10 важливих нюансів спортзалу, про які вам не розкажуть до походу в нього
13.05.2019 714 0 newsdaily.org.ua

10 важливих нюансів спортзалу, про які вам не розкажуть до походу в нього

В закладки

10 важливих нюансів спортзалу, про які вам не розкажуть до походу в нього

© LightFieldStudios/iStock

Якщо ви думаєте, що походи в спортзал – це лише старанні тренування, то ви помиляєтеся. Крім занять спортом ви можете зіткнутися з багатьма несподіваними речами. Детальніше про це розповідають The Telegraph.

Вміст матеріалу

Що потрібно знати перед походом в спортзал: 10 важливих нюансів

Якщо ви тільки збираєтеся записатися в спортзал, обов'язково прочитайте наведені нижче пункти, щоб бути готовими до всього.

1. Це не тільки спортзал

Коли ви вперше підписуєтеся на членство в тренажерному залі, звичайне намір — ходити туди пару раз в тиждень. Реальність така, що чим більше ви втягуєтеся в культуру навчання, тим більше ви інвестуєте в свої результати. Здоровий спосіб життя починає проникати у всі ваші звички. Ви починаєте планувати, що ви їсте, підраховуєте калорії і відмовляєтеся від останнього напою ввечері, тому що знаєте, що на наступний день у вас тренування. Як ні сумно, але те, що відбувається в спортзалі, не залишається тільки в спортзалі.

2. Ви запам'ятовуєте людей, але не їх імена

Це неминуче, що ваш графік тренувань буде збігатися з відвідуванням спортзалу іншими людьми. Чим більше ви тренуєтеся, тим більше ви їх бачите. Рано чи пізно ви починаєте розмовляти з оточуючими. Спочатку ви будете розмовляти про тренуваннях, а потім, і про особисті справи. Але насправді ви ніколи не дізнаєтеся імена цих людей.

3. Накачані хлопці будуть вчити вас, як потрібно займатися

Накачаним хлопцям подобається думати, що вони знають свою справу. Якщо ви новачок, то цілком ймовірно, що протягом першого тижня до вас підійде один з членів клубу і почне давати поради. Іноді це буде цінна інформація, іноді не дуже. Все, що вам потрібно робити – це просто слухати. Вам не обов'язково робити те, що вам кажуть.

© Victor Freitas/Pexels

4. Тверезо ставитеся до походів в сауну

Ніколи не думайте, що правила сауни у вашому місцевому тренажерному залі можуть бути перенесені в інші місця. Наприклад, нерідкі випадки, коли члени фітнес-клубу беруть обладнання в сауну і продовжують свої тренування. Також деякі можуть розмовляти по телефону. Одним словом, будьте готові до несподіванок.

5. Ви дізнаєтеся, як читати поведінку особистого тренера

Багато з мережевих залів заповнені особистими тренерами, які змагаються один з одним за клієнтів з лютим завзяттям. Навчання тому, як прийняти або відмовитися від їх рад, має вирішальне значення для вашої першого тижня в тренажерному залі. Якщо через місяць до вас ніхто не буде підходити, значить ви дійсно добре займаєтеся.

Читайте також Як поліпшити мотивацію на тренуванні: 14 методів, за які ви подякуйте себе

6. Забудьте про крутизну

Тренажерні зали можуть здаватися страшними місцями, заповненими людьми з ідеальними тілами, які, здається, точно знають, що вони роблять. Кожен має з чогось починати, тому перестаньте порівнювати себе з іншими і займайтеся тим, заради чого ви купили абонемент.

© bruce mars/Pexels

7. Вам не потрібно ходити на все, що пропонують у спортзалі

Звичайно, будь-яке заняття краще, ніж ніяке, але не варто звикати до того, що весь ваш графік та програма тренувань визначаються для вас розкладом занять. Виберіть те, що вам дійсно потрібно і складіть власний розклад.

8. Правила особистого простору і гігієни не є універсальними

У будь-якому спортзалі завжди є людина, що виходить з голим душа. Так що, хоча ви можете використовувати рушник, не думайте, що так будуть робити все решта. Це також відноситься до кількості місця, яке ви займаєте під час переодягання. Також ви можете побачити, як хтось використовує одноразову бритву.

9. Постарайтеся дізнатися більше про обладнання

У більшості спортивних залів є задана програма, під час якої вам будуть розповідати про те, як користуватися обладнанням. Як правило, докладний інструктаж проводять в загальних рисах, тому рекомендуємо вам дізнатися більше про кожному тренажері. Також приділіть особливу увагу техніці безпеки.

© Pixabay/Pexels

10. Незалежно від того, яке у вас є кількість спортивного одягу – все футболки завжди в пранні

Незаперечний закон занять в тренажерному залі полягає в тому, що у вас ніколи не буде достатньо чистою тренувального одягу. Завжди один з елементів форми в пранні. ЗАВЖДИ.

Тепер вам відомо, що потрібно знати перед походом в спортзал. Сподіваємося, що ці факти не злякали вас, а підготували до майбутніх сюрпризів.

7 способів розважитися в тренажерному залі
©djiledesign/IStock Для багатьох людей походи в спортзал можуть стати справжнім випробуванням на міцність, особливо, коли доводиться по кілька годин займатися спортом
4 важливих для розуміння речі перед походом в спортзал
© jacoblund/iStock У кожного є своя причина на те, щоб вийти із зони комфорту і піти в спортзал. Деякі не мають ні найменшого поняття, з чого потрібно починати. Далі ми
Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
Як вибрати телефон для дитини: 5 важливих нюансів
© dolgachov/iStock Якщо ви хочете завжди мати зв'язок зі своєю дитиною, то задумайтеся про придбання мобільного телефону для нього. Але до вибору гаджета для дітей
8 порад з вибору правильного спортзалу
© bruce mars/Pexels Якщо ви вирішили зробити фітнес невід'ємною частиною свого життя, то почніть з вибору хорошого спортзалу. Багато в чому саме від його зручності
Як вибрати хороший спортзал і на що варто звернути увагу
© Wavebreakmedia/Pixabay У кожному тренажерному залі, студії та оздоровчому центрі пропонуються десятки групових занять фітнес-класами, але так складно вибрати