10 варіацій випадів, які підуть вам на користь
24.03.2019 1 321 0 newsdaily.org.ua

10 варіацій випадів, які підуть вам на користь

В закладки

10 варіацій випадів, які підуть вам на користь

© monkeybusinessimages/IStock

Випад — надзвичайно ефективна вправа. За великим рахунком окрім випаду і присідань нічого кращого для тренування сідниць і стегон у світі фітнесі ще не придумали.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує оцінити 10 видів випадів, які допомагають прокачати нижню частину тіла.

1. Випади з просуванням вперед

© runtastic.com

Чим далі ви крокуєте у випад, тим краще. Це як ходьба, тільки з наслідками, а не просто кроком. Повірте, ваші ноги будуть вас любити за це вправу.

2. Випади вперед і назад

© runtastic.com

Почніть в стоячому положенні, а потім зробіть крок вперед правою ногою в випад. Натисніть на п'ятку правої ноги, щоб повернутися у вихідне положення, а потім перемістіть праву ногу назад в випад. Завершіть всі повтори з однієї сторони перед перемиканням на іншу сторону.

3. Випади з підйомом ніг

© runtastic.com

Випади і так націлені на прокачування сідничних м'язів. Проте з цією вправою ви прокачаєте їх подвійно. Зробіть один випад, підніміться і відведіть одну ногу назад. Повторіть з іншого боку.

4. Випади з стрибками

© runtastic.com

Після одного поштовху правою ногою випригніте у вихідне положення. Потім зробіть випад лівою ногою і знову стрибніть. Зберігайте один темп все вправа. Не турбуйтеся, якщо спочатку у вас вийде мало повторів.

5. Випади з зашагиванием на височину

© runtastic.com
© runtastic.com

Класичні випади вперед на плоскій поверхні можна ускладнити зашагиванием на височину. В якості неї можна використовувати лаву, поверхню стільця, степ-платформу і т. д. Підніміться на височину правою ногою. Встаньте, підніміть ліву ногу і зробіть крок на неї. Зробіть крок на землю правою ногою і перенесіть туди ж ліву. Завершіть всі повтори з однієї сторони перед перемиканням на іншу.

6. Бічні випади

© runtastic.com

Мета полягає в тому, щоб одна нога була повністю прямий. Не намагайтеся опускатися вниз, якщо пряма нога починає згинатися. Працюйте в межах ваших можливостей.

7. Пульсуючі випади

© runtastic.com

Встаньте і поставте одну ногу попереду іншої. Опускайте і піднімайтеся повільно. Положення ніг не змінювати і не відриватися від підлоги. Зробіть кілька повторення і поміняйте бік.

8. Випади і удар ногою

© runtastic.com

Відмінна вправа, щоб прокачати тіло і зняти стрес. Переконайтеся, що сідничний м'яз стоїть ноги повністю задіяна, щоб забезпечити дійсно потужний удар. Завершіть всі повтори з однієї сторони перед перемиканням на іншу.

9. Перехресні випади

© runtastic.com

Хоча це може здатися витонченим рухом, ви дійсно відчуєте його ефективність. Спочатку ви можете відчувати себе трохи нестабільно, але це абсолютно нормально. Ви можете робити все повторення з одного боку спочатку, а потім поміняти ногу.

10. Випади з підйомами ніг

© runtastic.com
© runtastic.com

Почніть в стоячому положенні, а потім опуститеся правою ногою в випад. Повільно підніміться, зігнувши ліве коліно і зробивши потужний стрибок. Ви можете використовувати свої руки в русі, щоб підтримати цей рух. Після стрибка спробуйте повернути праву ногу назад у це положення випаду. Завершіть всі повтори з однієї сторони перед перемиканням на іншу.

Для чого потрібні випади і 20 варіантів їх виконання
© undrey/iStock Випади – складне, але дуже ефективна вправа. Ви здивуєтеся, як швидко можна привести себе у форму, знаючи правила виконання. Далі ми розповімо про 20
15-хвилинне тренування для прокачаних м'язів ніг і преса
© Hi-Photo/IStock Вправи зі скакалкою — це не просто весела гра, призначена для учнів початкової школи. Це відмінна серцево-судинна тренування для всіх віків, яка
Кращі вправи для сідниць, після яких ви будете пишатися собою
© g-stockstudio/IStock Давно хочете підтягнути сідниці, але завжди знаходяться відмовки (немає грошей на спортзал, немає вільного часу і так далі)? Натренувати п'яту
Кращі вправи для ніг з власною вагою
© bigjohn36/iStock Відсутність часу на відвідування залу більше не буде причиною для відмови від фітнесу. У вас є підлога у вітальні і власну вагу. Це все, що вам
Підбірка універсальних вправ для швидкої розминки
©jacoblund/IStock Більшість початківців спортсменів не приділяють належної уваги розминці. А даремно. Розігрів м'язів дуже важливий для продуктивної тренування,
5 вправ, які зроблять сідниці сексуальніше
© dima_sidelnikov/IStock Є кілька зміцнювальних вправ, які відмінно підходять для опрацювання сідничних м'язів. Вони допоможуть протримати вас в хорошій формі і