Варто насправді перевіряти телефон партнера і навіщо люди роблять це
11.05.2019 786 0 newsdaily.org.ua

Варто насправді перевіряти телефон партнера і навіщо люди роблять це

В закладки

Варто насправді перевіряти телефон партнера і навіщо люди роблять це

© Astarot/iStock

В наші дні стежити за партнером стало простіше, ніж коли-небудь. Кількома натисканнями пальців ви можете отримати доступ до будь-яких текстів, електронних листів, фотографій Instagram, історії пошуку і багато чому іншому.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією Avast, 1 з 4 жінок і 1 з 5 чоловіків зіткнулися з таємницею перевіркою телефону свого партнера.

The Huffington Post опитав шлюбних терапевтів, як стеження за партнером впливає на відносини і чи варто так робити.

Питання довіри

© AntonioGuillem/iStock

Як і слід було очікувати, така поведінка часто вказує на відсутність довіри до партнера.

«Така дія показує, що ви не довіряєте тому, що говорить ваш партнер, і показує, хто ви є насправді», — сказав психолог Райан Хаус в інтерв'ю HuffPost. «І що ваше справжнє «я» відбивається в обшуках телефону партнера».

Люди часто перевіряють телефон свого партнера, тому що вони стурбовані тим, які секрети або незаконна діяльність він або вона може приховувати. Але тихе відстеження лише погіршує стосунки.

Відсутній зв'язок або є проблеми з інтимною стороною відносин

© nd3000/iStock

Психолог і сексолог Шеннон Чавес розповіла HuffPost, що перевірка телефону партнера також може бути пов'язана з проблемами близькості і спілкування. Якщо пара не відкрито один з одним, проблеми залишаються без уваги, а підозри починають накопичуватися. Замість того, щоб протистояти цим проблемам, партнер стежить за іншим.

«Проблема в тому, що перевірка телефону партнера — це легше, ніж бути вразливим, ділячись своїми враженнями», — сказав Чавес.

Якщо ваш партнер не був особливо близький з вами останнім часом — це ще не привід шпигувати за ним. Може його щось турбує і у нього якісь труднощі. Сядьте і поговоріть краще.

Ревнощі або підозри в невірності

©fizkes/iStock

Подумайте, чому ви відчуваєте підозри щодо свого партнера. Брехав чи обманював він вас раніше? Хіба він або вона дали вам привід засумніватися в своїй щирості або вірності?

«Це може означати, що у вас є конкретні докази того, що ваш партнер обманює», — сказав Хаус. «Може бути, були конкретні приклади з минулого, або, може ви знаєте, що партнер був невірним в інших відносинах. Ви шукаєте доказу, тому що хочете підтвердити, що вони обманюють вас?»

Але також можливо, що ваш партнер не дав жодних підстав сумніватися у ньому чи на ній, але ви все одно відчуваєте себе параноїком. Якщо ви зустрічалися з брехуном або шахраєм в минулому, то вам важко забути зраду і ви переносите свій минулий досвід на нові відносини.

«Ви вносите ірраціональний страх у нові відносини», — сказав Хаус. «Ви шукаєте щось, чого може і не бути, вторгаєтеся в особисте життя і наносите шкоду відносинам. Ваші страхи можуть ґрунтуватися на вашій самооцінці, вашої здатності до близькості чи вашої історії брехні в минулих відносинах».

Читайте також П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду

Дослідження показало, що люди шукають партнером з тим же кольором волосся і очей, що і у батьків
© jacoblund/iStock Згідно з новим дослідженням, у чоловіків і жінок є «тип», за яким вони вибирають собі партнера. Як правило, це людина, яка виглядає як їх власна мама
7 порад, які допоможуть позбутися від ревнощів
© Astarot/iStock Здорова ревнощі допомагає підтримувати інтерес у відносинах, але якщо ви починаєте перевіряти телефон своєї другої половинки і стежити за кожним кроком,
Шлюб здатний позитивно вплинути на здоров'я чоловіків, дослідження
©Pixabay Чи Правда, що сімейне життя позитивно позначається на стані здоров'я, і однакова користь шлюбу для жінок і чоловіків? Відповідь на це питання дало нещодавнє
Як перестати ревнувати свого партнера
© Deagreez/iStock Ревнощі у відносинах — це цілком нормальне явище. Але багатьох турбує питання, як перестати ревнувати. HuffPost розповідають, що потрібно змінити, щоб
Як захистити свій простір, якщо ваш партнер за вами шпигує
© Astarot/iStock Ревнощі, одержимість, страх втратити близьку людину. Це ті причини, які змушують все більше і більше людей шпигувати за своїми партнерами. Згідно з
Чому люди схильні обманювати і змінювати: пояснення вчених
© Astarot/iStock Зрада — це акт невірності, неповаги і зради. Часто це призводить до сильної внутрішньої болю і до руйнування стосунків. Green Mind body розповідають, що