10 кращих фітнес-програм для ледачих дівчат
25.05.2019 557 0 newsdaily.org.ua

10 кращих фітнес-програм для ледачих дівчат

В закладки

10 кращих фітнес-програм для ледачих дівчат

©fizkes/IStock

Лінь – головний ворог більшості дівчат, який заважає займатися спортом і регулярно відвідувати спортзал. Проте вихід є. Ми зібрали для вас список кращих фітнес-програм, які допоможуть проводити тренування поза тренажерного залу і завжди залишатися у формі.

Sworkit

Це додаток пропонує користувачам уроки йоги, а також повноцінні силові і кардіо-тренування. Кожна зв'язка вправ триває від 5 до 60 хвилин, тому ви можете вибирати навантаження у відповідності зі своїм рівнем фізичної підготовки.

©jacoblund/IStock

Keelo

З допомогою Keelo ви можете провести высокоинтенсивную тренування вдома або на вулиці, а також отримати доступ до віртуального тренеру, який відповість на ваші питання і дасть рекомендації, щодо виконання вправ.

Charity Miles

Це додаток поєднує в собі два найважливіших життєвих аспекту – спорт і благодійність. Ви можете одночасно спалювати калорії і допомагати нужденним з допомогою Charity Miles.

©jacoblund/IStock

Щодня Ab Workout

Безкоштовний додаток Щодня Ab Workout допоможе вам добитися ідеального преса в домашніх умовах. Більшість вправ, які надає цей додаток, спрямовані на тренування верхньої частини тіла.

Daily Butt Workout

Це додаток допоможе вам опрацювати нижню частину тіла, включаючи ноги і сідниці. Присідання, випади і інші вправи під керівництвом віртуального тренера дозволять вам швидко прийти в бажану форму.

©jacoblund/IStock

Daily Yoga

Дівчата, які не хочуть виснажувати себе важкими навантаженнями, можуть зайнятися йогою з допомогою цього додатка. Достатньо лише обрати відповідну для вас програму і прислухатись до порад тренера, щоб зняти стрес, розслабитися і привести м'язи в тонус.

©fizkes/IStock

Nike + Training Club

Це додатки ідеально підходить тим, хто налаштований на высокоинтенсивную тренування за межами спортзалу. Різноманітні вправи і рекомендації від професійного тренера Nike допоможуть вам залишатися у формі де б ви не знаходилися.

The Johnson & Johnson 7-Minute Workout

Всього 7 хвилин потрібно для проведення однієї із запропонованих тренувань за допомогою цього додатка. Ви можете виконувати вправи перед роботою або навчанням, оскільки це не відніме у вас багато часу. Крім того, програми дозволяє визначати рівень складності у відповідності з вашими можливостями.

©jacoblund/IStock

Fitstar Personal Trainer

У цьому додатку ви знайдете різні вправи з докладними аудіо і відео-інструкцій. Такі тренування допоможуть вам розвинути силу і витривалість, а також підготують тіло до більш високих навантажень.

Im Pro

Це додатку обов'язково стане в нагоді вам після занять спортом, щоб розслабитися і відновитися. Воно включає в себе різні заспокійливі звуки природи: шум моря, вітер, шелест трави і т. д. Просто включіть улюблений звук і закрийте очі, занурившись в абсолютний релакс.

© Ridofranz/IStock

Рекомендуємо вам завантажити одне з перерахованих вище фітнес-додатків на свій смартфон, щоб займатися спортом завжди і скрізь.

5 додатків для занять спортом вдома
© jacoblund/IStock Вам зовсім не обов'язково купувати абонемент у спортивний зал. Домашній фітнес теж може бути ефективним. Особливо якщо ви скористаєтеся цими
Найкраща 20-хвилинне тренування для ледачих дівчат
© christinacarlyle.com Фітнес-тренер Христина Карлайл розробила тренування для самих ледачих дівчат на світі. Справа в тому, що сама вона кілька років тому отримала
Що таке фітнес для ледачих і реально з ним схуднути
© jacoblund/iStock Фітнесом для ледачих називають популярні серед жінок велнес клуби. Багато хто скептично ставляться від велнесу, вважаючи це марною тратою грошей, але
18 рад з фітнесу для ледачих дівчат
© imtmphoto/IStock Погодьтеся з тим, що лінь – це єдина причина, чому ваша фігура все ще не ідеальна. Це проблема багатьох дівчат, адже змусити себе грунтовно зайнятися
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Кращі програми 2019 року, які допоможуть тренуватися і розтягуватися жінкам
Як правило, щоб потренуватися в залі потрібно прибрати подалі телефон, забути про нього як мінімум на годину і навіть в руки не брати. З фітнес-додатками все навпаки. Ваш