18 корисних вправ, які можна робити в будь-якому місці
23.05.2019 640 0 newsdaily.org.ua

18 корисних вправ, які можна робити в будь-якому місці

В закладки

18 корисних вправ, які можна робити в будь-якому місці

© pexels

Редакція Newsdaily.org.ua наводить прості вправи, для яких потрібно трохи часу і фітнес-гумка. При цьому прокачується всі м'язи тіла. Займатися можна де завгодно: вдома, на пляжі, на вулиці і т. д.

Лежачи на боці

© shutterstock

1. Ляжте набік. Ноги зігніть в колінах. Фітнес-гумку зачепіть за ноги трохи нижче коліна. Починайте відводити ногу в сторону. Це вправа відмінно працює з внутрішньою частиною стегна.

2. В тому ж положенні, тільки ноги прямі, а фітнес-гумка на гомілки. Починайте піднімати вгору ногу. Стопа при цьому повинна бути паралельно землі.

Положення лежачи

© shutterstock

3. Гумка на ногах. Ставайте в положення планки і починаєте в стрибку розводити ноги. Це вправа працює з сідницями і пресом.

4. Прийміть положення лежачи на животі. І починайте піднімати ногу. Якщо болить поперек, то ви вірно виконуєте вправу.

5. Перекиньтеся на спину. Одну ногу зігніть, а другу випряміть і підніміть. Гумка при цьому знаходиться на колінах. І в такому положенні починайте піднімати таз.

Рачки

6. Встаньте на карачки. Фітнес-гумка повинна перебувати в районі колін. У такому положенні починайте піднімати одну ногу. При цьому стопа повинна бути спрямована вгору. Ця вправа допоможе накачати задню поверхню стегна і сідниці.

7. Ще одна вправа з цього ж положення. Тільки тепер відводите ногу в сторону. І в граничному положенні підйому трохи попружиньте її. Таким чином підтягуються сідниці і внутрішня поверхня стегна.

8. Залишайтеся стояти на четвереньках. Фітнес-гумка при цьому знаходиться між правою і лівою ногою в районі ніг. І починайте робити махи однією ногою вгору. При цьому нога має бути рівною. Ноги міняйте.

Стоячи

© redefiningstrength.com

9. Гумку зачепите між ногами нижче гомілки. Ноги трохи зігніть і починайте ходити на напівзігнутих ногах вправо, вліво, вперед, назад.

10. На напівзігнутих ногах починайте в стрибку розводити ноги в сторони. При цьому махайте руками вгору і вниз.

11. Тепер підніміть фітнес-гумку на коліна і присідайте, немов ви сідаєте на стілець. А коли будете підніматися, відводите пряму ногу вбік.

Гумка на руках

© pexels

12. Ця серія вправ для верхньої частини тіла. Гумку зачепіть за руки трохи нижче ліктів. Руки тримайте на рівні грудей і розведіть їх в сторони. Потім починайте піднімати вгору над головою. І при цьому вгорі зафіксуйте на кілька секунд, розтягнувши гумку на можливий максимум.

13. Заведіть руки з гумкою за спину і починайте розтягувати її на максимум, щоб напружувався трицепс руки, яка піднімається до стелі.

14. Долоню однієї руки притисніть до плеча. Гумку при цьому надіньте трохи вище кисті. А другою рукою починайте її тягнути вниз.

15. Фітнес-гумка знаходиться на передпліччях. Руки витягнуті вперед прямі. І починайте розводити їх у сторони. Коли досягнете максимального натягу гумки, трохи пружиньте.

16. Гумка знаходиться на зап'ястях. Нахиліться вперед. Спина пряма і паралельно підлозі. Руки опущені вздовж ніг прямі. Гумка натягнута. Починайте розуміти руки до грудей до тих пір, поки не зведете лопатки. І в цей момент розтягніть гумку.
В планці

17. Встаньте в положення планки. Фітнес-гумка при цьому повинна знаходитися на передпліччях. І починайте віджиматися так щоб руки згиналися вздовж тіла. Потім пересуньтеся вправо і вліво. Повторіть кілька разів.

18. В планці на витягнутих руках починайте однією рукою посуватися вбік, а другий — вперед. При цьому фітнес-гумка знаходиться на зап'ястях.

25 вправ з фітнес-гумкою, для яких не потрібен спортзал
© yurok/iStock Фітнес-гумка — це дуже зручне пристосування для вправ. Мало того, що вона компактна, гумка ще й дозволяє максимально урізноманітнити тренування. Пропонуємо
Як прокачати ноги і сідниці, використовуючи тільки фітнес-гумку
© yurok/iStock Для гарного тіла вже давно не обов'язково ходити в дорогі спортзали з такими ж дорогими тренажерами. Якщо ви вирішили підкачати ноги і сідниці, вам
10 вправ з еластичною гумкою, які можна робити в будь-якому місці
Еластична гумка – один із самих недорогих спортивних інвентарів. Ви можете купити кілька гумок за мінімальною ціною і займатися з ними, де захочете. І що дуже важливо,
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Кращі вправи з фітнес-гумкою, які рекомендує Мирослава Ульяніна
© pride.ua Якщо ви мрієте відправитися у відпустку, вже купили купальник і шукаєте місце, куди поїхати відпочивати, буде не зайвим підготувати своє тіло до пляжного
Щоденна розминка: 6 вправ для розтягування сухожиль
Після бігу, велопрогулянки, робочого дня або довгої поїздки, ви можете відчути дискомфорт в м'язах ніг. Вправи на розтяжку підколінних сухожиль дуже важливі для здоров'я