Що робити, якщо вам у відносинах сподобався інший чоловік
03.03.2019 3 258 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо вам у відносинах сподобався інший чоловік

В закладки

Що робити, якщо вам у відносинах сподобався інший чоловік

Вам подобається хтось ще, хоча у вас вже є довгострокові відносини? Так, у вас може бути тривалий роман і при цьому ви можете відчувати симпатію іншій людині. У такі моменти головне не панікувати та розібратися в ситуації. Далі ви дізнаєтеся, як налагодити свої відносини і як розібратися в почуттях до іншого.

Вміст матеріалу

Що відбувається, коли у відносинах подобається інша людина

© Astarot/iStock

Далі ви дізнаєтеся історії жінок, які у відносинах, але відчували симпатію іншій людині. Вони розповідають, як можна впоратися зі своїми почуттями.

• Не підживлюйте цю симпатію

«Я не відчуваю почуття до іншої людини, але це трапляється. Симпатія за своєю природою проходить. Я не підживлюю її, і вона зникає».

• У флірті немає нічого поганого

«У мене постійно виникає симпатія, і у мене була одна справжня пристрасть до іншого хлопця. Це змусило мене багато сумніватися в моїх відносинах, але, на щастя, цей хлопець живе в трьох годинах польоту, і я дуже швидко його забула. Мені дуже подобається мій хлопець, і я завжди можу оцінити його об'єктивну привабливість, але зводять з розуму почуття приходять і йдуть. Трохи флірту ніколи не завадить, якщо чесно! Поки це не переростає у щось велике, це нормально».

• Не фантазуйте

«Не фантазуйте, не розігруйте сценарії в своїй голові, не давайте енергію для росту. Це пройде».

• Подумайте про своїх відносинах

«Я скажу, непопулярний відповідь, але він чесний. За сім років, що я була в моїх відносинах, у мене були проблеми. Я зустріла свого хлопця, коли мені виповнилося 21, тому ми пережили великі зміни в житті за час нашого спільного перебування. Про що не варто забувати».

• Не дозволяйте цього бути джерелом занепокоєння

«Я б сказала, що я закохана досить часто, хоча мій партнер і я полиамористичны, так що це ніколи не було джерелом провини або занепокоєння для нас. Сказавши це, більшу частину часу я нічого не можу зробити з симпатією, тому що більшість людей, в яких я закохуюся, не доступні/не є полігамними/не сумісні зі мною».

• Зроби з цього жарт

«Час від часу. Зазвичай це трапляється, тому що людина якимось чином нагадує мені про мого бойфренда. Я кажу йому про це, він закочує очі й дражнить мене, і через тиждень, я повністю забуваю про це».

• Це може бути попереджувальний знак

«Насправді, під час моїх останніх відносин я закохалася в іншого людини, і це було одним з ознак того, що у мене більше не було романтичних почуттів до мого колишнього. Хоча це тривало лише шість місяців. Відносини були досить поганими, і я повинна була закінчити їх набагато раніше, але це був один з моїх перших попереджуючих знаків про те, що деякі речі не можуть тривати вічно».

• Використовуйте їх, щоб оцінити, що ви дійсно відчуваєте

«У мене було чимало потрясінь під час моїх 4,5-річних стосунків. Мої почуття до іншого змусили мене завершити їх. Це сталося не тому, що я бачила якесь блискуче майбутнє з новим хлопцем, а тому що я знала, що, якщо я відчуваю щось комусь іншому, значить я відчуваю цього до свого бойфренда».

• Все гаразд, вам не варто хвилюватися

«Якщо я бачу когось привабливого на вулиці, то можу оцінити їх. Що допомагає в моїй ситуації, так це те, що ми з чоловіком бисексуальны і здебільшого зацікавлені в одних і тих же людях. Це працює».

• Це проблема, тільки коли вона затягується

«У мене були сексуальні думки про когось. Природно, що мене приваблюють інші люди, незважаючи на те, що вони перебувають у відносинах. Але в цьому-то й річ. Це думка, що вона проходить. Якщо вона затягується і виливається у щось ще, тоді це стає проблемою».

• Це може означати, що чогось не вистачає

«Це залежить від того, чи ви говорите про почуття або про фізичному потязі. Закоханість звучить як щось, пов'язане з неподіленими романтичними почуттями. У мене не було таких почуттів з тих пір, як я була зі своїм нинішнім партнером, так що нема чого продовжувати. Я думаю, що в минулому у мене були проблеми з іншими, тому що в моїх відносинах дійсно чогось не вистачало. Ці проблеми були скоріше для того, щоб прояснити для себе, що мені потрібно, а не реальні варіанти заміни відносин».

Як впоратися з симпатією до іншого людині, якщо ви у відносинах

© Shutter2U/iStock

• Нова любов і нова інтрига

Навіть коли дві людини закохуються один в одного, це лише захоплення протягом перших кількох тижнів або місяців. Справжньої любові немає, поки не зникне сексуальне збудження. Так що, якщо після того, як ви вступили у відносини, вам сподобається хтось ще, постарайтеся припинити це. Зрештою, краще бути щасливим з тим, хто вам дійсно подобається.

• Довгострокові відносини і нова любов

Ви в довгострокових відносинах з вашим партнером? Коли ви вперше закохуєтеся, життя може здатися досить захоплюючою. Ви досліджуєте світ з ким-то новим, і все виглядає свіжо і цікаво. Стадія кохання може подарувати вам масу вражаючих безсонних ночей.

Але коли проходить час, відносини старіють і перетворюються в роман, який будується не тільки на сексуальному потязі і залицянні. Те, що підтримує довгострокові відносини — це сумісність, спілкування і емоційна зрілість двох закоханих.

Якщо ви починаєте любити кого-то ще, коли перебуваєте в довгострокових відносинах, можливо, ви просто відчуваєте цей трепет перших декількох днів любові і плутаєте його з чимось іншим. Ви можете припустити, що новий чоловік у вашому житті збуджує вас більше, але в дійсності ваші нинішні відносини набагато краще. Запитайте себе, чи дійсно більш вагома причина розірвати ваші відносини і бути з кимось ще.

Просто відчувати хімію — не достатня причина, щоб покласти кінець досвідченим і щасливим відносинам.

• Що ви повинні зробити?

По-перше, вирішіть, чи хочете ви що-небудь робити. Легше думати про нове захоплення як про нешкідливий флірті і триматися подалі від усього серйозного. З іншого боку, вам може дійсно сильно подобається хтось, але ця людина може не володіти якостями, які ви шукаєте в довгостроковому партнері. Якщо ви дійсно любите свого нинішнього партнера, уникнути плутанини любові до двом людям. Це просто не варто того.

Але якщо ви не дуже задоволені своїми відносинами чи не бачите в них майбутнього, можливо, ви захочете розглянути нового партнера і подивитися, до чого це призведе.

У такі моменти завжди пам'ятайте про кохання. Завершіть відносини, тому що ви хочете цього чи тому що ви не щасливі. Ніколи не припиняйте відносини, тому що ви думаєте, що знайшли кого-то краще. Це може зашкодити вам або навіть мати неприємні наслідки для вас в якийсь момент.

• Чи варто залишатися в старих відносинах?

Якщо ви переконані, що вам подобається хтось ще, то припините стосунки, якщо ви думаєте, що ніколи не зможете по-справжньому щасливі зі своїм партнером. Але якщо ви не впевнені, дайте вашим відносинам ще один шанс. Відверто обговоріть це з вашим партнером і скажіть йому, що ви не дуже щасливі у відносинах.

Разом постарайтеся дати вашим відносинам ще один шанс знайти любов і щастя.

Але навіть після неодноразових спроб, якщо ви виявите, що відносини дійсно не приносять радості жодному з партнерів, або неважливо, як сильно ви намагаєтеся, ви просто не знаходите ці відносини стоять вашого часу, можливо, прийшов час покласти цьому край.

• Вирішуйте, коли вам подобається хтось ще

Коли ви залишаєте відносини в надії знайти щось краще з кимось ще, ви робите стрибок віри. І іноді це може стати непостійним і повторюваним досвідом, коли вам хтось подобається, і коли захоплення вмирає, ви думаєте, що відносини теж мертві. Найкраще, що потрібно зробити — це відпустити. Якщо ви не задоволені своїми відносинами, припиніть їх, але не чекайте, що ви зможете створити з новим партнером.

В житті ви зустрінете багато людей, яких ви будете залучати, і багато інших людей, які будуть вас цікавити. Коли ви перебуваєте в безпечних і щасливих відносинах, ніщо інше не має значення. Закохані, які заплуталися або полюбили когось іншого, роблять це тільки тому, що не впевнені в своєму статусі відносин. Якщо ви дуже любите свого партнера, ви можете закохатися в когось іншого, але ви ніколи не зможете порівняти прихильність, яку ви відчуваєте до свого нового захоплення і своєму партнерові.

Читайте також Як побудувати успішний другий шлюб

Як зрозуміти, що відносини закінчилися

© Tero Vesalainen/iStock

Навіть коли ви відчуваєте, що ви і ваш партнер «ідеальна пара», будуть часи, коли стосунки, здається, втрачають силу. Будуть часи, коли ви будете відчувати, що ви і ваш партнер знаходитесь на різних хвилях або живете паралельно, а не перетинаєтеся. Ці затишшя трапляються в будь-яких відносинах, тому що люди — динамічні. Ми не стоїмо на місці, що добре, інакше ми не змогли б рости і вчитися. Всі ми з часом змінюємося і те ж саме відбувається з відносинами і, іноді, це не призводить ні до чого хорошого. Далі ми розберемося, що з цим робити.

• Ви злитеся на свого партнера або когось/щось ще?

Іноді ваші розчарування у зв'язку з вашими відносинами є просто «безпечним простором», щоб направляти ваші розчарування на більшу частину вашого життя. Можливо, ви знаходитесь у тупиковій роботі або відчуваєте, що ваше життя не відповідає всім очікуванням, які ви могли мати, коли були молодшим. Може бути, ви відчуваєте, що ваш партнер – це не те, що вам потрібно. Перш ніж припустити, що винен ваш партнер, важливо з'ясувати, чи буде ваше життя краще або гірше, якщо ви розлучитеся.

Знайдіть хвилинку і уявіть, як змінилося б ваше життя, якби ваш партнер більше не був її частиною. Ви б любили свою роботу більше, ніж зараз? Чи буде у вас більш захоплююча соціальна життя? Чи ви Будете розважатися по вихідних замість того, щоб прати простирадла і готувати обід?

• Чи очікуєте ви, що відносини будуть непростими?

На жаль, є багато людей, які виросли в такій мірі в неблагополучних сім'ях, що хаос і непередбачуваність стають для них зручними. Ведення тихого, простого існування може здатися їм «неправильним», і вони можуть спробувати викликати проблеми у відносинах, просто щоб іскри розлетілися. Якщо ви такий партнер, подумайте про те, як насправді можуть виглядати здорові відносини.

• Спад в сексуальному бажанні

Багато відносини вражають «сексуальні усипляння», чим довше вони живуть — неможливо завжди підтримувати те раннє почуття сексуального голоду, яке часто викликають у людей нові відносини. Занадто утомливо, щоб люди функціонували на такому високому емоційному і сексуальному збудженні — незалежно від того, наскільки певна пара, що їх пристрасть буде тривати вічно. Як тільки типові проблеми, пов'язані з домашніми справами, дітьми, роботою та іншими зобов'язаннями, виявляються складними, стає все менше енергії, щоб зосередитися на потребах вашого партнера.

• Хто зірка вашої улюбленої фантазії?

На жаль, знайомство з новим партнером може охолодити нашу пристрасть — новизна та інновації «сексуальні», в той час як спільне використання ванної, кухні, чого завгодно – з нинішнім партнером може змусити вас почувати себе більше сусідами по кімнаті, ніж коханцями.

Однак, коли ваші фантазії забирають час і енергію, які ви повинні витрачати зі своїм партнером, ви, ймовірно, перетинаєте межу, яку ви не повинні. Якщо сексуальні фантазії створюють світ, в якому роль вашого партнера зменшується, то настав час для серйозної розмови.

Якщо вам все ще подобається думка про близькість з вашим партнером, але ви не відчуваєте, що вам не вистачає енергії, щоб провести годину у ліжку з вашим партнером, це теж хороший знак. Тиск, стрес, втома, зовнішні вимоги — все це забирає багато емоційної і фізичної енергії, яка знадобиться вам для близькості з вашим партнером.

Коли тільки думка про те, що ваш партнер знаходиться поруч або тісно торкається до вас, відволікає або злегка «огидна», це може сигналізувати про те, що відносини потребують перегляду або різниця може бути близький. Хоча секс ніколи не є тим клеєм, який робить відносини довгостроковими, якщо ви більше не можете отримувати задоволення навіть від згадки про сексуальному задоволенні, то точно щось не так.

