7 щоденних звичок, які допоможуть бути краще на тренуваннях
10.06.2019 555 0 newsdaily.org.ua

7 щоденних звичок, які допоможуть бути краще на тренуваннях

В закладки

7 щоденних звичок, які допоможуть бути краще на тренуваннях

© IStock

Наскільки добре ви викладаєтеся під час тренування? Віддаєтеся чи повністю чи шкодуєте себе? Іноді під час тренувань ми даємо слабинку» і вирішуємо, що з нас вже вистачить. Але якщо ви хочете побачити результат тренування як можна швидше, вам потрібно працювати ще старанніше, і ми зараз вам розповімо, що вам в цьому допоможе.

Тренуйтеся протягом усього дня

© IStock

Встановіть будильник і щогодини виконуйте вправи протягом 30-60 секунд: планка, віджимання, присідання, згинання тулуба та ін. Виберіть те, що вам подобається, і те, що відповідає мети вашого заняття спортом (схуднути або наростити м'язи). Ці щоденні міні-тренування протягом дня поліпшить вашу фізичну форму і допоможуть досягти результату ще швидше.

Тренуйтеся з тренером

Ви ще не знаєте, на що здатні ви і ваше тіло. Якщо вам важко підштовхнути себе займатися краще, робіть це з тренером. Він вже точно змусить вас займатися швидше, довше і ефективніше. Він стане вашим мотиватором, і ви навряд чи зможете пропустити тренування або сачкувати на тренуванні.

Не зупиняйтеся

© nd3000/IStock

Багато людей роблять помилку, коли занадто довго відпочивають між сетами. З-за цього ваше тіло охолоджується, а серцевий ритм знижується. Відпочинок важливий, але не варто допускати охолодження м'язів. Якщо ви будете займатися з тренером, він підкаже вам, який час для відпочинку є оптимальним, і не допустить, щоб ви перевищили його. Так, ця робота буде більш виснажливою, але воно того варто.

Їжте не заради задоволення, а що отримати «паливо»

Їжа – паливо для вашого організму, яке дозволить вам впоратися з будь-яким фізичним навантаженням. За 90 хвилин до тренування з'їжте здорову закуску, багату білком, жирами і вуглеводами. А через 60 хвилин після тренування з'їжте найбільшу за день порцію їжі. Обмежте своє харчування протягом дня після тренування, і ви помітите, що вже почали скидати зайву вагу.

Вносьте зміни до тренування

© IStock

Якщо ви виконуєте одні і ті ж вправи, або дотримуєтеся одного плану тренування протягом декількох місяців, ваше тіло вже звикло до них, так що ви не побачите прогресу. Намагайтеся вносити зміни до тренування кожні 4-6 тижнів. Вашому тілу доведеться адаптуватися до більш широкого діапазону рухів, що позитивно позначиться на результаті тренувань.

Збільште інтенсивність

Такі тренування, як біг підтюпцем, покращують ваше здоров'я і фізичну форму, але завдяки їм ви не зможете швидко досягти поставлених цілей. Якщо хочете побачити фантастичний результат, вам потрібно збільшити інтенсивність тренування. Силова тренування може принести більше користі, якщо ви поєднаєте її з кардіо.

Частіше стрибайте

Щоб поліпшити роботу серцево-судинної системи, а також наростити м'язи, включайте в тренування вправи із стрибками. Вони задіють роботу м'язів, легенів і серця. Це – прекрасна можливість спалити жир, а також підвищити свою силу і витривалість.

Читайте також: 6 вправ, які підвищують витривалість тіла

15-хвилинна вогняна тренування на випадок, якщо потрібно спалити багато калорій
© bruce mars/Pexels Якщо у вас немає часу ходити в спортзал – тренуйтеся вдома. Є кілька вправ, які всього лише за 15 хвилин в день подарують вам ідеальні параметри.
Як позбутися від жиру на животі в домашніх умовах
© iprogressman/IStock Багато людей, що займаються спортом, стверджують, що для того, щоб домогтися гарних результатів, потрібно витратитися на абонемент в тренажерному
Найкорисніші тренування, для яких не потрібен спортзал
Коли справа доходить до досягнення поставлених цілей в області фітнесу, ключовою є послідовність. Якщо ви встигаєте тренуватися під час своїх подорожей, це прекрасно.
15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях
© vadimguzhva/IStock Ефективність тренувань залежить не тільки від інтенсивності виконання вправ, але і від ваших звичок. Багато новачків допускають серйозні помилки, які
Як тренуватися початківцям: 7 тренувань для тих, хто не в темі
© Pixabay Якщо ви нарешті вирішили позбутися від зайвих кілограмів, то у Lifehack як раз є тренування для початківців. Редакція подала приклад вправ, які зміцнюють м'язи,
3 прості 10-хвилинні тренування, які можна робити вдома
Більшість людей думають, що для набуття підтягнутого тіла потрібно багато часу проводити в тренажерному залі. Хороша новина: виконувати ефективні вправи можна і вдома.