Що робити, якщо виникло бажання розлучитися
19.04.2019 328 0 newsdaily.org.ua

Що робити, якщо виникло бажання розлучитися

В закладки

Що робити, якщо виникло бажання розлучитися

© mofles/IStock

Багато пар під впливом щоденних стресів і скандалів, приймають рішення раз і назавжди розійтися, щоб позбавити себе від важких переживань. Якщо у пари виникло бажання розлучитися, може цей порив стати фінальною крапкою в їхніх відносинах? Редакція Newsdaily.org.ua вирішила відповісти на це та інші запитання нижче.

Наслідки розлучення

© weerapatkiatdumrong/iStock

Більшість не думають про наслідки, коли мова заходить про розлучення. На ділі ми часто не готові платити ту ціну, яка часто буває занадто висока.

Важливо зрозуміти, що прагнення створити сім'ю – закладено нашою природою. Ви завжди будете мріяти і хотіти, щоб ваші відносини були міцними і щасливими. Без брехні, зрад, болю і сварок.

Тому що у кожного з нас є 2 ключові потреби в життя: потреба в близькості і потреба у визнанні. Повною мірою це може закрити тільки родина – де є чоловік, жінка, одна дитина або діти. Коли ці потреби заповнені, нашу поведінку і сприйняття життя докорінно змінюється.

Наведемо приклад впливу розлучення на чоловіків:

65% чоловіків повторно одружуються протягом найближчих чотирьох років після розлучення. Однак більша частина з них вважають, що перша дружина була краще другий.

15% одружуються в період від 5 до 10 років після розлучення.

Крім того, не маючи можливості виговоритися чоловіки пхають свої почуття вглиб підсвідомості, а це викликає:

  • фізичні захворювання;
  • захоплення алкоголем (33%);
  • повна відсутність або зниження інтересу до роботи. Так, чоловіки впевнені в тому, що після розлучення вони зможуть нарешті реалізувати себе, але реальність інша. Різко знижується не тільки інтерес до роботи, але й прибуток теж падає – в середньому на 25% (у жінок на 40%).

У жінок, наприклад, розлучення викликає хронічну втому, стан апатії і відсутність інтересу до життя, іноді неадекватну поведінку. Зменшує самооцінку, формує відчуття безпорадності і безнадійності.

Окрема тема той, який слід залишає розлучення в житті дитини. Для дитини розлучення – це повне руйнування безпечного світу, яким для нього є повна сім'я, де є мама і тато. Коли батьки з'ясовують стосунки і розходяться, його безпечний світ валиться, і він вже не в змозі повноцінно рости і розвиватися. Також падає успішність у школі і слабшає стійкість до випробувань зовнішнього світу.

Що робити, якщо з'явилися думки розлучитися?

© Evolution Labs/Flickr

Завжди необхідно пам'ятати, що сім'я – це майданчик, що дозволяє розкрити і реалізувати потенціал кожної людини, а також досягти миру в душі і щастя. Однак таке можливо лише при правильному поводженні з цією цінністю. А ось розлучення — не вихід, а лише збільшення складнощів. Майже з усіма проблемами, від яких ми намагаємося втекти вибираючи розлучення, ми зіткнемося в нових відносинах. Тільки там всі почуття будуть тиснути ще з більшою силою.

Ви повинні знати, що міцні відносини можуть бути створені при будь-яких умовах. А ось «ми різні, ми не чуємо один одного, вона не хоче мінятися, він нічого не робить для мене» і т. д. – все це буде переслідувати нас в кожних нових відносинах, поки ми не з'ясуємо чому це сталося і що нам потрібно змінити в собі, а до чого треба бути готовими.

Сім'я – найцінніше, що є у людини. Якщо сьогодні у вас не виходить – не поспішайте спалювати всі мости. Все одно ви будете намагатися відбудувати заново і не факт, що у вас не виникне бажання знову все зруйнувати. Знайте, що вдруге зробити все буде набагато складніше.

Читайте також 8 головних ознак щасливих і міцних відносин

Чому одружені чоловіки вважають себе більш привабливими, ніж неодружені
@brucemars/pexels Одружені чоловіки з більшою ймовірністю переоцінюють свою цінність на ринку знайомств, часто неправильно розуміючи соціальні сигнали від самотніх
5 ознак, що вашим відносинам потрібен розлучення
© grinvalds/iStock Якщо ви не щасливі у відносинах, то варто подати документи на розлучення. Іноді не потрібно чекати на диво. Деякі шлюби спочатку запрограмовані на
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
Як забути про старі відносинах і знову продовжити жити
© takasuu/iStock Досить часто люди болісно сприймають те, що відносини закінчилися. У них немає сил і бажання жити по-іншому, знаходити час на себе, а також шукати нового
10 кроків після розлучення, які допоможуть рухатися далі
© Daniel Jones/Flickr Розлучення вважається одним із самих важких періодів у житті людини. Багато його бояться і роблять все, щоб його уникнути. Але ж із-за цього страху
Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду
©pxhere.com На жаль, не всі шлюби витримують випробування спільної життям. І коли настає момент розриву відносин, то пережити його виявляється дуже непросто, особливо,