8 типів віджимань для жінок, які ефективно зміцнюють тіло
27.05.2019 1 341 0 newsdaily.org.ua

8 типів віджимань для жінок, які ефективно зміцнюють тіло

В закладки

8 типів віджимань для жінок, які ефективно зміцнюють тіло

© dima_sidelnikov/IStock

Віджимання — відмінне тренування для всього тіла. Під час них задіюються м'язи рук, грудей і кора. Для видимого результату важливо підтримувати інтенсивність тренувань, освоюючи нові варіації вправ і йдучи від того, до чого ви звикли.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить найбільш популярні і ефективні віджимання для жінок, які допоможуть зміцнити тіло.

1. Віджимання на колінах

© bubandbeyondfitness.com

Під час цього віджимання, ви повинні стати на коліна і відштовхуватися від підлоги руками. Для кращого результату потрібно зробити 10-15 повторень, а потім перейти до стандартних віджимань.

Для підрахунку кількості віджимань можна використовувати кухонний лічильник, якщо простір на кухні дозволяє робити вправу. Ускладнити віджимання можна поставивши руки на будь-яку поверхню вище підлоги (невеликий табурет, степ-платформу, диван тощо).

2. Віджимання від лави

© therunnerbeans.com

У цьому віджиманні упор йде на пальці ніг, руки розміщуємо на спинці лави. Вправа добре тим, що його можна робити під час прогулянок у парку.

3. Віджимання від стіни

© julielohre.com

Перебуваєте в положенні обличчям до стіни, обома руками упріться на неї, розмістивши долоні трохи ширше, ніж ширина плечей. Потім ноги розмістіть разом трохи позаду, станьте навшпиньки. Робіть віджимання від стіни стільки разів, скільки зможете, а потім поверніться до класичного вигляду вправи.

4. Віджимання від підлоги на колінах з бавовною

Ви повинні стати на коліна і віджиматися від підлоги максимально високо, плескаючи в долоні. Крім прокачування м'язів, ви покращуєте балансування.

5. Віджимання з вузькою постановкою рук

© yoyobeauty.com

Прийміть положення упору на прямих руках, поставивши кисті так, щоб великі і вказівні пальці торкнулися один одного. Потім повільно опуститеся і потужним зусиллям вичавіть себе вгору. У верхній точці статично напружте трицепси на рахунок «раз-два» і тільки потім опускайтеся в нижнє положення. Цей прийом посилить корисну навантаження на трицепси.

6. Віджимання «Людина-павук»

Щоб зробити це віджимання, почніть з нормального положення планки, а потім, поки ви выжимаете тіло від підлоги, підніміть одну з колін до ліктя так близько, як зможете.

7. Віджимання з ногами на узвишші

© Chalene Johnson

Поставте ноги на лаву або інше піднесення, а руки — на підлогу. У такому положенні виконуйте звичайні віджимання.

8. Віджимання на кулаках

© gpointstudio/iStock

Віджимання на кулаках від підлоги трохи складніше, ніж на повній долоні, і до них варто переходити, якщо звичайні вас вже не влаштовують. Спиратися треба саме на ударну поверхню руки, тобто на вказівний і середній палець. Частково може також використовуватися безіменний — тут все залежить від будови кисті.

5 технік виконання віджимань від підлоги для кращого результату
© dobok/IStock Віджимання – це універсальне вправа, за допомогою якого можна прокачати практично всі м'язи тіла. Воно відмінно підходить для тих, кому не вистачає часу на
Рекомендовані фахівцями вправи, які підтягують груди
©Ibrakovic/IStock Провисання грудей – поширена проблема, з якою стикаються більшість жінок. Уникнути її можна за допомогою ефективних фізичних вправ, про які ми сьогодні
10 віджимань на колінах, які зміцнять ваші руки
© Aaptiv Поки ви працюєте тільки в напрямку звичайних віджимань, можна зробити віджимання на колінах більш ефективними. З часом ви зможете виконувати на носках. Виконуйте
Кращі варіанти віджимань, від яких буде відчутний ефект
© g-stockstudio/IStock Віджимання – це прості та ефективні вправи, виконуючи які ви задіюєте одночасно кілька груп м'язів. Незважаючи на те, що багато хто вважає їх
15 способів схуднути без використання важких гантелей
© Verywell Fit Якщо ви думаєте, що для схуднення потрібно виконувати багато вправ з великою вагою, то помиляєтеся. Привести своє тіло в гарну форму можна за допомогою
8 правил віджимань, які повинна знати кожна жінка
© Huffington Post Вас досі викликає паніку прохання тренера прийняти упор лежачи і зробити 20 віджимань? Не варто ставити на них хрест. Це вправа, однаково гарний як для