12 несвідомих моментів, які видають зраду обранця
25.03.2019 222 0 newsdaily.org.ua

12 несвідомих моментів, які видають зраду обранця

В закладки

12 несвідомих моментів, які видають зраду обранця

©KatarzynaBialasiewicz/IStock

Як часто ми починаємо підозрювати партнера в зраді? А як часто ці підозри безпідставні?
Майже завжди зрадник видає себе своєю поведінкою, на підсвідомому рівні.

1. Скрізь паролі

У вас не було секретів один від одного і не було ні паролів на комп'ютері, на особистих телефонах. А тепер паролі з'явилися скрізь, ймовірно, разом з якимось ретельно приховуваних секретом.

© pixabay.com

2. Плутані пояснення

Партнер не може толком пояснити, де він був учора ввечері, плутається, згадуючи з ким. Ймовірно, це тому, що він відвідував місце, де бути не мав.

© Ahmet Kaya/Flickr

3. Затримки на роботі

Раптом ні з того, ні з сього – затримався на роботі. Причому посаду не змінилася, заробіток не виріс. Це наштовхує на думку, що затримався партнер з кимось, і явно не проти свого бажання.

©bernardbodo/iStock

4. Аромат чужих духів

Одяг і тіло пахнуть чужими духами, та ще й призначеними протилежної статі? Явно не в транспорті або ліфті хтось притулився.

@ HLevi/Pixabay

5. Секретні повідомлення

Як тільки приходить нове повідомлення, ваш партнер поспішає до телефону, намагаючись вас випередити? Йому безумовно є, що приховувати.

© Huffington Post

6. Взаємні звинувачення

Проектуючи власне поведінка на вас, він звинувачує вас у зраді. А все через почуття провини, адже, швидше за все, він саме так і поступає.

©yacobchuk/iStock

7. Зайві витрати

Загальний бюджет чомусь зменшився, хоча великих покупок ви не робили разом? Можливо, гроші були витрачені вашим партнером, і зовсім не на вас.

© IuriiSokolov/IStock

8. Брехня про проведення часу

У невідомого вам одного партнера день народження, і він відвідав свято без вас? Партнер розповідає про те місце, де його точно не могло бути? Напевно, є причина для брехні.

9. Різке бажання «прийти у форму»

Партнер несподівано почав тренуватися і вдосконалювати своє тіло? Якщо це зовсім не схоже на нього, можливо справа в мотиваторе?

© Pexels

10. Часта зміна настрою

Зриви, нервові рухи, зміни настрою – це можуть бути не тільки наслідки перевтоми, але і почуття провини, яке не дає спокою.

© Nathan Cowley/Pexels

11. Душ відразу по приходу

Партнер прийшов додому і, побіжно привітавшись, одразу попрямував в душ? Ймовірно, у нього є докази, які він хотів би змити з себе.

© Tero Vesalainen/iStock

12. Не показується оголеним

Ваш партнер закривається від вас, коли голий? Це може бути наслідком того, що він віддалився від вас, як фізично, так і емоційно.

 

Як би те ні було, не можна робити поспішних висновків. Можливо, ваш партнер просто готує вам сюрприз, чи дійсно дуже втомлюється на роботі. Кілька разів все обміркуйте, перш ніж розв'язувати конфлікт, а краще — постарайтеся розібратися в причинах і підтримати партнера у випадку, якщо дійсно він з вами чесний.

© rawpixel.com/Pexels

Читайте також 3 секрети, які допоможуть впоратися з конфліктом

27 моментів, які відштовхують хлопців на першому побаченні
© nd3000/IStock Невдале перше побачення може поставити хрест на будь красивою історії кохання. Хлопці, опитані ресурсом Ranker, розповіли, що їх найбільше відштовхує у
10 важливих кроків, які борються з комплексами
© meelith.pro За статистикою питанням сором'язливості і замкнутості задається кожен 10-й чоловік. Сором'язливість — це не скромність, яка прикрашає, а несвідомий страх
Варто насправді перевіряти телефон партнера і навіщо люди роблять це
© Astarot/iStock В наші дні стежити за партнером стало простіше, ніж коли-небудь. Кількома натисканнями пальців ви можете отримати доступ до будь-яких текстів,
14 ознак, що відносини на межі розриву
©Vasyl Dolmatov/iStock Іноді тріщина у відносинах може бути непомітною, але з часом вона дає про себе знати і партнери розлучаються. Сьогодні ми розповімо вам про
Черговий баг Instagram: популярна соціальна мережа показала паролі деяких користувачів
© bigtunaonline/IStock В роботі соціальній мережі Instagram стався серйозний збій, який поставив під загрозу безпеку деяких користувачів. Про це повідомляє видання The
Що робити, якщо ваш партнер працює занадто багато
© vanrath.com У будь-яких відносинах будуть відбудуться вечори, вихідні і навіть свята, коли один з партнерів змушений затриматися в офісі, провести день перед екраном