8 маленьких порад для збереження великої і міцної любові
01.06.2019 66 0 newsdaily.org.ua

8 маленьких порад для збереження великої і міцної любові

В закладки

8 маленьких порад для збереження великої і міцної любові

© Ivanko_Brnjakovic/iStock

Розлучення і розставання трапляються все частіше, але це не означає, що у світі немає місця для щирої та вічної любові. Багато хто з наших знайомих або наші родичі відзначають 20-ту річницю з дня весілля, а деякі пари живуть разом вже більше 40 років. У чому ж їх успіх? Care2 запевняють, що міцні відносини роблять маленькі вчинки. Навіть незначні жести мають значення. Вони кажуть партнеру про те, що він для вас важливий, про те, що він може на вас покластися в будь-якій ситуації.

Звичайно, такі речі, як повага і довіра, теж важливі. Якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були міцними, потрібно приділяти увагу як маленьких, так і великих складових.

Нещодавно дослідники опитали 950 пар і дізналися, що допомагає їм у відносинах. Романтичні жести виявилися першими в списку. Деякі прояви любові вашому партнерові можуть подобатися більше, інші – менше. Спробуйте здивувати його, спробувати щось нове, щоб ощасливити другу половинку.

8 ознак щасливих закоханих пар:

Вони сміються над жартами один одного

© iStock

Всі люди сподіваються, що вони смішні, але насправді гумор – це суб'єктивна річ. Якщо ви будете сміятися над жартами вашого партнера, ви покажете йому, що він для вас багато значить. Навіть якщо жарти улюбленого злегка забавні, все одно смійтеся. Тим не менш, важливо, щоб ваше почуття гумору було таким же. Відповідно до одного з досліджень, успіх ваших відносин залежить від цього.

Вони посміхаються один одному

Британські дослідники виявили, що одна посмішка еквівалентна по своїй ефективності 2000 плиткам шоколаду. Щасливі пари відзначають, що часто посміхаються один одному і цінують це у відносинах. Не варто сприймати свого партнера як належне. Будьте вдячні йому за той час, що ви разом. Ваша посмішка і змусить його посміхнутися. І ви станете ще щасливішою.

Вони їдять разом

© iStock

Коли ви ділитеся їжею з партнером, це вас зближує. Тим більше, якщо ви готуєте або купуєте його улюблену їжу. Вам необов'язково робити це щодня, але чим частіше, тим коханому буде приємніше. Особливо, якщо мова йде про день народження або ювілей. Коли ви їсте разом, не забувайте відключати гаджети, адже це час потрібен для того, щоб ви спілкувалися один з одним, а не кимось ще.

Вони втішають один одного

Вони завжди поруч для того, щоб підтримати: «Я бачу, що тобі нелегко, але я тут для тебе». Це – то плече, про яке хочеться спертися. Причому неважливо, сталося щось серйозне чи це була дрібна сварка з колегою. Партнер все одно виявиться підтримку і втішить.

Вони приділяють одне одному уваги

©Vasyl Dolmatov/IStock

Здавалося б, це очевидно, але в наш час багато хто намагаються робити кілька речей одночасно. Коли ви спілкуєтеся з другою половинкою, не відволікайтеся, адже їй буде неприємно, що ви її не слухаєте, або ви можете пропустити щось важливе з розмови. Кожен хоче відчувати себе важливим: щоб йому приділяли багато уваги, а не часткове.

Вони розподіляють обов'язки по дому

Побут так само важливий, як і інші аспекти відносин. Якщо партнери будуть один одному допомагати, робити прибирання разом, або розподілять між собою обов'язки, це принесе свої плоди в майбутньому. Не варто все звалювати на одну людину.

Вони пам'ятають про речі, які мають значення

©Lacheev/iStock

Коли партнер розповідає щось про себе, постарайтеся це запам'ятати. Можливо, у вас і не найкраща пам'ять для деяких деталей, але це не повинно стати виправданням для того, щоб забути важливі речі про кохану людину. Ваш партнер може розповісти про морської хвороби, боязнь висоти, нелюбові до авокадо – все це має значення.

Вони роблять один одному компліменти

Ми часто думаємо про те, що партнер привабливий навіть через багато років, але не говоримо про це. Адже важливо говорити все це вголос: скажіть, що партнер добре виглядає, що ви все ще вважаєте його спокусливим. Це не тільки буде приємно почути вашій другій половинці, але і підвищить її впевненість у собі.

У кожної людини – своє бачення ідеальних відносин. Коли ви зустрінете свою любов, докладайте максимум зусиль для того, щоб зробити щасливим свого партнера. І тоді ви будете наступними, хто відзначатиме 20-ту річницю з дня весілля.

Читайте також Чому варто займатися любов'ю, навіть якщо у вас немає на це настрої

Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
8 способів зберегти відносини, що йдуть до розриву
© GeorgeRudy/IStock Міцні відносини є тими, над якими постійно працюють. Якщо вам цікаво, з чого почати, ось 8 способів зберегти відносини, що йдуть до розриву.
7 романтичних жестів, які можна зробити для свого чоловіка
©Merlas/IStock Чоловіки і жінки — це, мабуть, дуже далекі світи. Фігура людини традиційно пов'язана з силою, твердістю, а також невеликим простором для крихкості і
5 мов кохання як надійний і перевірений спосіб виправити стосунки
© Ivanko_Brnjakovic/IStock Незважаючи на те, що книга Гаррі Чепмена «П'ять мов любові» була вперше опублікована понад 20 років тому, вона досі залишається одним з
5 міфів про стосунки між чоловіком і жінкою
©Jasmine Wallace/Pexels Як відомо, 2 з 3-х шлюбів закінчуються розлученням, а все тому, що багато пар досі не мають чіткого уявлення про те, як будуються міцні і ніжні
Кращі фільми про кохання і стосунки, які змусять замислитися
© smashingtops.com Любов і відносини – одвічна тема, яку розкривають в кіно та літературі. Незважаючи на це, не всі вони показують реальні проблеми пар. Багато