5 способів знайти баланс між роботою і особистим життям
16.04.2019 846 0 newsdaily.org.ua

5 способів знайти баланс між роботою і особистим життям

В закладки

5 способів знайти баланс між роботою та особистим життям

©Pixabay

За останні кілька років фраза «знайти баланс між роботою і особистим життям» стала такою модною, що всі мимоволі почали задаватися цим питанням. Але якщо ви дійсно стурбовані цим, то вам допоможуть поради від сайту Elite Daily.

Уявіть, що ваше життя – гойдалки на майданчику. З одного боку, у вас є робота. З іншого – ваше особисте життя. Не завжди легко зрівноважити обидва кінця балки, але, щоб почувати себе задоволеним у всіх аспектах життя, потрібно вміти балансувати.

Вміст матеріалу

1. Метод «Все в міру»

Концепція методу «Все в міру» відноситься не тільки до їжі, друзі. Правда в тому, що занадто багато чого-небудь ніколи не буває хорошим – і це стосується як дуже старанної роботи, так і байдикування в ліжку кілька днів. Тому, якщо ви знаєте, що вам належить важка тиждень, у вихідні постарайтеся зайнятися веселими справами і поспілкуватися з родиною. Практикуючи помірність у відповідності зі своїм графіком, ви зможете рівномірно розподілити час і зусилля.

2. Встановіть межі для себе

Фрілансери, які працюють вдома, знають, як важко розділяти робочу і особисте життя. Встановлення меж є ключем до того, щоб ваша професійна діяльність не перетиналася з вашим особистим часом, і один з кращих способів зробити це – перестати перевіряти вашу електронну пошту в неробочий час.

©Pixabay

3. Тайм-менеджмент є ключовим

Навіть якщо ви терпіти не можете терміни і дедлайни, управління своїм часом є дуже важливим навиком. Час дійсно має значення, але воно не повинно бути таким страшним. Обміркуйте, як краще розставити пріоритети з точки зору відповідальності або управління проектами. Для цього ви можете використовувати традиційні щоденники або спробувати безкоштовні інструменти цифрового управління, такі як Trello.

4. Спробуйте стерти межі між роботою і життям

Деяким людям подобається розділяти свою робочу життя і особисте життя, і це нормально. Але для багатьох межі між роботою і життям стають все більш розмитими, адже робота – це частина життя людини, точно так само, як життя – це частина роботи. Швидше за все, вам буде приємніше не тільки спілкуватися, але й працювати з колегами, яких ви знаєте як особистостей.

5. Відійдіть від столу і вийдіть на вулицю

Ніколи не варто недооцінювати силу свіжого повітря. Якщо ви цілісінький день перебуваєте в закритому приміщенні, то починаєте відчувати себе неспокійно і незадоволеною. Такі прості речі, як прогулянка на свіжому повітрі під час обідньої перерви або обговорення робочих моментів не в задушливому конференц-залі, а в найближчому сквері, довели свою природну користь для здоров'я.

©Pixabay

Баланс між роботою та особистим життям існує, треба тільки докласти трохи зусиль, щоб його знайти. Знайте, що надання собі такого балансу може зробити вас більш креативним мислителем, коли вам це необхідно.

Як знайти баланс між роботою і життям: 8 надихаючих прикладів
© Kerkez/iStock Працюючі мами – майстра по багатозадачності. Незважаючи на це, багато хто все ще не знають, як знайти баланс між роботою і сім'єю. Вони готують вечерю,
Як залишатися красивою і здоровою, якщо у вас робота з нічним графіком
© nortonrsx/iStock Згідно з дослідженнями, робота в другу зміну збільшує ризик розвитку серцевих захворювань. Як залишатися молодою і красивою з нічним графіком роботи?
15 якостей, які здивують навіть самого вимогливого боса
© IStock Мрієте стати кращим працівником року, здивувавши боса і всіх своїх колег? Тоді ознайомитеся з нашим списком особистісних якостей, які допоможуть вам стати краще,
Як впоратися з труднощами віддаленої роботи
© Stokpic/Pexels Віддалена робота, безумовно, має ряд переваг, які роблять її такою бажаною для багатьох людей. Наприклад, такі співробітники не знають, що таке ранкові
"На всі руки майстриня": як успішно поєднувати професійне і особисте життя
Багато дівчат, які починають будувати кар'єру і відносини одночасно, створюють у своїй уяві образ ідеальної жінки. Така героїня вміє все і всіх переможе, а при цьому ще
13 чесних цитат про материнство від Холлі Беррі
©Women's Health Знаменита американська актриса Холлі Беррі є матір'ю двох дітей: її дочці 10 років, а синові 4 роки. Актриса не рідко ділиться зі світом своїми особистим