6 порад, які допоможуть стримати новорічні обіцянки
27.05.2019 331 0 newsdaily.org.ua

6 порад, які допоможуть стримати новорічні обіцянки

В закладки

6 порад, які допоможуть стримати новорічні обіцянки

© Milkos/IStock

Так легко дати собі обіцянки в новорічну ніч, але як же складно потім їх стримати. Незважаючи на те, що багато хто з нас пообіцяли, що кинуть палити або пити, частіше займатися спортом, ми намагаємося зробити це протягом усього року. Dailymail розповіли, як стримати новорічні обіцянки і зруйнувати порочне коло і, нарешті, прийти до нової, більш щасливою і здоровою, життя.

Вміст матеріалу

Як стримати новорічні обіцянки

Дослідження, проведене Healthspan в 2000 році, показало, що дві третини людей часто починають рік зі здорових обіцянок, але вже на 22-й день не стримують їх. Ми повторюємо спробу через три місяці, але знову не дотягуємо. Але чому нам не вдається їх виконати? Насправді, все залежить від нас. Якщо ви зміните стратегію своєї поведінки, ви підвищите шанси стримати обіцянку, дану собі на Новий рік. Дотримуйтесь цих порад, щоб досягти цього:

Приділяйте достатньо уваги

© Pexels

Подивимося правді в очі – наша життя хаотична. Ми не тільки працюємо цілодобово: у нас є й інші обов'язки начебто догляду за дітьми, старіючими родичами, не кажучи вже про спроби зберегти стосунки і дружбу. Враховуючи все це, не дивно, що навіть 10 хвилин турботи про себе можуть викликати почуття провини. Але це неправильно.

Як кажуть бортпровідники перед зльотом, «спочатку надягніть свою кисневу маску, перш ніж допомагати іншим». Ви не зможете допомогти іншим, якщо не будете піклуватися про себе. А тепер подумайте, що саме вам заважає це зробити. «Я не можу приділяти час собі, тому що я потребую XXX». Але ви впевнені, що це дійсно вам заважає? Будьте чесні з собою.

Розділіть свою мету на шматочки

© IrinaBort/iStock

Розбийте свої обіцянки на шматки. Досягти мети «привести себе в форму» навряд чи можливо, тому що така мета занадто широка. Розбийте кожну основну мету на міні-цілі, які є конкретними, вимірними, досяжними, релевантними і своєчасними. Наприклад, вашою першою міні-метою для фітнесу може бути: «Я буду бігати підтюпцем протягом 20 хвилин три рази на тиждень протягом двох тижнів». Через 2 тижні проведіть переоцінку і перейдіть до наступного міні-цілі. Це допоможе зберегти мотивацію, так що до кінця 2019 року загальна мета буде досягнута.

Відстежуйте зміни і святкуйте досягнення

©ValuaVitaly/IStock

Дуже важливо відстежувати зміни, тому що будуть періоди підйому і спаду. Якщо ви хочете змінити фізичну форму, корисно буде використовувати фітнес-трекери для цієї мети. Також подумайте про те, щоб створити фотощоденник, щоб знати, як далеко ви просунулися. Відзначайте кожен свій успіх – це підвищить самооцінки і впевненості в собі. Розкажіть комусь, кому ви довіряєте, про свій план і подумайте про таких корисних для вас нагороди, як масаж, похід в кіно, день у парку – чим би ви не займалися, просто постарайтеся уникнути винагород, пов'язаних з їжею.

Не робіть це в поодинці

©Liderina/IStock

Одним з кращих факторів, що сприяють зміні стану здоров'я, є наявність у вас підтримки. Це може бути заохочення з боку сім'ї та друзів, використання допомоги тренера, спілкування з іншими людьми, які мають ті ж фітнес-мети, що і ви, на форумах. Після перших кількох тижнів нового року дуже важко знайти мотивацію, якщо ви займаєтеся цим поодинці. Навіть сама думка про те, що ви будете робити це самі, може пригнічувати. Тому подбайте про те, щоб заручитися підтримкою близьких або приєднатися до спільноти в соцмережах, де люди так само, як і ви, потребують мотивації.

Зосередитеся на причини даного собі обіцянки

© Natali_Mis/iStock

Часто люди повертаються до старих звичок та способу життя, навіть якщо намагалися стримати новорічні обіцянки. Ключ до підтримки обіцянок – нагадати собі про основоположну мотивації до змін.

Зосередьтеся на тому, чому ви хочете виконати цю обіцянку – просто запитайте себе: «чому»? Ваш перший відповідь може бути загальним «для мого здоров'я», тому запитайте ще раз – чому? Може бути, відповідь буде «щоб я міг забезпечити свою сім'ю»? Чим більше ви будете вивчати основний мотивуючий фактор, тим легше буде дотримуватися обіцянок.

Замініть шкідливі звички новими

© Yobro10/IStock

Замініть, а не кидайте. Дуже важко обдурити наш мозок. Якщо ми намагаємося про щось не думати, ми починаємо більше про це думати. Ось чому багато дієти приречені на провал, якщо тільки основна увага не приділяється тому, що ви можете їсти, а не того, що ви не можете. Для будь-якого новорічного обіцянок, будь то втрата ваги або зниження стресу, відправною точкою є ретельний і об'єктивний аналіз ваших звичок – які щоденні дії заважають вам досягти головної мети? Як тільки ви визначили ці не дуже хороші звички, замініть їх здоровими.

Є багато причин, за якими люди не стримують новорічні обіцянки. Але ми можемо використовувати деякі прості методи, щоб підвищити свої шанси на успіх, незалежно від того, яка наша мета.

Новорічні обіцянки собі: в чому їх суть і їх дійсно виконати
© marchmeena29/iStock Існує тонка грань між мріями про великого і програмуванням себе на невдачу. Особливо до цього схильні новорічні обіцянки. Набагато приємніше давати
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
Як почати 2019 рік саме так, як хочеться
06.04.19 Поради про саморозвиток
© socialmediasl444/Flickr Новий рік вже настав, і ваші рідні, друзі і колеги запитують вас: «Які цілі ви перед собою поставили?». У новорічну ніч або напередодні свята
Як зробити так, щоб новорічні побажання втілилися в життя
© marchmeena29/iStock Написати список новорічних бажань або одне заповітне на папірці, спалити і випити попіл разом з шампанським рівно о 12 годині в новорічну ніч? У
9 популярних новорічних обіцянок, яких реально досягти в 2019 році
Впевнені, що багато дають собі новорічні обіцянки, але в результаті забувають про них. Huffpost розповідають про те, як правильно скласти план на 2019 і втілити всі мрії
Чому вересень – це найкращий час для того, щоб схуднути?
© nortonrsx/IStock Вересень – дев'ятий місяць у році, і, можливо, ви вважаєте, що вже пізно виконувати обіцянки, які дали собі в новорічну ніч: схуднути, почати правильно
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
5 порад, які допоможуть стати краще в 2019 році
09.06.19 Поради про саморозвиток
© g-stockstudio/IStock Більшість з нас кожен рік дають собі одні й ті ж обіцянки, тому що це хороша ідея – ніколи не переставати намагатися поліпшити себе. Чому б не