Тривале дослідження 800 людей показало 6 речей, які роблять нас щасливими
11.03.2019 249 0 newsdaily.org.ua

Тривале дослідження 800 людей показало 6 речей, які роблять нас щасливими

В закладки

Тривале дослідження 800 людей показало 6 речей, які роблять нас щасливими

© Olessya/Pixabay

Гарвардська дослідження вивчали життя 800 чоловік і, нарешті, опублікували результати про те, що ж змушує людей бути щасливими. Ми дізналися подробиці на Businessinsider і ділимося ними з вами.

Основне

© rawpixel.com/Pexels

Є багато хороших порад про те, як бути щасливою або продуктивніше іл, як краще спілкуватися. Але поради про те, як поліпшити всю свою життя зазвичай якісь неправдиві і філософські. Єдиний спосіб отримати деякі хороші ідеї — це стежити за безліччю людей все життя і бачити, що насправді працює. Дослідження об'єднало три масивні поздовжні дослідження — дослідні проекти, які стежили за людьми різного віку-від молоді до людей похилого віку — щоб з'ясувати, що робить їх життя кращим.

Відмова від куріння і алкоголю

@pixabay

Серед курящих чоловіків (паління понад 30 років) було виявлено, що вони набагато менш щасливі, ніж ті, які не курили. Тим не менш якщо чоловік припинив палити приблизно до 45 років, наслідки куріння (цілих одна пачка в день протягом двадцяти років) також відображаються на життя і роблять її менш щасливою.

© AndreyCherkasov/iStock

Тепер про алкоголь. Деякі люди п'ють, тому що у них проблеми. Але дослідження показало, що алкоголь також є самостійною причиною проблем, а не просто результатом. Перспективне дослідження показує, що зловживання алкоголем є причиною, а не результатом підвищеного стресу, депресії та соціальної мобільності.

Університетські роки

Дослідження показує, що люди з більш якісною освітою відчувають себе краще. Вся справа в тому, що хороші вузи прищепили людям звичку до здорового і правильного способу життя. Тому ті, хто навчався у Гарварді, наприклад, були набагато щасливішими, ніж ті, які закінчували місцеві коледжі або університети. Однак ще все залежить від якості викладання і тому, ніж у навчать людини. У будь-якому випадку хороша освіта дає не тільки професію, але мудрі життєві настанови.

Щасливе дитинство

© Antonio_Diaz/IStock

Ще одна запорука хорошого життя. Згідно з дослідженням, людям було не важливо, який статус мали їх батьки, важливо те, скільки любові вони отримували від матері та батька.

Також дослідження показує, що ті люди, у яких було світле дитинство значно досягли успіху в житті. Навіть якщо ваше дитинство було не найкращим, це не привід засмучуватися. Можливість компенсувати любов завжди залишається.

Відношення — це все

© Rawpixel/iStock

Що є однією з найбільших помилок, які ми робимо, коли справа стосується відносин? Не працювати досить багато, щоб створювати нові, коли старі зникають. Тут мова про те, що все життя треба намагатися знаходити спільну мову з людьми, будувати стосунки. Будь-якій людині це потрібно для гармонії життя. Відносини не тільки любовні, а й з сусідом по будинку.

Справлятися з проблемами

© rawpixel.com/Pexels

За все життя потрібно навчитися справлятися з проблемами. Мова йде про те, щоб не реагувати занадто сильно і іноді відпускати ситуацію. Потрібно намагатися н звинувачувати інших в тому, що щось пішло не так. Важливо навчитися знаходити підхід до вирішення проблеми, а не шукати винних. Так, ви зможете зробити життя щасливішим. Люди з дослідження, які обрали більш зрілі методи боротьби з різними не дуже приємними життєвими чинниками, були успішними.

Генеративность

©Deagreez/IStock

Це означає вміння створювати спільноти. Генеративность може означати виконання обов'язків консультанта, гіда, наставника, чи тренера для молодих людей в більш широкому суспільстві. Дослідження показують, що у віці від 30 до 45 років наша потреба в досягненні зростає, і наша потреба в співтоваристві і членство зростає.

Ось такі складові зможуть зробити життя більш гармонійним і щасливим, згідно масштабного дослідження.

Читайте також Датське щастя: 8 секретів життя в стилі хюгге

Вчені виявили, що ризик деменції можна передбачити за 10 років
© rawpixel.com/Pexels Нове дослідження розкриває інформацію про деменції. MailOnline розповідають про цей експеримент та його результати, які можуть допомогти багатьом
Дослідження показало, в якому віці наша самооцінка на самому піку
©m-imagephotography/IStock Нещодавнє дослідження встановило вік, коли наша самооцінка досягає свого піку, а також фактори, які впливають на її коливання. Детальніше про
Що буде, якщо є солодкі сніданки: правда і тільки правда з Оксфорда
© ESHOOTScom /Pixabay Дослідження, проведене в Сіднеї, показало, що вживання жирного і солодкого сніданку всього за 4 дні може призвести до змін у мозку. Про які саме
Дівчата і жінки стали відчувати себе менш щасливими, – дослідження
© pixabay.com Щоденні стреси і тиск у соціальних мережах змушують дівчат і жінок відчувати себе менш щасливими, ніж 10 років тому – показує нове дослідження. За останній
Дослідження з'ясувало, як на діабет і ожиріння впливає вживання молока
©dimitriwittmann/Pixabay Нові дослідження показали, що вживання молока вранці кожен день допоможе вберегти від ожиріння та цукрового діабету. Подробиці " про це наукове
Споживання вуглеводів здатне продовжити життя — дослідження
© a_namenko/IStock Якщо хочете дізнатися секрет довголіття, то переглянете свій раціон. Недавнє дослідження показало, що вживання вуглеводів впливає на тривалість життя.