Як вибрати фітнес-клуб, якщо ви вирішили серйозно зайнятися спортом
30.05.2019 707 0 newsdaily.org.ua

Як вибрати фітнес-клуб, якщо ви вирішили серйозно зайнятися спортом

В закладки

Як вибрати фітнес-клуб, якщо ви вирішили серйозно зайнятися спортом

© Bojan89/IStock

Вирішити купити абонемент ще недостатньо. Необхідно визначитися який фітнес-клуб ви вирушите за струнким тілом. Так, такі зали вже давно не обмежується тренажерним залом, а має при собі багато приємних доповнень, тому визначитися з вибором і правда не так легко.

Редакція Newsdaily.org.ua призводить дієві способи того, як правильно вибрати фітнес-клуб.

1. Розташування

© nd3000/IStock

Розташування фітнес-клубу насправді грає важливу роль. Особливо це стосується вашої мотивації. Тому якщо поруч є фітнес-клуб в пішій доступності, то необхідно, як мінімум звернути на нього увагу.

Можна зібрати спортивну сумку і після 5-хвилинної прогулянки опинитися в тренажерному залі, а зовсім інша мотивація, якщо ще буде потрібно чекати громадський транспорт або прогрівати автомобіль взимку. В останньому випадку регулярність тренувань може постраждати, адже мотивація може підкачати.

2. Розмаїтість тренажерів

© 9Coach

Тут головну роль грає не тільки кількість, але і різноманітність. Так, чим більше різних варіантів, тим легше буде скласти хорошу програму тренувань. Щоб виконувати ефективний тренувальний комплекс, у вашому розпорядженні повинна бути і досить продумана кардіо зона, а також широкий вибір тренажерів для силових вправ.

3. Робочі години

© freepik.es

Деякі фітнес-клуби працюють 24/7, що дуже зручно для всіх. Однак багато тренажерки мають свої години роботи, часто вони відкриваються в 7-8 ранку і працюють до 22-23 вечора. Якщо у вас ненормований робочий день, то варто придивитися до варіантів з цілодобовим графіком.

4. Вартість абонементу

© BUCK Studio/Corbis

У більшості випадків вартість залежить від рівня фітнес-клубу, зручностей і додаткових послуг, які пропонуються. Але і тут можна знайти економні варіанти. Наприклад, з нагоди різних свят багато фітнес-клуби можуть давати непогані знижки на придбання абонемента. Також в деяких залах є система фіксованих днів, ви зможете ходити тільки в певні 3 дні в тиждень, але зате сильно заощадите на абонементі. Також можна заощадити, відвідуючи фітнес-клуб тільки вранці або ввечері.

5. Персонал фітнес-клубу

©Ridofranz/IStock

Для деяких не останнє місце займає і кваліфікація персоналу у фітнес-клубі. У першу чергу це стосується інструкторів з фітнесу. При бажанні у менеджерів фітнес-клубу можна дізнатися інформацію про освіту, особистих досягненнях і тренерському стажі.

6. Додаткові послуги

© bruce mars/Pexels

Якщо вам потрібні тільки тренажери і кардіо, то рекомендуємо пошукати простий варіант фітнес-клубу, адже це пристойно заощадить кошти при придбанні абонементу. Також помітно впливає на ціну наявність басейну, він частіше зустрічається в досить дорогих клубах, а також наявність групових програм. Ще багато фітнес-клуби пропонують відразу кілька видів сауни, масаж, солярій.

Читайте також 9 фітнес-присоблений, які зроблять тренування краще

Важливі питання, які варто задати перед вибором фітнес-клубу
© hilltopacademy/Flickr Застава стрункою і підтягнутою фігури — регулярні фізичні вправи. Для кращого результату ходять у фітнес-клуби, вибрати один з яких буває ой як
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Як вибрати правильний робочий вагу в спортзалі для кращого результату
© Bojan89/IStock Тренування з вагою не тільки роблять тіло більш рельєфним, але і сприяють схудненню. Справа в тому, що регулярна силова робота прискорює обмін речовин і
Щоб не прогулювати тренування влітку, потрібно додати різноманітності. І ось як це зробити
Думка про те, що незабаром доведеться оголитися на пляжі валить вас в паніку? Значить, саме час переосмислити, яку роль фітнес відіграє у вашому житті. Спробуйте цим
7 додатків, які замінять фітнес-браслет
© lzf/IStock. Якщо ви вирішили серйозно зайнятися спортом, то купівля фітнес-браслета виглядає цілком логічним рішенням. Але не поспішайте віддавати свої гроші за дорогий
Як вибрати ефективний фітнес-браслет
Активні заняття спортом не тільки зберігають здоров'я, але і допомагають тримати тіло в хорошій формі. На жаль, не у всіх є час або кошти відвідувати зал. В такому