Приємні моменти схуднення, які смотивируют змінювати себе
09.05.2019 607 0 newsdaily.org.ua

Приємні моменти схуднення, які смотивируют змінювати себе

В закладки

Приємні моменти схуднення, які смотивируют змінювати себе

© Gonzalo Viteri/Flickr

Ті, кому вдалося схуднути, виявляють, що в їх житті відбулися кардинальні зміни: схуднення призводить до поліпшення здоров'я, зниження ризику розвитку певних захворювань, а також вашому перетворення і перетворення вашого тіла. Незважаючи на безліч позитивних моментів, які відбуваються у вашому тілі завдяки втраті ваги, є кілька несподіваних (і неприємних) речей, про які варто згадати.

Редакція Newsdaily.org.ua хотіла б вам розповісти про те, до чого насправді призводить схуднення, а також поділитися досвідом реально існуючих людей.

© Gonzalo Viteri/Flickr

Ви частіше будете замерзати

«Коли у мене була зайва вага, мені завжди було жарко. Тепер же я вдягаю кілька шарів одягу, і мені все одно холодно». Фахівці пояснюють це тим, що, коли ви втрачаєте вагу, зменшуються гормони щитовидної залози, з-за чого ви будете частіше замерзати.

Люди будуть частіше звертати на вас увагу

«Я завжди привертала увагу оточуючих, так як люблю широко посміхатися. Але після схуднення люди стали ще частіше мене помічати. Спочатку мене це навіть лякало: і я думала, що стала параноїком. Але потім я зрозуміла, що це пов'язано зі змінами в моєму тілі». Струнким людям частіше посміхаються на вулиці, притримують двері і кивають на знак вітання.

© Ellie Brown/Flickr

Схуднення не вирішить всі ваші проблеми з тілом

«Незважаючи на те, що я спочатку придбав деяку впевненість після схуднення, комплекси і низька самооцінка не зникли. Втрата ваги – це ще не найголовніше. Важливо те, що ви робите після цього: чи правильно харчуєтеся, чи займаєтеся регулярно спортом. Щоб тіло стало ідеальним, потрібно наполегливо працювати над цим».

Від провисання шкіри можна позбутися лише за допомогою операції

«Народивши двох дітей і позбувшись від зайвої ваги, я знала, що у мене залишиться якась зайва шкіра. Але я не думала, що вона залишиться зі мною до кінця моїх днів. Видалити її зможе тільки хірург на операції».

Ви будете краще спати

«Коли я сіла на дієту, дітям був 1 рік і 3 роки. Я страждала через брак сну: він був неспокійним і неміцним з-за проблем зі здоров'ям. Але у міру того, як я почала позбавлятися від зайвої ваги, покращилося моє здоров'я і якість сну. Я менше хропла, почувалася бадьорою вранці і відпочилою». Дослідники з Пенсільванії довели, що люди, які втратили 5 або більше відсотків своєї ваги, стали спати на 22 хвилини довше і поліпшили свій сон.

Тренування дається вам легше

«Коли я схуд, я зрозумів, що мені легше ходити. Мені стало подобатися займатися спортом, суглоби боліли менше, знизилася хронічний біль у спині. Я був більш енергійною і сильною для виконання тих чи інших вправ». Експерти запевняють, що схуднення покращує дихання, травлення та підвищує рівень енергії людини, що дає йому можливість робити багато речей без особливих зусиль.

© vadimguzhva/IStock

Читайте також: 10 харчових звичок, з-за яких всі повніють

Ви виявите, що взуття вам велика

Після втрати ваги багато жінок ради шопінгу, так як вони можуть вибрати все, що побажають. Але будьте готові до того, що вам доведеться купити собі нове взуття: розмір взуття зменшується на 1/2 розміру.

Зморшки стають більш помітними

Коли ви втрачаєте вагу, ваше обличчя звужується: маленькі недоліки та зморшки стають більш помітними. Ви можете навіть не підозрювати про те, що вони у вас вже з'явилися, поки не схуднете.

Ви рідше будете страждати від симптомів алергії

Вам рідше доведеться приймати ліки від алергії, так як втрата ваги зменшить навантаження на наднирники і дихальну систему, що також послабить симптоми алергії.

У вас можуть з'явитися камені в жовчному міхурі

«Деякі мої знайомі говорили про те, що їм доводилося боротися з каменями в жовчному міхурі з-за швидкої втрати ваги». Це пов'язано з тим, що частина холестерину в печінці просочується в жовчний міхур, з-за чого і з'являються камені. Хороша новина: від цих каменів можна позбутися. Якщо ж ви помітили, що вони виникають у процесі схуднення, знизьте навантаження: дозволяйте собі худнути максимум на 1 кг в тиждень.

© Rawpixe/iStock

Багато будуть думати, що ви шкодите своєму здоров'ю

«Незважаючи на те, що я худнув повільно і безпечно, багато мої друзі і колеги весь час питали мене про те, чи в порядку я чи ні. Вони стежили за моїм раціоном, запитували мене про тренуваннях. На жаль, більшість критикували мене і вважали, що я завдаю шкоди своєму здоров'ю. Але з часом вони зрозуміли, що були неправі».

Читайте також: 10 порад, які допоможуть забути про зайву вагу

10 способів нарешті приступити до схудненню
© Gonzalo Viteri/Flickr Безліч жінок, які хочуть схуднути, не домагаються бажаного з-за того, що чітко не уявляють собі, з чого ж потрібно починати. Як підібрати для
Топ-3 вправи для плоского живота, які можна робити вдома
© ChesiireCat/IStock Домогтися плоскої форми живота можна тільки з допомогою старанної роботи в залі і правильного харчування. Це дійсно єдиний шлях, але у ваших силах
11 несподіваних речей, які трапляються після схуднення
Ні для кого не секрет, що втрата зайвої ваги покращує загальний стан здоров'я, знижує ризики розвитку багатьох хвороб і в цілому робить ваше тіло красивим і підтягнутим.
Найкоштовніша порада по схудненню, який дає тренер
© Annisa Setiati/Flickr Щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібно перейти на правильне харчування, збільшити фізичну активність, покращити сон і зменшити рівень стресу.
15 неймовірних фотографій схудлих знаменитостей, які смотивируют вас
©ROXY.UA Наближається пляжний сезон і всі, як один задаються метою привести тіло в порядок. Для цього важливо не втрачати мотивацію. Сьогодні ми поділимося з вами
5 кроків, які допоможуть швидко схуднути
©bernardbodo/IStock Щоб схуднення пройшло легко і швидко, важливо зберігати позитивний настрій, а також слідувати деяким правилам. Дослідження показали, що втрата ваги у