12 вправ, які позбавлять вас від почуття голоду за пару хвилин
23.05.2019 204 0 newsdaily.org.ua

12 вправ, які позбавлять вас від почуття голоду за пару хвилин

В закладки

12 вправ, які позбавлять вас від почуття голоду за пару хвилин

©brightside.me

Одна з найбільших проблем, яка виникає після фізичної активності – це сильне почуття голоду. Але якщо ви задовольните його, то втратите сенс тренування! На щастя, є безліч вправ, які можуть допомогти вам боротися з голодом.

Сайт brightside.me знайшов для вас вправи, які допоможуть вам перемогти голод вже через 5 хвилин (або навіть менше)!

Вміст матеріалу

1. «Дихання жаби»

©brightside.me

Кажуть, що це просте китайське гімнастичну вправу допомагає боротися з голодом, навіть якщо ви не їли весь день. Для підтримки використовуйте маленький стіл або стілець. Притулившись до нього ліктями. Як варіант, притулившись до стіни. Зробіть глибокий вдих і одночасно втягніть живіт так глибоко, як зможете. Затримайте дихання на 3-4 секунди. Видихніть і розслабте м'язи живота. Повторіть 10 разів. Особливо корисно робити цю вправу перед їжею. Почуття голоду зникне відразу або через пару хвилин.

2. «Жаба на хвилях»

©arigadoryoga

Очевидно, що жаби є експертами в контролі вашого апетиту! Ця вправа вимагає від вас лягти на спину. Злегка підніміть ноги, тримаючи їх паралельно один одному. Стисніть одну руку до грудей, а іншу – до живота. Розширюйте свою груди, глибоко дихаючи. Виконуйте цю вправу перед кожним прийомом їжі, і це допоможе вам відчути себе задоволеним невеликою кількістю їжі.

3. Поза лотоса

© PxHere

В якості продовження вищезазначених китайських вправ , є також крок, який може допомогти вам контролювати своє дихання і мислення. Складіть ноги так, щоб коліна стирчали, як пелюстки квітки лотоса, зберігаючи спину прямою. Затримайтеся на 5 хвилин і просто зосередьтеся на своєму диханні.

4. «Собака мордою вниз»

©Pixabay

Практика йоги може допомогти вам боротися з бажанням переїдати. Деякі прості пози, такі як поза собаки, зверненої мордою вниз, можуть допомогти вам відчути себе наповненим протягом дня. У цій вправі ви встаєте на карачки і поступово складаєте тулуб в перевернуту букву V.

5. «Кобра»

©codyyoga

По-перше, пориньте в позу собаки, зверненої вниз. Потім перейдіть на живіт і поступово підніміть голову, тримаючи шию рівною, імітуючи змію. Зберігайте цю позу протягом 15-30 секунд, перш ніж повернутися до собаки, зверненої вниз.

6. Планка

©Pixabay

Подібно кобрі, почніть в позі собаки, зверненої вниз. Поступово рухайте головою вперед, створюючи враження, що ви піднімаєте себе з землі руками, перш ніж повернутися до позі собаки. Деякі люди також пробують «бічну планку», яка вимагає підтримки себе однією рукою.

7. «Дерево»

Встаньте прямо, руки поруч з вами. Підніміть одну ногу і притисніть її до відповідного внутрішнього стегна. Поставте руки в молитовне положення або підніміть їх над головою і тримайтеся. Потім поміняйте ноги і зробіть те ж саме на протилежній стороні.

8. «Половина човна»

©kgoodmanyoga

Для цієї пози сядьте на землю з випрямленими ногами, потім зігніть їх в колінах і злегка підніміть в повітря. Простягніть руки прямо біля ніг і утримуйте цю позу протягом декількох секунд.

9. «Плуг»

©yogatimestudio

Ляжте на спину і трохи розслабтеся. Підніміть ноги вгору і простягніть їх над головою, в кінцевому підсумку намагаючись торкнутися підлоги. Навіть якщо ви не зможете дістатися до підлоги, просто рухайтеся якомога далі і тримайтеся кілька секунд.

10. «Воїн»

©yogaconali

Є кілька поз воїна, серед яких і така, що допомагає боротися з голодом. Встаньте на килимок для йоги і зробіть великий крок назад лівою ногою, помістіть її під кутом 45 градусів і зігніть праве коліно, тримаючи ліву ногу прямій. Витягніть обидві руки в сторони. Затримайтеся на кілька секунд.

11. Стрибки зі скакалкою

©officialjumpropedudes

Деякі прості вправи, які може виконати навіть ваша молодша сестра, можуть допомогти в боротьбі з голодом. Відповідно до одного з досліджень 2013 року, чоловіки, які займалися стрибками зі скакалкою, відчували менше спонукань до переїдання, ніж чоловіки, які пробували їздити на велосипеді. Вважалося, що додаткове навантаження на м'язи і кістки допомагала боротися з голодом.

12. Піднімання ваги

©fitnessfactory.no

Подібно стрибків зі скакалкою, будь-яка вправа, яке створює навантаження на м'язи і кістки, може допомогти зменшити відчуття голоду. Піднімайте вагу або відвідуйте заняття з кікбоксингу.

Інтервали або невеликі вправи, які ви виконуєте під час «відпочинку» від тренування, також можуть допомогти заспокоїти ваш апетит. Наприклад, біжіть з максимальною швидкістю близько хвилини, потім бігайте з меншою швидкістю близько 4 хвилин. Це допоможе утриматися від переїдання.

Чому не можна їсти на ніч: гід по заборонених продуктів
©azul222/Pixabay Багато з нас знають, що увечері або вже ближче до ночі прокидається звірячий апетит. Відразу після вечері, вже через пару годин можна відчути легке
Настанови тренера: як втратити жир, використовуючи спеціальну "шкалу голоду"
© tarasov_vl/IStock Ви повинні відчувати голод протягом усього дня, щоб знати, що ви перебуваєте в дефіциті калорій і втрачаєте жир? Ви не знаєте, як дізнатися, чи
Необхідні лайфхаки для придушення почуття голоду
© Danilo Acosta/Flickr Голод – відчуття не тільки фізичне, але і психологічне, тому боротися з ним досить складно. Але можливо! Ось кілька рекомендацій, як обдурити свій
Вправи китайської гімнастики Цзяньфэй для схуднення
© Zulman/IStock Ті, хто бажає скинути вагу сподіваються на силу народних рецептів і різноманітних методик, які спрямовані на спалювання жиру. Так, однією з найбільш
Як обдурити шлунок, коли він відчуває почуття голоду
© AnaBGD/IStock Схуднення ніколи не буває простим, адже для досягнення результату нам доводиться не тільки старанно працювати в спортзалі, але і боротися з постійним
Дійсно газовані напої викликають голод
Є поширена думка, що газована вода здатна підвищити почуття голоду за рахунок підвищення рівня гормону голоду. Але крім цього є ще ряд властивостей, які не кращим чином