Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: поради та ризики, які потрібно знати заздалегідь
12.03.2019 1 075 0 newsdaily.org.ua

Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: поради та ризики, які потрібно знати заздалегідь

В закладки

Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: поради та ризики, які потрібно знати заздалегідь

Зустрічатися з розведеним чоловіком означає зіткнутися з багатьма несподіванками. Для більшості людей розлучення передбачає провал, катастрофу, трагедію, неприємні битви за опіку, проблеми з грошима і непримиренні розбіжності. І, якщо ви заводите стосунки з чоловіком після розлучення, то вам доведеться переживати все це разом з ним. Але, все не так безнадійно, як здається на перший погляд. Далі ви дізнаєтеся про всі підводні камені і як з ними впоратися.

Вміст матеріалу

Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: 18 жорстоких істин

© Liountmila Korelidou/iStock

Хоча знайомство з розведеним чоловіком може бути новим і захоплюючим для вас, поки не дозволяйте цього збити вас з ніг. Спочатку подумайте про ці речі і переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримуєте, починаючи стосунки з новим партнером.

• Час — це все

Перш ніж навіть думати про побачення з розведеним чоловіком, спочатку дізнайтеся, на якому етапі знаходиться розлучення. Як довго триває процес? Це допоможе вам дізнатися серйозність відносин і їх перспективність.

• Обережність

Ваш новий коханий може бути розведений, але це не означає, що він повністю розійшовся зі своєю старою життям. Можливо, чоловік не буде готовий знайомити вас з друзями і рідними. Дайте йому і собі час для роздумів.

• Обмеження в соціальних мережах

Стриманість не просто означає скритність від публіки. На початковому етапі не рекламуйте свої відносини в соціальних мережах, особливо якщо в цей час відбувається розвідний розгляд.

• Пам'ятайте, що чоловік вже був у шлюбі

Можливо, він не відчуває особливого ентузіазму з приводу самої ідеї шлюбу, особливо після того, як він не вдався. Так що не зустрічайтеся з ним в очікуванні пропозиції. Справа в тому, що він може бути змучений поділом майна і т. п.

• Вам доведеться постійно слухати про колишньої

Будьте готові до розмов про його колишню, особливо якщо розлучення ведеться в даний момент. Ви можете запитати про те, як пройшов його день, а у відповідь почути, що колишня дружина не погодилася підписувати документи. Це може тривати дуже довго.

• Не з'ясовуйте деталі

Хоча ви надаєте підтримку своєму хлопцеві, вам не потрібно знати кожну деталь розлучення і всю інформацію про його минулих взаєминах. Хоча цікаво, але не будьте занадто наполегливими.

Що б ви не хотіли знати, почекайте, поки ваш чоловік не відчує себе досить комфортно, щоб розповісти вам про це. Крім того, він намагається піти від відносин. Припиніть нагадувати йому про колишні часи.

• Можливо, вам доведеться зустрітися з його колишньою

Якщо у вашого чоловіка є діти, будьте готові рано чи пізно зустрітися з колишньою дружиною. Це ніяково, але будьте ввічливі і навчитеся встановлювати межі для себе і для них, як для розлученої пари.

• Житло може нагадувати йому про колишні відносини

Якщо чоловік все ще живе у своєму старому будинку, то багато чого може нагадувати йому про минуле. Душ, де вони могли приймати разом ванну, спальня, в якій вони проводили чимало часу і т. д.

© Pixabay/Pexels

• Вас будуть засуджувати його друзі і сім'я

Як тільки він представить вас своїй сім'ї і друзям, будьте готові до того, що вас будуть ретельно досліджувати і порівнювати. Майте на увазі, що ви не можете догодити всім. Важливою річчю, на якій варто зосередитися, залишаються ваші відносини. Впевнені, що у вас повчитися впоратися з осудливими поглядами.

• Вас будуть засуджувати його діти

Якщо у вашого чоловіка є діти, вони теж будуть судити вас. Тому дійте обережно, щоб не зіпсувати відносини на початковому етапі.

• Роль мачухи

Пам'ятайте, що діти вашого хлопця — це його всі. Вони його пріоритет над вами. Таким чином, ви повинні навчитися пристосовуватися до нової і, можливо, дивною ролі мачухи. Або, принаймні, постарайтеся налагодити з ними зв'язок.

• Як щодо майбутніх дітей з ним?

Під час побачень з розведеним чоловіком, вам також потрібно думати не тільки про його дітей (якщо вони у нього є), але і про те, що у вас можуть бути майбутні діти. Проблема в тому, що деякі чоловіки з дітьми не хочуть заводити дитину, тому ви повинні пам'ятати про це.

• Він може бути травмований

Жахливий шлюб може залишити серйозні шрами. Можливо, у його колишньої дружини була наркотична залежність або психічний розлад, або весь шлюб був катастрофічним. У будь-якому випадку, ніхто не виходить із шлюбу неушкодженим. Такі чоловіки з побоюванням відносяться до нового шлюбу.

• Можливо, він не врахував свої минулі помилки

Як би це не звучало, правда в тому, що «для танго потрібні двоє». Шлюб, можливо, не склався, тому що хтось з партнерів (або обидва) не змогли розібратись у проблемах чи не захотіли це зробити.

Придивіться до свого чоловіка і спробуйте зрозуміти, чому його кинула дружина. Може бути, у нього є недоліки, такі як поганий характер або він зовсім безсердечний. Подумайте і про ваших нинішніх відносинах. Він врахував свої помилки або абсолютно не змінився?

• Не рухайтеся вперед, якщо він у процесі розлучення

Людина, яка постійно бореться зі своєю колишньою дружиною, явно не налаштований на нові відносини. Гнів і стрес, які він відчуває через напруженого розлучення, будуть перенесені на те, що відбувається між вами і, безсумнівно, стануть головною темою всіх розмов.

• Чітко сформулюйте свої бажання

Вступ у відносини з розведеним чоловіком вимагає, щоб ви чітко розуміли, чого ви хочете, і, що не менш важливо, чого він хоче від відносин. Якщо для вас головне — шлюб, переконайтеся, що про це чітко повідомляється на ранній стадії. Це допоможе вам уникнути розчарувань у майбутньому.

• Не намагайтеся бути схожою на його дружину

Можливо, у нього є багаж або образливі почуття після розлучення, але ви ковток свіжого повітря для нього. Спробуйте робити щось інше – те, чого не було в минулих взаєминах. Якщо він каже, що його колишня дружина ніколи не могла вислухати його, то зробіть це.

• Не поспішайте зустрічатися з його дітьми

Можливо, вам захочеться показати вашому новому чоловікові, наскільки ви хороша мама і як ви вмієте ладити з дітьми, але не поспішайте, адже це делікатне питання.

Читайте також Як розлучитися так, щоб не нашкодити при цьому дітям

Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: правила

© takasuu/iStock

Якщо ви тільки почали зустрічатися з розведеним чоловіком, ви можете незабаром зрозуміти, що «звичайні» правила не завжди є допустимими. Дотримуйтесь наступних порад, щоб побудувати міцні відносини.

• Не забувайте про фізичну близькість

Може здатися, що це не надто важливий пораду, але йому варто приділити увагу. Досить важко точно визначити, що призводить до руйнування шлюбу, але ми можемо прийти до угоди, що одна річ, як правило, працює для всіх проблемних пар — відсутність гарного сексу. Це не означає, що вам потрібно бути готовими до незрозумілих експериментів. Просто будьте відкритими і отримуйте задоволення від спільного проведення часу.

• Не говоріть погано про його колишньої

Якщо ви хочете обговорити його колишню, то зателефонуйте своїй найкращій подрузі. Що б ви не робили, вам все одно слід уникати негативних висловлювань на її сторону при вашому партнерові. Таким чином ви тільки спровокуєте сварку, яка не призведе ні до чого хорошого.

• Не намагайтеся дізнатися якомога більше про його колишньої дружини

З розвитком соціальних мереж і технологій легше, ніж коли-небудь, знайти колишню дружину вашого чоловіка. Не кажучи ні слова своєму хлопцеві, ви могли б знати, як вона виглядає, де вона живе і т. д. Однак не дозволяйте собі потрапити в подібну ситуацію. Ви не знайдете нічого, що поліпшило б ваше самопочуття в поточних відносинах або поліпшило б вас самих.

• Будьте готові, що вас можуть називати ім'ям колишньої дружини

Коли ви станете людиною, зустрічається з розведеним чоловіком, ви повинні підготуватися до того, щоб вас називали по імені колишньої дружини вашого чоловіка.

Зазвичай багато жінок говорять, що їм знадобилося більше року, щоб впоратися з цим сумним моментом, тому, навіть якщо це ще не сталося, вам слід морально бути готовими до подібної ситуації.

• Заздалегідь дізнайтеся, як ваша присутність може вплинути на дитину

Якщо ви не хочете викликати неприємності і перетворити важливий захід у сварку – не приходьте без запрошення. Перш ніж відправитися на День Народження свого партнера, на якому буде його дитина, дізнайтеся наперед, як ваша присутність може вплинути на дитину.

