Кращі вправи для ніг з власною вагою
17.06.2019 572 0 newsdaily.org.ua

Кращі вправи для ніг з власною вагою

В закладки

Кращі вправи для ніг з власною вагою

© bigjohn36/iStock

Відсутність часу на відвідування залу більше не буде причиною для відмови від фітнесу. У вас є підлога у вітальні і власну вагу. Це все, що вам знадобиться для повноцінних тренувань в домашніх умовах. Сьогодні ми поділимося з вами комплексом вправ для ніг, які вимагають тільки бажання працювати над собою.

1. Уявний стілець

Зіпріться спиною об стіну, зігнувши ноги в колінах під кутом 90 градусів. Переконайтеся, що ваша спина ідеально рівна, а щиколотки знаходяться на одній лінії з колінами. З боку це повинно виглядати так, як ніби ви сидите на стільці. Проведіть у такому положенні 1 хвилину.

© Bojan89/iStock

2. Випади

Станьте посеред кімнати, поклавши руки на пояс. Викиньте праву ногу вперед якомога далі і повільно опускайте все тіло вниз, поки ліве коліно не торкнеться підлоги. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу для іншої ноги.

3. Випади в сторони

Вихідне положення таке ж. Зробіть випад правою ногою в сторону і опускайте тіло, поки ліве коліно не зігнеться на 90 градусів. Повторіть вправу по 10 разів для кожної ноги.

4. Випади з підняттям

Зробіть звичайний випад, як у 2 вправі. Але відразу ж після повернення в початкове положення, відштовхніться правою ногою і підніміть якомога вище, зігнувши в коліні. При цьому не забувайте піднімати руки над головою. Додатковий вагу в руках зробить вправу ще більш ефективним.

5. Присідання на одній нозі

Витягніть руки вперед і підніміть одну ногу від підлоги. Тепер опускайте тіло вниз, виконуючи присідання. Постарайтеся затриматися в нижній точці, але обов'язково тримайте одну ногу над поверхнею підлоги.

© undrey/iStock

Читайте також: Корисні вправи вдома, коли нема чого робити

6. Випади з стрибками

Зробіть випад (вправа 2), але не повертайтеся у вихідне положення, а добре відштовхніться і выпрыгнете як можна вище. Перебуваючи в повітрі, перегруппируйте тіло, щоб приземлитися у положення випаду для іншої ноги. Повторіть вправу 10 разів.

7. Реверанс

Знову встаньте у вихідне положення для випадів. Повторіть все те ж, що і у 2 вправі, але постарайтеся зробити так, щоб ваші щиколотки знаходилися на одній лінії.

8. Присідання

Поставте ноги трохи ширше і починайте виконувати присідання. Опускайтеся вниз, поки ваші стегна не виявляться паралельно підлозі. Слідкуйте за тим, щоб п'яти не відривалися від поверхні, інакше вправа втратить ефективність.

9. Ластівка

Встаньте рівно і підніміть одну ногу, зігнувши її в коліні. Тепер тягніть її назад, одночасно нахиляючи все тіло вперед. Наполегливу ногу тримайте трохи зігнутою в коліні.

© Antonio_Diaz/iStock

10. Присідання зі стрибками

Поставте ноги як можна ширше, але щоб це не заважало вам виконувати присідання. Як тільки опинитеся в нижній точці, відразу ж відштовхуйтеся і підстрибуйте, піднімаючи руки вгору. Виконайте 15 повторень.

11. Присідання з махами

Виконайте звичайне присідання, не відриваючи п'яти від підлоги. Піднявшись, відразу ж піднімайте одну ногу якомога вище, зігнувши її в коліні. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу, але вже з іншою ногою.

12. Балансування

Встаньте рівно і нахиліться вперед, викинувши ліву ногу назад. Постарайтеся досягти стану, коли тулуб і нога будуть знаходитися паралельно підлозі. Затримайтеся на 10 секунд і повторіть вправу для другої ноги.

© supershabashnyi/iStock

13. Сходинка

Встаньте перед сходинкою або будь-який інший височиною. Покладіть на неї праву ногу і піднімайтеся, поки вона повністю не випрямиться в коліні. Зробіть по 10-12 повторів для кожної ноги.

Читайте також: Корисні поради щодо тренувань на дому

20 вправ, з якими всі позаздрять вашим сідницям
© VlaDee/iStock Сідниці – це саме та частина тіла, яка найчастіше стає домом для жирових відкладень. Тому варто приділяти їм якомога більше уваги під час тренувань. На
Кращі 10 вправ для сідниць, з якими вони будуть в тонусі
Багато прагнуть роздобути підтягнуті сідниці, але не знаходять часу для відвідування спортзалу. Якщо ви ставитеся до їх числа, то у нас є для вас чудові новини. Ви
15 способів схуднути без використання важких гантелей
© Verywell Fit Якщо ви думаєте, що для схуднення потрібно виконувати багато вправ з великою вагою, то помиляєтеся. Привести своє тіло в гарну форму можна за допомогою
Корисні вправи для зміцнення кульшового суглоба
© Leon Coupe Fitness Якщо ви періодично відчуваєте біль у нижній частині спини, то це може свідчити про проблеми з тазостегновими суглобами. Неприємні відчуття можуть
13 вправ з власною вагою, з якими ви будете пишатися собою
©jacoblund/IStock Як відомо, фізичні вправи з власною вагою є невід'ємною частиною здорового способу життя. Вони допомагають зміцнювати м'язи, а також розвивати силу,
Топ-7 вправ з власною вагою для вашої п'ятої точки
© bruce mars/pexels Якщо ви мрієте про красивих сідницях, то врахуйте, що звичайні присідання можуть дати лише мінімальні результати, які навряд чи хтось помітить. Для