Прості вправи, які допоможуть зробити погляд виразнішим
25.05.2019 1 355 0 newsdaily.org.ua

Прості вправи, які допоможуть зробити погляд виразнішим

В закладки

Прості вправи, які допоможуть зробити погляд виразнішим

© Christian Kirman M. D./Flickr

Ліфтинг – процедура, на яку не кожна зважиться. Але що робити, якщо у вас опустилися брови? Редакція Newsdaily.org.ua хотіла б вам розповісти про те, як вирішити цю проблему прямо вдома. Щоб погляд став більш виразним, потрібно виконати наступні нескладні вправи для обличчя.

© Dr Colin Hong/Flickr

Вправа № 1

Розмістіть середній палець кожної руки під брови. Це допоможе їм розслабитися. Долоні повинні прикривати обличчя. Підніміть брови вгору, а потім вниз, не закриваючи при цьому очей. Затримайтеся в цьому положенні на 5 секунд. Натисніть бровами на пальці. Очі все ще відкриті. Почекайте 5 секунд. Можете повернутися у вихідне положення. Щоб максимізувати результат, виконайте вправу 3 рази.

Вправа № 2

Закрийте очі. Дивіться вниз так довго, як зможете. Ви повинні відчути легке напруження. Як тільки його відчуваєте, зачекайте 5 секунд і починайте дивитися вгору, все так само не відкриваючи очей. Відчувши напругу, зачекайте 5 секунд, розслабтеся. Повторіть вправу 6 разів.

Читайте також: 3 способу, які допоможуть особі схуднути

Вправа № 3

© Christian Kirman M. D./Flickr

Очі відкриті. Дивіться прямо перед собою. Не піднімаючи голову, подивіться вгору. Протримайтеся так кілька секунд. Повторіть те ж саме, подивившись вниз. Повторіть вправу 6 разів. Виконайте все те ж, подивившись вправо і вліво.

Вправа № 4

Закрийте очі. Вам потрібно буде стиснути м'язи обличчя так, ніби ви такі похмурі. Виконавши це, починайте опускати брови до очей. Відкрийте очі і підніміть брови так високо, як зможете. Виконайте вправу не менше 6 разів.

Вправа №5

Закрийте очі. Підніміть брови якомога вище. Постарайтеся протриматися кілька секунд, не відкриваючи очей. Повторіть вправу 10-15 разів. Робіть цю вправу тричі на день, щоб погляд став ще виразнішим.

Ми також хочемо поділитися кількома відео-уроками з YouTube:

Відомий косметолог Синтія Роуленд розповіла про свій секрет краси, завдяки якому можна і назавжди забути про пластику

Карен Люстрап припасла неймовірно просте вправи для того, щоб підняти брови

Кларисса Паттерсон поділилася корисної тренуванням для дам, які думають, що їх погляд вже ніколи не буде колишнім

Як бачимо, підняти брови досить-таки легко. Ці вправи потрібно робити щодня, щоб тренування принесла якомога більше користі.

Читайте також: 7 порад, які допоможуть підтримувати красу тіла

Як робити зарядку для очей, щоб максимально розслабити
© Deagreez/iStock Кажуть, що очі — це вікна душі, тому не дивно, що ми надаємо їм велике значення. Коли ми старіємо, шкіра навколо очей починає втрачати еластичність і,
Що ніколи не можна робити зі своїми бровами
© deniskomarov/IStock Добре скориговані брови є основою образу. Якщо ви не можете привести їх в порядок самі, то краще зверніться до косметолога. Polki. Pl розповідають,
Вправи для шиї: топ-10 гімнастичних прийомів
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Шия – дуже важлива і водночас вразлива частина тіла, яка потребує регулярного тренування. Існують певні вправи для шиї, здатні поліпшити ваше
Як правильно оформити і укласти брови: покрокова інструкція
©RomarioIen/IStock Доглянуті і акуратні брови обрамляють обличчя, підкреслюють його достоїнства і роблять погляд більш виразним. Портал wikihow розповідає, як оформити
Гімнастика від Керол Маджіо, яка допоможе підтягнути обличчя
© Pixabay Бездоганне особа бажає мати кожна жінка, а допомогти в цьому може спеціальна гімнастика для особи, розроблена Керол Маджіо. З допомогою цих простих вправ можна
Мімічна гімнастика для особи, яка допоможе запобігти зморшки
©Pixabay Наша шкіра є однією з найбільш вразливих частин організму, адже вона в першу чергу піддається впливу навколишнього середовища. Як захистити її від появи зморшок?