7 поз йоги для лікування сильного стресу
05.05.2019 213 0 newsdaily.org.ua

7 поз йоги для лікування сильного стресу

В закладки

7 поз йоги для лікування сильного стресу

© g-stockstudio/iStock

Життя — це стрес. Тривога, яку ми відчуваємо кожен день, є результатом невеликих моментів, таких як поспіх від зустрічі до зустрічі або сидіння в пробці, а також великих життєвих стресів, таких як переїзд в нове місто, звільнення або складні особисті стосунки.

Зняття стресу може не вимагати багато часу або грошей. З цим завданням відмінно справляється йога. Деякі її пози (асани) доступні кожному, прості у виконанні і не вимагають особливих зусиль. При виконанні кожної асани, дозвольте вашому тілу розслабитися і зосередьтеся на диханні.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує ознайомитися з ефективними позами для лікування сильного стресу.

1. Поза дитини

© AndiP/Pixabay

Сядьте на п'яти з видихом опускайте живіт і грудну клітку, руки лежать вільно вздовж тіла долонями нагору. Плечі «стікають» до землі, абсолютно розслаблені. Лоб упирається у підлогу або в опору. Очі закриті, дихання вільне, глибоке. Якщо лоб не дістає підлоги, покладіть під нього яку-небудь опору. Залишайтеся в асані дві або більше хвилини.

2. Поза потягивающего цуценя

@ tadasana.ru

Станьте на коліна — тазостегнові суглоби знаходяться над колінами, плечові — над зап'ястями. Прошагайте трошки долонями вперед і з видихом опустіться, просідаючи грудною кліткою до підлоги, підборіддя в ідеалі повинен торкатися підлоги. Затримайтеся в такій позі на будь-який час, мінімум на 10 вдихів-видихів.

3. Поза щасливої дитини

@ fizkes/iStock

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і поставте стопи на підлогу. Ліву ногу залиште стояти, а праве коліно обхопіть руками і почніть підтягувати до правої пахви. Через кілька подихів захопіть долонею п'яту і обережно натискайте на неї, намагаючись дістати коліном в підлогу. Потім те ж саме повторіть на ліву ногу. Зробіть кілька вдихів-видихів і виконайте асану в повному варіанті, захопивши 2 ноги відразу.

4. Поза гори

@ fizkes/iStock

З будь-якої пози на вдиху підніміть руки вгору, потягніться, переплетіть пальці в замок. Долоні повинні бути вивернуті догори. Продовжуйте тягнутися до стелі, завершуючи глибокий вдих. Далі можна затриматися і подихати в цьому положенні, а можна на видиху відразу ж опустити руки через сторони вниз.

5. Поза довголіття

@ sovershenstvo-mysli.ru

Сядьте на підлогу, ноги витягніть перед собою, покласти долоні на підлогу біля таза. Витягніть руки і схопіть великі пальці ніг, затиснувши кожен з них між вказівним, середнім і великим пальцями відповідної руки. Нахиліться і розведіть лікті, використовуючи їх як важелі, тягніть тулуб вперед і торкніться чолом колін. Поступово опускайте лікті на підлогу, витягаючи шию і тулуб. Потім торкніться колін носом, потім губами. Залишайтеся в цій позиції від 1 до 5 хвилин, дихайте рівно.

6. Поза, підсилює вогонь

@ fizkes/iStock

Сядьте і перенесіть праву стопу на ліве коліно і гранично розкрийте щиколотки. Якщо відчуваєте, що ви недостатньо рухливі, покладіть праву стопу на ліву литковий м'яз, а під коліна покладіть валик. Потім почніть повільно нахилятися вперед, витягаючи хребет і притискаючи сідничні кістки до опори. Затримайтеся на 5 циклів дихання і виконайте нахил з іншою ногою зверху.

7. Поза верблюда

@ fizkes/IStock

Встаньте на коліна, а пальці ніг упріть в підлогу. Спину гранично витягніть вгору, щоб ребра були розгорнуті, грудна клітка і плечі розкриті. Зробіть глибокий вдих і неспішно отклонитесь назад так, щоб можна було покласти руки на стопи або вхопитися за п'яти. На видиху постарайтеся відхилитися ще більше, не закидайте голову. Постаратися дихати рівно, без різких вдихів і видихів. Затримайтеся в асані хоча б до 10 глибоких вдихів.

8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно
© fizkes/iStock З настанням осені можуть з'явитися ознаки депресії. На щастя, з якими відмінно справляються пози йоги. Деякі асани здатні повернути позитивний настрій і
Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Чому чоловікам і жінкам старше 40 років потрібно займатися йогою
© Ridofranz/IStock Важливість фізичної активності для здоров'я важко переоцінити. Але як бути тим, хто прийшов до цієї думки вже після 40 років, коли біг і силові
7 ознак, як стрес впливає на здоров'я зубів
©flisak/iStock З американською актрисою Демі Мур нещодавно стався неприємний інцидент – вона втратила 2 передніх зуба із-за сильного стресу. Це доводить шокуючу зв'язок
Що краще: 15 причин віддати перевагу спортзалу йогу
© oneinchpunch/iStock Не всі люди всерйоз сприймають йогу. Багато вважають, що вона приносить менше користі, ніж тренування в спортзалі. Але це не так. І ми спробуємо вас
10 видів йоги для поліпшення життя
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Сьогодні класи з йоги діють практично в кожному фітнес-клубі. Але ви повинні враховувати, що далеко не всі з них мають безпосереднє