Мімічна гімнастика для особи, яка допоможе запобігти зморшки
15.03.2019 840 0 newsdaily.org.ua

Мімічна гімнастика для особи, яка допоможе запобігти зморшки

В закладки

Мімічна гімнастика для особи, яка допоможе запобігти зморшки

©Pixabay

Наша шкіра є однією з найбільш вразливих частин організму, адже вона в першу чергу піддається впливу навколишнього середовища. Як захистити її від появи зморшок? Врятує мімічна гімнастика! Це відмінний спосіб забезпечити собі профілактику старіння, не витрачаючи на це багато грошей. Мімічна гімнастика для обличчя від зморшок – це, звичайно, не панацея, але спробувати її має кожна жінка.

Вміст матеріалу

Чим корисна мімічна гімнастика

Так як мускулатура особи дуже тісно пов'язана з шкірою, то знижений тонус лицьових м'язів відразу ж відображається у вигляді некрасивих зморшок. Зате з іншого боку, якщо ми постараємося підтягнути і зміцнити мімічні м'язи обличчя, то і шкіра набуде більш свіжий вигляд. Цим властивістю потрібно обов'язково скористатися, щоб зменшити вже видимі зморшки і запобігти появі нових.

Крім цього, у мімічної гімнастики для особи є ще чимало корисних «побічних ефектів». Серед них поліпшення еластичності шкіри, ліфтинг-ефект, поліпшення мікроциркуляції крові, тонізування м'язів обличчя і головне – профілактика старіння. Ось чому вправи для м'язів обличчя потрібно робити всім – і молодим дівчатам і жінкам у розквіті сил і краси!

Як робити гімнастику для особи правильно

Щоб отримати найкращий результат, ви повинні слідувати декільком важливим рекомендацій:

• перед заняттям зніміть макіяж і вмийтеся прохолодною водою;
• при сухій шкірі скористайтеся зволожуючим кремом;
• опрацьовуючи якийсь один ділянка, не забувайте розслабляти інші м'язи особи;
• робіть гімнастику в зручному положенні – сидячи або стоячи;
• дихайте правильно, напружуючи м'язи на видиху і розслабляючи їх на вдиху;
• починайте з легких вправ, поступово збільшуючи навантаження.

Займайтеся мімічної гімнастикою регулярно, бажано щодня. Найкращий час для цього – ранок або вечір.

Вправи для мімічних м'язів

Ось кілька прийомів мімічної гімнастики проти зморшок, розроблених для різних частин обличчя:

1. Выпятите нижню губу вперед. Зафиксируйтесь і відкиньте голову назад. Порахуйте до шести, потім розслабте лицьові м'язи.

2. Почніть надувати праву щоку. Зачекайте сім секунд, потім випустіть повітря і розслабтесь. Те ж саме виконайте з іншою щокою.

3. Притисніть долоні до обличчя. Ваші вказівні пальці повинні виявитися лежать на скронях. Тепер виконайте наступне: витягніть губи в трубочку і в такому положенні щільно стисніть. Через п'ять секунд розслабте м'язи рота, натиснувши при цьому долонями на вилиці.

4. Сплетіть пальці рук в «замок». Покладіть їх на лоб і щільно притисніть до шкіри верхньої частини обличчя. Підніміть брови, ніби ви здивовані. Зафіксуйте їх у цьому положенні на сім секунд, після цього розслабте м'язи лоба.

5. Покладіть вказівний палець правої руки на кінчик носа. Злегка натисніть і одночасно здійсніть рух нижньою губою вниз, не розмикаючи рота. Доведіть зусилля до межі і затримайтеся в цій позиції на п'ять секунд. Після цього розслабте м'язи.

6. Зробіть вдих через ніс і затримайте дихання на десять секунд. В цей же час пальці покладіть на куточки рота, здійснюючи помірний тиск. Видихніть повітря через рот так, як якщо б ви дули на гарячу їжу.

7. Покладіть пальці лівої руки на перенісся, намагаючись несильно тиснути на неї. При цьому задійте у вправі брови: нахмурьте їх і поверніть в нормальне положення. Після цього трохи послабити тиск, залишаючи пальці там, де вони є.

8. Досягніть тісного контакту зубів і губ. Пробудьте в цьому положенні 5 секунд, потім розслабте м'язи рота.

9. Вимовте звук «у», старанно напружуючи губи. Залиште губи в такому положенні на шість секунд, потім розслабтеся.

10. Округліть губи, вимовляючи звук «о». Точно також затримайтеся в цьому стані на шість або вісім секунд і потім розслабте губи.

Кожне вправи виконуйте по десять разів, робіть це кожен день, і шкіра вашого обличчя віддячить вас свіжістю та молодістю!

Читайте також 8 цікавих технік для фарбування темного волосся

Ранні зморшки: як подолати неприємні зміни шкіри
© deniskomarov/IStock Будь-яка жінка знає, що для антивікової косметики немає потреби чекати появи перших ознак старіння — зморшок. Щоб відстрочити ці неприємності,
Гімнастика для особи, яка дозволить відкласти пластику
© ValuaVitaly/iStock Якщо мова заходить про збереження краси та молодості на довгий час, то багато хто погоджуються, що в цьому питанні всі засоби хороші. На жаль, не
Мімічний патерн: чому м'язи особи володіють пам'яттю і як її перепрограмувати
©puhhha/IStock Існує думка, що активна міміка особи призводить до швидкого старіння. Чи Так це і чому м'язи особи володіють пам'яттю, розповідаємо у цій статті. Людське
Як за допомогою фейсбілдінга підтягнути шию, підборіддя, щоки і позбутися від зморшок
Фейсбілдінг (гімнастика особи) – це комплекс вправ для лицьових м'язів, спрямованих на боротьбу зі зморшками і провисанням шкіри. Ні для кого не секрет, що з віком
Ранкова гімнастика для отримання енергії: даоські практики
©jacoblund/iStock Даоська гімнастика – це комплекс вправ, спрямованих на оздоровлення тіла і зміцнення нервової системи. Крім того, даоська йога допомагає наповнитися
Як позбутися від зморшок на обличчі після схуднення: швидке і надійне рішення
© LuminaStock/Pixabay Часто, різке схуднення, окрім позбавлення від зайвої ваги, веде за собою інші наслідки. Це може бути в'ялість шкіри і зморшки. Позбувшись від однієї