• Є чи гнів причиною розриву відносин

Дратівливість зазвичай є почуттям, яке мотивується нашими внутрішніми розумовими процесами. Ми злимося з-за того, що щось трапилося на роботі або нам нагрубили в маршрутці. Кожен іноді стає примхливим. Однак, якщо ваш рівень дратівливості збільшився більш ніж на день або два, це може означати, що щось турбує вас на більш глибокому рівні, ніж ви хочете досліджувати. Ми іноді «приховуємо» більш глибокі почуття (від себе і від інших) з більш соціально прийнятними негативними настроями, і коли ми виявляємо, що ведемо себе так, нам може знадобитися трохи переоцінки цінностей, щоб отримати більш чітке уявлення про те, звідки походить наше ставлення.

Якщо ви виявите, що ваш партнер вас дратує тільки тому, що ви знаходитеся в одній кімнаті, і вам не подобається, як він носить одяг, їсть і т. п., то проблема полягає не в його поведінці, а скоріше в тому, що відбувається всередині вас, що може зажадати деякого вивчення.

• Аргументи ростуть?

Кожна пара має різні причини і ставить різні цілі в боротьбі або суперечці. Деякі люди росли в сім'ях, де «суперечка» сприймався як нормальна розмова. Інші люди бояться, що в перший раз, коли вони не погодяться зі своїми партнерами, то це призведе до розставання. Ми дійсно є продуктом середовища, в якій ми виросли.

Здорові пари борються, але не завжди. Визначення здорової сім'ї — це не сім'я, в якій немає конфлікту. Здорова сім'я — це та, яка знає, як використовувати конфлікт, щоб направляти зміни і зростання. Однак, коли відбувається бійка, просто тому, що вам не подобається бути поруч з вашим партнером — коли кожна маленька річ, яку вони роблять, приводить вас до сказу – значить вам потрібно серйозно поговорити і, можливо, розлучитися.

Конфлікти виникають у всіх відносинах, але, якщо ні ви, ні ваш партнер не використовуєте конфлікт в якості мотиватора, щоб змінити свою поведінку, це не дуже гарний використання розходжень у думках.

Зміни вимагають часу: якщо ви хочете поліпшити свої відносини, знайте, що це вимагає роботи.

Як налагодити стосунки зі своїм партнером

© GeorgeRudy/iStock

Цілком нормально, коли ви відчуваєте, що більш або менш закохані у свого партнера. Тим не менш, боляче мати затишшя у стосунках, які змушують вас відчувати себе безнадійними або ставити під сумнів його майбутнє. Далі ви дізнаєтеся про дії, які ви можете зробити, щоб повернути колишні почуття.

• Не заходьте у критичний режим

У якийсь момент будь-яка людина в стосунках може дивитися на свого партнера через критичну лінзу. Ця лінза може бути явно перекручено: наприклад, коли ви виявляєте, що чіпляєтеся за те, як ваш партнер чистить зуби. Ви також можете почати збільшувати або зводити нанівець помилки вашого партнера і каталогізувати його недоліки. Правда в тому, що ваш партнер, ймовірно, завжди мав ці якості, навіть коли ви вперше закохалися.

Реальна причина, по якій люди так критично ставляться до того, кого вони люблять, насправді набагато глибше. З одного боку, люди схильні проектувати негативні риси своїх батьків чи опікунів на своїх партнерів. Вони часто читають або неправильно розуміють слова і дії свого партнера. Цей процес проекції, спотворення і фактичної провокації партнера обумовлено слуханням критичного внутрішнього голосу. Ви повинні бути чесні по відношенню до себе і до свого партнера і не боятися обговорювати виниклі проблеми.

• Ставтеся до свого партнера з добротою

Як би просто це не звучало, доброта дійсно є ключем до того, щоб відчувати любов. Дослідження показали, що прийняття більш люблячих дій насправді змушує вас відчувати більше любові. У будь-якому взаємодії з вашим партнером, будь то особисті або практичне, постарайтеся проявити доброту до самовираження. Це пом'якшує вашого партнера навіть у важкі моменти. Продовжуючи бути щирим і щедрим, ви отримуєте величезну винагороду.
Це змушує вас почувати себе добре і створює простір для вашого партнера. Це дозволяє вам бути більш милосердними до свого партнера і відчувати його досвід окремо від вашого, що також збільшує почуття ніжності між вами.

