ніж виконати. Насправді, дослідження показують, що до 80 відсотків новорічних обіцянки зазнають невдачі до середини лютого. Однак деякі спортивні гаджети та аксесуари можуть тільки посприяти вашої мотивації. Редакція HuffPost призвела 7 предметів, які поліпшать якість тренувань.

Вміст матеріалу

Предмети, які поліпшать якість тренувань

Пропонуємо ознайомитися з цими сімома фітнес-аксесуари, ухвалені персональними тренерами. Вони будуть підтримувати вашу спортивну мотивацію цілий рік.

1. Ремені для TRX-тренувань

© huffpost.com

Працюючи з клієнтами, чиказький тренер Куан Бейлі дотримується манти: «Якщо ви хочете, чого у вас ніколи не було, ви повинні бути готові зробити те, чого ніколи не робили раніше». Ось чому він величезний шанувальник TRX. «Тренування настільки універсальна і її легко переміщати з місця на місце», — говорить він.

2. Стрічки опору

© huffpost.com

«Як зайнята мама, я намагаюся тренуватися, коли можу», — говорить Тейлор Меррітт, особистий тренер з Сан-Дієго. «Стрічки опору супер доступне і універсальний пристрій. Ви можете принести їх куди завгодно, і з ними легко подорожувати ... Незважаючи на те, що вправи з масою тіла прекрасні, смуги опору допомагають вам перейти на наступний рівень без необхідності додавати які-небудь ваги. Меррітт каже, що вона використовує бавовняні стрічки опору, коли виконує домашні справи по будинку або грає зі своїми дітьми.

3. Атлетичні булави

© huffpost.com

Девід Хардін — чиказький професіонал в області фітнесу, підготував знаменитостей, професійних спортсменів, військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів і осіб з особливими потребами. Він каже, що завдяки унікальному дизайну і методів тренувань, атлетичні булави — це тренування для всього тіла, яка вчить тіла працювати в унісон, а не ізолювати м'язи. Ви можете втратити жир, наростити м'язову масу, підвищити спортивні результати, одночасно покращуючи еластичність і стабільність суглобів, м'язовий гнучкість і міцність сполучної тканини.

4. Пульсометр

© huffpost.com

Для Стівена Дильца, тренера з Вашингтона, округ Колумбія, фітнес — це щось послідовне. «Ви повинні хотіти, щоб це було повільне просування у правильному напрямку до мети», — говорить він. «Дотримання дієти, кардіо-тренувань — кращий спосіб досягнення ваших цілей». Дильц рекомендує використовувати розумні носяться технології, такі як Fitbit Charge 3, для відстеження частоти серцевих скорочень, кроків, спалених калорій і тренувань в цілому. «Це дозволяє вам бачити, прогрес, ви від тижня до тижня», — говорить він.

5. Гиря

© huffpost.com

Сем Хаген, персональний тренер в Evolve Fitness в Чикаго, каже, що фітнес — це все, що потрібно, щоб поглянути на картину в цілому, тому його кращий аксесуар для тренувань — це гиря. «Цей інструмент існує з 1700-х років», — говорить він. «Гиря допомагає мені навчити своїх клієнтів деяким найбільш фундаментальних моделей рухів у вправах — присідання, підйомам і тязі. У той час як безліч тренажерів і певні вправи для індивідуальної ізоляції м'язів, вправи з гирями тренують ваше тіло в цілому, задіюючи практично всі групи м'язів, що працюють разом».

6. Напульсники

© huffpost.com

Джина Боргетті-Еванс, особистий тренер в Остіні, штат Техас, любить дарувати близьким та клієнтам напульсники KettleGuards . «Ці посилені напульсники потрібно носити на зап'ястях, щоб захистити вас від дискомфорту в передпліччя при тренуваннях з гирями», — говорить вона. «Вони легкі, придатні для машинного прання, мають регульовані вставки і усувають відволікаючі фактори, тому їх власники можуть зосередитися на виконанні поставленого завдання».

7. Розумні годинник

© huffpost.com

«Життєві зміни і здоровий спосіб життя відбуваються зверху вниз», —говорить Ерін Дарбі Гезелл, особистий тренер, який в даний час тренується і подорожує по США. «Якщо ви можете подбати про те, що відбувається вище плечей, те, що відбувається нижче плечей, спрацює саме собою». Гезелл рекомендує годинник Garmin для відстеження активності. «Мої Garmin Forerunner 735 можуть відслідковувати все, починаючи від моїх кроків і закінчуючи частотою ударів серця», — каже вона.

3 супер розтяжки, з якими ви забудете про болі в попереку
© AndreyPopov/IStock Якщо ви проводите в офісі за ноутбуком, то вам потрібно знати, як розтягувати поперек. Health розповідають про трьох ефективних вправах. Вміст
Як отримувати більше грошей: 5 способів заробітку в 2019 році
© QuinceMedia/Рixabay Якщо ви вирішили виконати кілька новорічних обіцянок, швидше за все, принаймні одне з них пов'язане з грошима. Але ви вирішите заощадити більше
6 порад, які допоможуть стримати новорічні обіцянки
© Milkos/IStock Так легко дати собі обіцянки в новорічну ніч, але як же складно потім їх стримати. Незважаючи на те, що багато хто з нас пообіцяли, що кинуть палити або
Корисні речі, які допомагають поліпшити тренування
©jacoblund/IStock Хочете підвищити ефективність своїх тренувань? Тоді вам варто задуматися не тільки про техніку виконання вправ, але і про необхідне спорядження, яке
5 принципів гарного сну і збереження молодості
© Povozniuk/iStock Якість сну – це один з найважливіших факторів для збереження молодості. Недолік нічного відпочинку призводить до збоїв у роботі організму та погіршення
Топ-8 фітнес-годинників, з якими тренування стануть кращими
Розумні годинники стрімко ввірвалися в наше життя. Ще зовсім недавно ці гаджети викликали подив у більшості людей, та сьогодні вони вже вважаються необхідним аксесуаром.