10 кроків після розлучення, які допоможуть рухатися далі
29.04.2019 737 0 newsdaily.org.ua

10 кроків після розлучення, які допоможуть рухатися далі

В закладки

10 кроків після розлучення, які допоможуть рухатися далі

© Daniel Jones/Flickr

Розлучення вважається одним із самих важких періодів у житті людини. Багато його бояться і роблять все, щоб його уникнути. Але ж із-за цього страху можна перешкоджати своєму щастю, боротися за те, чого, власне, вже немає.

Якщо ви все ж вирішили розлучитися, але не знаєте, як далі жити, що зробити, щоб прискорити процес загоєння ран», пропонуємо почати з наступних кроків. Пам'ятайте — після дощу завжди приходить веселка. І ваше щастя не за горами.

© Daniel Jones/Flickr

Вам стає комфортно перебувати на самоті

З часом ви звикнете до того, що ви вже не частина пари, а один незалежний чоловік. Ви тепер самі ходите в магазин, замовляєте кави в кав'ярні, ходіть на весілля друзів.

Ви насолоджуєтеся самотністю

Не панікуйте з-за того, що тепер ви одні. Ви адже не завжди були в шлюбі. Згадайте той час, коли насолоджувалися самотністю. В ньому є безліч переваг.

© Gabriela Palai/Pexels

Читайте також: 5 важливих кроків для усвідомленого життя тут і зараз

Ви повністю визнали, що все скінчено

Ключ до щастя і відчуття свободи – просто по-справжньому визнати, що ваш шлюб закінчився, повністю, і що ви ніколи не будете знову разом.

Ви в захваті від того, що можна почати все з чистого аркуша

Якщо ви готові спробувати щось нове (хобі, робота, знайомства, побачення), ви переходите на наступний етап: залишаєте минуле в минулому, намітили новий план свого життя, яка не буде схожою на попередню.

© Pixabay

Ви радієте свят

Раніше ви відзначали їх разом, а тепер настав час радіти їм без нього/неї. Це може бути дуже складно, особливо у перший рік, але, якщо ви навчитеся бачити хороше в кожному дні, а не погане, це допоможе вам йти далі.

Ви поцілували когось або зайнялися любов'ю

Це дійсно великий крок! Якщо ви зробили це, або готові до того, що у вас з'являться нові романтичні стосунки, значить, ви відпустили свій шлюб і колишнього/колишню.

© Pixabay

Читайте також: 9 натуральних засобів для боротьби з депресією

Ви часто проводите час з друзями

І це нормально. Те, що ви готові веселитися, спілкуватися з друзями, знайомитися з новими людьми, про що говорить.

Ви щасливі

Ви, нарешті, перейшли через етап «я найнещасніша людина у світі». Вам хочеться бути щасливим, ви відчуваєте, що пора перестати сумувати і нудьгувати за минулим.

© bruce mars/Pexels

Ви прощаєте себе

Ви пробачили себе за будь-які помилки, допущені вами у шлюбі, і уклали мир з самим собою.

Ви пробачили свого колишнього/свою колишню

Це єдине, що люди відмовляються робити. Вони збирають в собі образу роками, не можуть її відпустити, не розуміючи, що роблять гірше тільки собі.

Читайте також: 6 найнезвичайніших розлучень в світі, які викликають здивування

8 несподіваних ознак, як на здоров'я впливає розлучення
© RyanKing999/IStock Кожна людина по-своєму переживає розрив з коханим, але більшість погоджується, що розлучення впливає і на психічний, і на фізичне здоров'я людей.
Що робити, якщо виникло бажання розлучитися
© mofles/IStock Багато пар під впливом щоденних стресів і скандалів, приймають рішення раз і назавжди розійтися, щоб позбавити себе від важких переживань. Якщо у пари
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду
©pxhere.com На жаль, не всі шлюби витримують випробування спільної життям. І коли настає момент розриву відносин, то пережити його виявляється дуже непросто, особливо,
6 важливих порад, які допоможуть пережити розлучення
© BRITICO/Flickr Як би нам того не хотілося, але кількість розлучених пар зростає. Звичайно, це – дуже важкий і неприємний період в житті, але це ще не кінець. Вам не
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших