Топ-6 програм для персональних тренувань
31.05.2019 929 0 newsdaily.org.ua

Топ-6 програм для персональних тренувань

В закладки

Топ-6 програм для персональних тренувань

© AndreyPopov/iStock

Особистий тренер може скласти для вас план занять і контролювати, як ви виконуєте вправи. Але, що робити, якщо ви не можете оплатити таку послугу у фітнес-клубі? Все просто, вам достатньо скачати програми для персональних тренувань.

Програми для персональних тренувань: топ-6

Далі ви дізнаєтеся про кращі додатках для вашого смартфона.

Сosmopolitan розповідають про те, як ваш телефон може допомогти вам не пропускати заняття і стати стрункішою. Запам'ятайте, що тепер ваш смартфон – це ваш тренер.

1. Sweat

© livelyel.com

Це додаток для тих, хто міг би ходити в спортзал шість днів в тиждень. Після відповідей на запитання про ваших цілей у фітнесі, додаток вибере для вас найкращу програму тренувань. Тут ви знайдете вправи, як з власною вагою, так і зі спортивним обладнанням. Щотижня ви будете виконувати три 28-хвилинні тренування з обтяженнями і три кардіотренування. Якщо ви прагнете більшого, то у додатку також є 19-хвилинні заняття на нижню частину тіла, які включають в себе присідання, випади і багато іншого.

2. Fitplan

© Pinterest/dribbble.com

Королева тренувань Аріана Джеймс знає, як прокачати ваш прес і сідниці. Восьмитижнева програма включає в себе п'ять 45-хвилинних силових тренувань, придатних для всіх рівнів, але вам знадобиться спортивне обладнання.

3. Fit Body by Anna Victoria

© itunes.apple.com

Ви можете вибрати одну з трьох запропонованих програм. Для домашніх тренувань вам знадобиться тільки килимок для йоги і степ. Вам потрібно вибрати свій рівень фізичної підготовки, і додаток об'єднає шість 30-хвилинних тренувань, які потрібно виконувати кожну тиждень. Кожен сеанс включає в себе вправи з вагою.

Читайте також Як стати стрункішою і сильніше: 30 способів захоплюватися собою

4. Studio Tone It Up

© Pinterest/toneitup.com

Цей додаток допомагає бути у формі вагітним жінкам. Перш ніж приступити до занять, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Тут ви знайдете тренування для кожного триместру.

5. Runkeeper

© Pinterest/runkeeper.com

Додаток вимагає від вас бігати тільки чотири рази в тиждень. Вона автоматично налаштовує графік бігу з урахуванням вашого рівня фізичної підготовки. Новачкам пропонують простий маршрут. Але щотижня відстань збільшується.

6. Nike Training Club

© Pinterest/androidauthority.com

Це ідеальний варіант для новачків. Тривалість тренувань: 15-30 хвилин. Під час занять ви зможете випробувати на собі всі види фізичних навантажень, від кардіо до силових.

Все в вашому смартфоні

Програми для персональних тренувань допоможуть вам завжди бути у формі і займатися в будь-якому місці. Неважливо, чи ви вдома, на відпочинку – ваш тренер не дозволить вам набирати зайві кілограми. Головна перевага в тому, що ви можете підбирати вправи в залежності від ваших цілей і фізичних даних.

Персональний тренер: як вибрати і кому він дійсно потрібен
© ElNariz/IStock Хороший тренер для персональних тренувань — це не просто партнер по вправам. Він, перш за все, ваш друг, який робить все можливе, щоб ви отримували
Топ-7 додатків, які здатні змінити життя
© m-imagephotography/iStock Не знаєте, як змінити життя? Можливо, вам потрібно почати зі здорового сну, щоб бути активними. Впевнені, що ви не один раз прокидались в
Як накачати ідеальне тіло: супер додатки, які допоможуть зробити це швидше
© AndreyPopov/iStock Хочете знати, як накачати ідеальне тіло? Вам достатньо завантажити додаток і приступити до занять. Далі ви дізнаєтеся, як змінити свою фігуру за
5 додатків для занять спортом вдома
© jacoblund/IStock Вам зовсім не обов'язково купувати абонемент у спортивний зал. Домашній фітнес теж може бути ефективним. Особливо якщо ви скористаєтеся цими
Тренер назвав найкращий час, коли тренування принесуть максимальну користь
© jacoblund/iStock Секрет схуднення полягає не тільки в тому, як ви виконуєте вправи, а й у тому, в який час доби ви це робите. Так що тепер варто переглянути свої
Ефективні поради по схудненню від instagram-тренерів
© Jay_Zynism/iStock Виявилося, що досить просто виробити звичку займатися спортом і дотримуватися ЗСЖ цілий рік, а не тільки перед початком купального сезону. Редакція