Достатньо проходити 10 000 кроків на день
16.05.2019 963 0 newsdaily.org.ua

Достатньо проходити 10 000 кроків на день

В закладки

Достатньо проходити 10 000 кроків на день

© jacoblund/IStock

Коли ви ведете підрахунок здійснюваних кроків у день, ви замислюєтеся: достатньо 10 тисяч, або це занадто багато? Mayoclinic пропонують дізнатися, як ходьба може поліпшити ваше здоров'я і яку мету щодня потрібно ставити перед собою.

Ви тільки що отримали фітнес-трекер і готові почати робити 10 тисяч кроків щодня. Але чи підходить ця цифра вам? Відповідь залежить від вашого рівня фізичної підготовки і того, які фітнес-цілі ви перед собою ставите. В середньому люди здійснюють від 3000 до 4000 кроків або проходять приблизно від 2,4 - 3,3 км в день.

Якщо ви хочете поліпшити своє здоров'я і фізичну силу, буде ефективним купити фітнес-трекер, який виміряє вашу активність і покаже, скільки ви зараз робите кроків у день. Поступово ви зможете збільшувати активність і перейти до 10 тисяч кроків на день. Щоб досягти цього, постарайтеся кожні два тижні додавати по 1000 кроків: наприклад, якщо ви зараз здійснюєте 5000 кроків, на наступному тижні ви будете робити 6 тис. кроків у день.

Якщо ви з легкістю робите 10 тисяч кроків, ведете активний спосіб життя, хочете схуднути, ви, ймовірно, захочете підвищити інтенсивність ходьби.

Переваги ходьби

©spukkato/iStock

Навіщо потрібно встановлювати фітнес-мета в 10 тисяч кроків? Ходьба – це сама доступна фізична активність для людей. Вам не потрібно додаткове обладнання, крім зручного взуття для ходьби. До того ж не буде необхідності оплачувати дорогий абонемент в тренажерний зал.

Якщо ходьба стане вашою регулярним тренуванням, вона допоможе знизити ризик таких захворювань:

 • Хвороби серця
 • Ожиріння
 • Діабет
 • Високий кров'яний тиск
 • Депресія

Будь-яка фізична активність краще відсутності фізичної активності

Департамент охорони здоров'я США радить витрачати 150 хвилин в тиждень на тренування середньої інтенсивності, яка може представляти собою швидку ходьбу. Але вам не потрібно відразу переходити до зазначеної позначки: щотижня поступово збільшуйте час на тренування. Ці 150 хвилин фізичної активності можна розділити по-різному: хтось захоче робити 30-хвилинні вправи п'ять разів на тиждень, інші віддадуть перевагу займатися за 10 хвилин кілька разів в день.

Навіть якщо вам важко ходити у швидкому темпі, звичайна ходьба теж допоможе виправити проблеми зі здоров'ям, які виникають із-за сидячого способу життя.

Як збільшити шанси досягти позначки в 10 тис. кроків

© m-imagephotography/IStock
 • Візьміть на прогулянку собаку. Якщо у вас її немає, можете вигуляти собаку одного, або взяти її з притулку для тварин. Або поєднайте корисне з приємним: рушайте на прогулянку з другом, у якого є собака.
 • Візьміть на прогулянку з собою плеєр. Прослуховування музики позитивно позначається на ефективності тренування, робить її більш приємною, а також заохочує вас не скидати темп ходьби.
 • Вирушайте на прогулянку з родиною. Замість того, щоб проводити час перед телевізором, рушайте разом із похід або на прогулянку в парк.
 • Спілкуйтеся з колегами особисто. Не використовуйте телефон та електронні листи для спілкування. Якщо вам потрібно щось комусь сказати, вставайте і підходите до потрібного людині самі.
 • Ходіть під час очікування. Коли ви чекаєте друга, який запізнюється на зустріч, або чекаєте посадки на літак, не втрачайте час, почніть ходити.
 • Додайте ходьбу в список своїх справ. Встановіть нагадування в календарі про те, що вам потрібно пройтися. Таким чином ви точно не забудете позайматися. Якщо вам потрібно з кимось зустрітися, домовтеся прогулятися під час розмови.
 • Паркуйтесь далі від будівлі офісу. Зупиніть машину не біля місця роботи, а трохи далі, щоб у вас була можливість зробити більше кроків у день. Якщо у вас немає машини, виходьте на зупинці раніше потрібної вам, з тією ж метою.
 • Піднімайтеся по сходах. Навіть звичайне спускання по сходах вважається жиросжигающие діяльністю.

Продовжуйте вести активний спосіб життя і крок за кроком ви досягнете потрібної фітнес-цілі.

Читайте також Кількість кроків у день, яке потрібно для схуднення

Чому 10 000 кроків на день корисні для вашого здоров'я
© GeorgeRudy/IStock Ми не раз чули про те, що потрібно щодня робити 10 тисяч кроків, щоб залишатися здоровим, молодим і худим. Але чому саме це кількість? «Батьком»
Скільки кроків потрібно проходити в день, щоб схуднути: висновки експертів
© m-imagephotography/iStock Нещодавно було встановлено, яке потрібно кількість кроків в день для схуднення. Незалежно від того, чи відслідковуєте ви свої кроки з
Чому ходити 10 тисяч кроків на день — це мало?
© Pexels/Pixabay Відоме японське твердження про те, що в день треба пройти близько 10 000 кроків — не більше, ніж рекламна акція для підвищення продажів крокоміром «10
7 простих способів робити більше 10 тисяч кроків на день
© spukkato/IStock Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує робити 10 тис. кроків у день. Хоча це звучить здорово в теорії, у звичайному житті не у всіх вистачає
Як отримати максимальну користь від фітнес-трекера
© Youngoldman/iStock Якщо ви використовуєте ваш фітнес-браслет тільки для фотографій Instagram, то це не зовсім правильний підхід. Зараз подібні девайси поєднують в собі
5 способів залишатися активними навіть в самий насичений день
©Wavebreakmedia/iStock Фізична активність протягом дня дозволяє нам залишатися продуктивними, енергійними і працездатними. Безумовно, бувають дні, коли часу на спорт