Техніка діагональних скручувань, яка допомагає качати косі м'язи живота
10.03.2019 1 398 0 newsdaily.org.ua

Техніка діагональних скручувань, яка допомагає качати косі м'язи живота

В закладки

Техніка діагональних скручувань, яка допомагає качати косі м'язи живота

© Nikolas_jkd/iStock

Діагональні скручування – це прості, але дуже ефективні вправи, які не тільки зміцнять прес і підтягнутий живіт, але і дозволять домогтися промальовані контуру боків і вузької талії. Виконання подібних скручувань сильніше задіює косі м'язи живота, ніж традиційні підйоми корпусу лежачи. Саме цим і пояснюється їх користь у боротьбі за ідеальну талію.

Редакція Newsdaily.org.ua вирішила розповісти детальніше про користь і техніці виконання діагональних скручувань.

Користь від виконання діагональних скручувань

@ nortonrsx/iStock

Діагональні (косі) скручування – досить проста вправа, якому не потрібно жодного додаткового обладнання, ні контролю з боку тренера. Все, що вам потрібно запастися краплею уважності. Тільки так ви зможете самостійно освоїти техніку, а також приступити до тренування.

Користь від виконання вправи:

  1. Зміцнюються косі і прямі м'язи живота, адже працюють всі м'язи вашого преса. При виконанні прямих скручувань, косі м'язи теж працюють, але не так сильно.
  2. Інтенсивне виконання і повторення скручувань дає загальний жиросжигающие ефект. А це означає, що тіло стає більш рельєфним і окресленим. З'являються ті самі смужки з боків живота, роблять силует привабливим і спортивним
  3. Для жінок фігура «пісочний годинник» – це визнаний ідеал краси. Для чоловіків же наявність вузької талії візуально розширює груди, а фігуру робить атлетичнее.
  4. Живіт не випирає, тому що м'язи, які знаходяться в тонусі, підтримують внутрішні органи. Поліпшується кровопостачання органів малого тазу, що добре позначається на жіночому і чоловічому здоров'ї.

Техніка виконання діагональних скручувань

@ fizkes/iStock

Такі скручування мають масу версій виконання. Їх можна виконувати на лаві для преса, на підлозі, скручувати корпус весь час в одну сторону або чергувати напрямку.

Ми ж розглянемо саму популярну варіацію, підходить для виконання вдома вправу з поворотом в одну сторону лежачи на підлозі.

Виконання:

  • Прийміть вихідне положення лежачи на спині, коліна зігнуті. Покладіть ногу однієї, наприклад, правої ноги на коліно іншої. Руки приберіть за голову. Поперек щільно притисніть до підлоги. Рух ви будете виконувати з округленою спиною, поперек не повинна прогинатися, вона весь час залишається притиснутою до підлоги. Напружте м'язи преса, піднявши плечі від підлоги.
  • На видиху скрутіть корпус вгору і вправо. Тягніться лівим ліктем до коліна правої ноги. Руками на голову не тисніть, стежте за тим, щоб підборіддя не притискався до грудей. Шию намагайтеся максимально розслабити.
  • На вдиху поверніться у вихідне положення. Протягом усього виконання підходу ваші плечі на підлогу до кінця не лягають. Прес весь час знаходяться в напрузі, а спина залишається округленої.
  • Зробіть 20-30 разів вправо і поміняйте бік. Виконайте не менше трьох підходів для кожної сторони.

Ви можете робити діагональні скручування поперемінно в ліву й у праву сторону. Для цього залиште ноги на підлозі і тягніться ліктями до колін по черзі. Для зручності ноги можна зафіксувати.

Регулярна тренування прямих і косих м'язів живота зробить вашу фігуру стрункою і підтягнутою. А якщо відсоток жиру у вашому організмі невеликий, чудовий рельєф преса і боків гарантований.

3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
5 поширених помилок, які не дозволяють накачати прес
© Tumisu/Pixabay Не секрет, що скручування – це одне з кращих вправ для преса. Воно в рівній мірі використовує як прямі, так і косі м'язи живота, що дозволяє домогтися
Кращі ідеї ранкових тренувань на найближчі 20 днів
© Vladimir Borovic/iStock Ранкові тренування – це дійсно чудова ідея. Вони не тільки допоможуть вам набрати хорошу форму, але і зарядять енергією на весь день. Ось 3
Поради для більш продуктивної тренування преса
© strengthauthority.com Продовжуєте робити по 100 скручувань в день, щоб накачати кубики преса? Тоді вам точно, буде корисна ця інформація. Як відомо, накачаний прес —
Вакуум живота: як його правильно робити і що варто знати перед його виконанням
Якщо ви хочете отримати до літа плоский живіт і тонку талію, то вам потрібно вміти правильно робити вакуум живота. Вам доведеться старанно працювати, але хіба красива
6 кращих добавок для продуктивного росту м'язів
©GeorgeRudy/iStock Якщо ви регулярно займаєтеся в спортзалі, ймовірно, ви очікуєте побачити швидкі результати. При активних фізичних навантаженнях, варто враховувати