• Скористайтеся тим, що ви любите в своєму партнері

Подумайте про те, що ви любите і цінуєте у своєму партнері. Якими якостями ви захоплюєтеся? Якщо вам подобається, що вони заповзятливі, продовжуйте ділитися новими видами діяльності. Якщо вам подобається їх почуття гумору, будьте грайливі у спілкуванні. Якщо ви цінуєте те, що вони теплі і ласкаві, обов'язково зв'язуйтеся з ними кожен день, а не захоплюйтеся іншими справами.

• Підтримуйте ваші особисті інтереси та інтереси вашого партнера

На ранніх стадіях стосунків обидві сторони все ще бачать себе окремими, тому вони підтримують аспекти того, ким вони є, що змушує їх відчувати себе незалежними людьми. Часто саме ці якості змушують вашого партнера закохуватися у вас і закохувати в нього. Ніколи не забувайте, яке це — бути особистістю. Обов'язково виховуйте в собі унікальні аспекти того, ким ви є, і передавайте цю ж доброту, повагу і цікавість своєму партнерові.

• Частіше розмовляйте

Більшість пар можуть зіткнутися з великими проблемами у спілкуванні. Спробуйте приділити час, щоб поговорити про реальні речі більш докладно. Повідомте своєму партнеру, що відбувається у вас в голові. Запитайте про те, що вони думають і відчувають. Завжди є щось нове, що можна дізнатися один про одного, і якщо ви продовжите проявляти інтерес, ви будете продовжувати відчувати один одного.

• Не відмовляйтеся від близькості

Окситоцин — це нейропептид, який в основному сприяє почуттю відданості, довіри і зв'язку. Коли ви відчуваєте себе зайнятими, напруженими або відстороненими від свого партнера, ви можете легко провести час, не висловлюючи прихильності. Коли ви це робите, це може бути більш рутинним, і ви не обов'язково дозволяєте собі сповільнюватися і насолоджуватися цим. Тим не менш, просто триматися за руки або обніматися – відмінний спосіб розпалити любов.

• Відновіть зв'язок з тим, ким ви були, коли закохалися

Коли ви відчуваєте, що розлучаєтеся з любов'ю, ви не тільки жадаєте або сумуєте по людині, у якого вперше закохалися, але і сумуєте за того, ким ви були і як ви себе відчували в той час. Багато людей хочуть бути тією людиною, у якого закохався їх партнер.

Звичайно, кожна людина розвивається і росте, тому досягнення не означає заперечення свого розвитку або облуди старою версією себе. Насправді, мова йде тільки про вашого партнера. Згадайте, як ви раніше спілкувалися і що ви відчували один до одного, щоб розпалити відносини.

Тепер ви знаєте, як впоратися з симпатією до іншого людині і зберегти свої стосунки.

За матеріалами: psychologytoday.com, psychologytoday.com, cosmopolitan.com, lovepanky.com.

Види брехні, незастосовні до вашого партнера
© bruce mars/Pexels Найчастіше «білу брехня» використовують багато людей, щоб не зачепити почуття іншого. Однак «біла брехня» може швидко перетворитися на звичайне
Як перестати ревнувати свого партнера
© Deagreez/iStock Ревнощі у відносинах — це цілком нормальне явище. Але багатьох турбує питання, як перестати ревнувати. HuffPost розповідають, що потрібно змінити, щоб
5 вправ, які допоможуть налагодити близькість з партнером
© nd3000/IStock Всі відносини переживають злети і падіння. В такі моменти почуття можуть трохи згаснути і головне помітити, коли це починає відбуватися. В наш час
5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках
©Vasyl Dolmatov/IStock Один з найпоширеніших способів розірвати відносини – запропонувати перерву. По суті перерва означає повільне і менш хворобливе розставання, при
Не тільки чоловіча проблема: як перемогти жіночий страх складатися у відносинах
© GeorgeRudy/iStock Будь-яка людина рано чи пізно починає відчувати потреба у створенні міцних і тривалих відносин. Панічний страх жінок перед стосунками з чоловіками, що
Як підтримувати сексуальний потяг у відносинах, – поради сексолога
© torwai/iStock Fatherly діляться порадами, які підкажуть вам, як підтримувати сексуальний потяг у відносинах. Після прочитання ви точно зможете налагодити своє сімейне