7 вправ, які допоможуть попрощатися із зайвою вагою
17.04.2019 716 0 newsdaily.org.ua

7 вправ, які допоможуть попрощатися із зайвою вагою

В закладки

7 вправ, які допоможуть попрощатися із зайвою вагою

© Dirima/iStock

До кінця літо залишилося всього нічого, але ще є шанс привести своє тіло в порядок і похвалитися їм на пляжі. Ці сім вправ від фітнес-інструктора і редактора Fitness RX Джини Аліотті допоможуть прокачати м'язи всього тіла і спалити чимало зайвого жиру за короткий відрізок часу. Починайте вже сьогодні, і результат вашої праці не змусить себе чекати.

Дурисвіт

Це кардіо-вправа дозволить максимально розігнати кров по організму і прокачати серцевий м'яз. Воно відмінно підходить тим, хто не має спеціального обладнання для кардіо будинку. Стрибайте одну хвилину, щоб гарненько розігріти тіло і запустити процес спалювання калорій.

Поперемінний підйом гантелей перед собою і в сторони

Піднімайте гантелі перед собою — великими пальцями рук вгору. Під час бічних підйомів долоні повинні дивитися вниз. І стежте за тим, щоб під час бічних підйомів гантелі не піднімалися вище паралелі з підлогою. Виконайте 10 разів.

Стрибок з присідання з використанням еспандера

Ця вправа не тільки істотно прискорить пульс, але і відмінно прокачає внутрішню поверхню стегна, яка часто є проблемною зоною у жінок. Закріпіть еластичну гумку трохи вище колін і почніть присідати, розставляючи ноги ширше тазу в стрибку. Повторіть 10 разів.

Реверанс з еспандером

Виконуйте класичний реверанс, закріпивши еспандер трохи вище колін. Ця вправа також зміцнює м'язи стегон, змушуючи їх буквально горіти від напруги. Виконайте 10 повторень.

Підйом коліна до грудей в бічної планки

Ця вправа дозволить привести в тонус всі бічні м'язи тіла. Прийнявши позу бічної планки, починайте на видиху піднімати до грудей коліно ноги, опинилася зверху. Виконайте по 10 разів на кожну сторону. І пам'ятайте про те, що цей рух допоможе вам виглядати в бікіні просто приголомшливо.

Підйом ніг лежачи

Для виконання цієї вправи вам знадобиться одна гантель, медбол або просто край дивана. Тримаючись руками за стабільну поверхню, піднімайте і опускайте прямі ноги. Стежте, щоб п'яти не торкалися підлоги в нижньому положенні, а поперек не відривалася від килимка. Зробіть 10 разів.

Віджимання

Це ефективна вправа Джина Аліотті включає практично в кожну свою кругову тренування, оскільки воно дозволяє опрацювати одночасно м'язи майже всього тіла. Під час віджимання не забувайте напружувати прес і тримати в тонусі всю нижню частину тіла. Виконайте 10 разів в рамках одного сету.

Читайте також Ефективні способи спалювання додаткових калорій

Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
5 жиросжигающих тренувань, з якими вам не потрібно буде одягати мішкуватий одяг
© Pexels/Pixabay Хочете схуднути? Тоді без спорту не обійтися. Але з чого почати? Силові тренування потрібні для підвищення метаболізму. Якщо ж потрібно схуднути швидко,
5 корисних вправ для краси ніг
©undrey/IStock Присідання — одне з найбільш популярних вправ серед дівчат, намагаються прокачати стегна і сідниці. Однак багато дівчат задаються питанням, чи буде їх тіло
Тренування на робочому місці для боротьби із зайвою вагою
© Slice Blog Офіс — це, мабуть, те місце, в якому люди набирають найбільшу кількість зайвих кілограмів. Стрес, нудьга, нездорові перекуси, мала рухливість — всі ці
Комплекс з гімнастичним м'ячем, який допоможе прокачати все тіло
© shironosov/IStock Тренування з фітболом користуються все більшою популярністю. Але це і не дивно, адже робота з гімнастичним м'ячем не вимагає ніякої специфічної
Як спалити більше калорій в спортзалі без додаткових вправ
©jacoblund/IStock Ви стали помічати, що 60-хвилинні тренування з помірною інтенсивністю не приносять результату, що ви важите стільки ж, скільки важили, коли тільки