Корисні вправи вдома, коли нема чого робити
08.03.2019 464 0 newsdaily.org.ua

Корисні вправи вдома, коли нема чого робити

В закладки

Корисні вправи вдома, коли нема чого робити

Навіть якщо за вікном злива чи не на кого залишити дітей, щоб вибратися в спортзал, завжди можна провести ефективну тренування в домашніх стінах.

Фітнес-консультант Ешлі Борден поділилася планами відразу двох спортивних сесій, які допоможуть вам притупити почуття провини за пропущеного заняття в тренажерці.

Розігрів

© Live Strong

Для розігріву м'язів використовуйте класичну поза з йоги Кішка/Корова. Раніше Newsdaily.org.ua вже розповідав, як виконувати таку розтяжку.

© Live Strong

Потім стати в позу собаки мордою вниз, зігніть праве коліно так, щоб вона утворила прямий кут з підлогою.

Знову займіть позицію букви V, трохи відпочиньте і зробіть підхід для іншої ноги. Зробіть цю вправу три рази на кожен бік.

© Live Strong

Станьте прямо, ноги разом. Потім зробіть правою ногою глибокий випад назад так, щоб ваша ліва нога утворила прямий кут з підлогою. Праву долоню поставте поруч з лівою стопою, а ліву руку випрямити, потягнувшись до стелі. Зробіть п'ять підходів на кожну сторону.

Тренування 1: Бурпи/пліометріка

© Live Strong

Цей комплекс інтенсивних вправ тривалістю 45 секунд припаде до душі тим, хто віддає перевагу активні кардіотренування.

Ешлі Борден рекомендує чергувати 45 секунд бурпи і 45 секунд плиометрических стрибків протягом 10 хвилин (з перервою на 15 секунд між вправами).

Щоб комплекс вийшов максимально ефективним, фітнес-інструктор радить викладатися на всі 100% під час відведених на кожний підхід 45 секунд.

Бурпи

© Live Strong

Бурпи — це відмінна вправа для спалювання жиру. Воно однаково корисно як для чоловіків, так і для жінок.

Присядьте, поставивши руки на килимок перед собою. Випригніте ногами назад, прийнявши позу для віджимань. Потім зробіть віджимання від підлоги і знову поверніться у вихідне положення, витягнувши прямі руки вперед. З цієї позиції випригніте вгору якомога вище, зробивши бавовна над головою.

Пліометричні стрибки з поворотом на 180 градусів

© Live Strong

Поставте ноги на ширині плечей, потім сядьте і випригніте вгору якомога вище, повернувши корпус на 180 градусів. Після приземлення ви повинні дивитися на протилежну стіну.

Тренування 2: Всебічна

Шість вправ з цього комплексу займуть у вас всього 15 хвилин часу, прокачавши буквально всі м'язи. Все, що вам знадобиться для його виконання, це трохи вільного місця в кімнаті, килимок для йоги і ваше бажання опрацювати тіло по максимуму.

Присідання плюс планка

© Live Strong

Ця кардіотренування змушує працювати як верхню, так і нижню частину тіла. Поставте ноги на ширині плечей, а потім зробіть планку. По черзі піднімайте руки, зігнуті в ліктях, ніби тримаєте в них гантелі. Потім підтягніть ноги до тулуба в стрибку, зайнявши позу для присідання, і притиснувши зігнуті руки до підборіддя кулаками. Випряміться, піднявши прямі руки вгору. Зробіть п'ять повторів.

Планка з літерою V

© Live Strong

Зробіть класичну планку, а потім відведіть одну ногу в сторону. Призначте її назад і зробіть те ж іншою ногою. 10 повторів для кожної ноги буде достатньо.

Підняття одного стегна в позиції лежачи

© Live Strong

У позиції лежачи на спині, підтягніть руками до себе одну ногу, поставивши другу на п'яту. Притримуючи ногу, відривайте сідниці від підлоги. Зробіть п'ять підходів для кожної ноги.

Міст на передпліччя

© Live Strong

Займіть позу для бічної планки. Спираючись на лікоть, другою рукою або обійміть себе за талію або витягніть її вгору. У такому положенні піднімайте стегна вгору від коврика і потім повільно опускайте. Повторіть по 10 разів на кожну сторону.

Підтягування сідниць

© Live Strong

Лежачи на спині і поставивши ноги стопами на килимок, відриваємо таз від підлоги. Руки при цьому лежать уздовж тіла з відкритими долонями. П'ять повторів цієї вправи дозволить вашому тілу трохи охолонути після виснажливого тренування.

Статичний розтягнення стегна

© Live Strong

Опустіться на килимок для виконання планки. Підтягніть праву ногу під себе — коліном назовні. П'ята правої ноги повинна стосуватися вашого живота. Тягнися вперед на ліктях, виконуючи розтяжку. Потім повторіть для лівої ноги.

6 тренувань, які підвищують гнучкість тіла
© Pinkypills/IStock Чи знаєте ви, що гнучкість – це найважливіша частина вашої тренування? Сила і витривалість не так важливі, як гнучкість вашого тіла. Завжди
6 чудових вправ, які можна зробити на пляжі
© stylecaster.com Якщо походи в спортзал не особливо приваблюють вас у літню спеку, під час відпустки цілком можна переміститися з килимком для йоги на пляж і провести
10 видів розтяжок, які помітно покращують стегна
© Burst/Pexels Розтяжка — комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості м'язів. Її можна виконувати на окремі групи м'язів або ж підібрати комплекс вправ на розтяжку
10-хвилинна ранкова йога, щоб весь день відчувати себе чудово
© Halayoga Давно планували зайнятися йогою, але не знаєте з чого почати? Ця 10-хвилинне тренування для початківців від Ноемі Енрікез дозволить вам дізнатися базові
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Види ранкової розтяжки, з яких варто почати день
Хочете відчувати себе бадьоро і впевнено протягом всього дня? Тоді почніть ранок з розтяжки. Кілька нескладних вправ допоможуть вашому організму плавно вийти зі стану