• Будьте обережні

Ваш чоловік розлучився і, отже, йому буде трохи ніяково інтегрувати вас у своє коло спілкування, і ви повинні пам'ятати про це. Якщо він хоче залишатися обережним деякий час, то ви повинні поважати його вибір. Він також може попросити вас утриматися від публікації ваших спільних фотографій в соціальних мережах.

• Пам'ятайте про фінансові зобов'язання

Без сумніву, фінансові проблеми є основною причиною розлучень. Якщо ви готові зустрічатися з розведеним чоловіком, то ви обов'язково повинні прийняти той факт, що його фінансові зобов'язання перед його минулим життям будуть все ще тривати. Аліменти – це реальні витрати. Багато жінок забувають про це, що змушує їх виглядати занадто егоїстичними.

Як побудувати відносини з розведеним чоловіком: помилки

© mofles/iStock

Цих помилок слід уникати, якщо ви вирішите почати відносини з розведеним чоловіком, особливо, якщо у нього є діти.

• Ігнорування його думки про дітей

Переконайтеся, що ви обидва налаштовані на те, що хочете. Незважаючи на те, що чоловік каже, що хоче дітей, його думка може дуже швидко змінитися. Але надаючи на нього тиск, ви тільки відштовхує чоловіка. Тому на початковому етапі, переконайтеся, що ваші бажання збігаються.

• Ви вступаєте у відносини на етапі шлюборозлучного процесу

Переконайтеся, що його старі відносини в минулому і він знає, як впоратися зі своїми емоціями по відношенню до колишньої дружини. В іншому випадку у вас буде відчуття «романа втрьох». Це може викликати напругу і в кінцевому підсумку призвести до розставання.

Щоб уникнути цього, важливо, щоб чоловік рухався вперед і міг зосередитися на ваших відносинах.

• Ви рухаєтеся разом надто швидко

Переконайтеся, що ви поспішаєте. З'ясуйте, чи підходить вам розведений хлопець. Пам'ятайте, що вам потрібно час, щоб пристосуватися до нових ролей. Пам'ятайте: побачення — це час веселощів, а не серйозних розмов.

• Ви неправильно оцінюєте фінансове становище вашого партнера

Переконайтеся, що ви обоє перебуваєте в однаковому фінансовому становищі, що дозволить вам проводити час у відповідності з доходами. Чоловікам необхідно платити аліменти, що явно не поліпшує банківський рахунок. Якщо ви не готові змиритися з певними фінансовими обмеженнями, то краще з'ясувати це відразу.

• Ви проводите дуже мало часу разом

Переконайтеся, що у вас є час для стосунків, коли ви зустрічаєтеся. Ми знаємо, що це може звучати дійсно очевидно, але ви будете здивовані тим, як «життя» може перешкодити. Особливо, якщо у нього є діти. У будні тяжко бачитися з-за роботи, особливо, якщо чоловік працює в нічну зміну. А вихідні він найчастіше буде проводити саме з дітьми. Тому переконайтеся, що ви готові проводити мало часу разом.

Тепер ви знаєте, як побудувати відносини з розведеним чоловіком. Звичайно, це нелегкий шлях, вам доведеться зіткнутися з безліччю перешкод, але якщо це того варто, то за нову любов потрібно боротися.

За матеріалами: lovepanky.com, zoosk.com, relationshipguidesreview.com, yourtango.com.

5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
5 порад, як почати нове життя після відходу від чоловіка
© weerapatkiatdumrong/iStock На жаль, не всі шлюби закінчуються, як у казках. У деяких випадках жінкам необхідно набратися сміливості, щоб почати все з чистого аркуша.
Як м'яко розповісти своїм дітям про розлучення
© IStock Батьки сподіваються, що їм ніколи не доведеться говорити дітям про те, що їх мама і тато розлучаються. Але статистика розлучень пригнічує. Приміром, у США від
Як змусити людей полюбити вас: інструкція в три простих кроки
© patpitchaya/iStock В епоху соціальних мереж, здається, що всі навколо ідеальні. З-за цього нелегко побудувати відносини з іншими людьми. MindBodyGreen розповідають, як
4 кроки до успішних стосунків, які ви ніколи не побачите у фільмах
©g-stockstudio/iStock Як правило, в романтичних фільмах показують ідеальні стосунки між чоловіком і жінкою, у той час, як у реальному житті все відбувається зовсім
Як зрозуміти, коли і навіщо потрібен психотерапевт
© Pixabay/Pexels Важливо вчасно зрозуміти, коли потрібен психотерапевт, щоб запобігти можливі наслідки. Cosmopolitan розповідають, як впоратися з неприємностями і до