5 дитячих лайфхаков, яким варто повчитися дорослим
01.05.2019 550 0 newsdaily.org.ua

5 дитячих лайфхаков, яким варто повчитися дорослим

В закладки

5 дитячих лайфхаков, яким варто повчитися дорослим

© demaerre/IStock

Дитинство – це єдиний період нашого життя, коли ми можемо залишатися самими собою, незалежно від навколишніх обставин. Дитина ніколи не боїться висловлювати свої емоції і здаватися смішним. Саме ці прості речі і робить його щасливим. Багатьом дорослим дійсно варто взяти приклад зі своїх дітей.

Ось 5 речей, яким треба повчитися у свого дитини.

1. Спонтанні танці

Більшість дітей починають танцювати, як тільки почують музику. Чому б вам не приєднатися до них, адже це чудовий спосіб зняти напругу. До того ж подібні танцювальні вечірки допоможуть зміцнити відносини з дитиною.

© Choreograph/iStock

2. Уява без кордонів

На жаль, з віком ми втрачаємо здатність бачити прекрасне у звичайних речах. Уява – це одна з тих речей, які можуть зробити ваше життя більш яскравим і насиченим. Беріть приклад зі своєї дитини і починайте фантазувати.

3. Невичерпна енергія

У дітей ніколи не закінчується енергія. Вони здатні весь день вивчати навколишній світ, оскільки їм цікава кожна дрібниця. Дорослі ж вважають за краще проводити вихідні на дивані. Спробуйте відшукати в собі залишки цієї енергії, щоб стати хоч трохи активніше.

© ulkas/iStock

4. Любов до яскравих кольорів

Зазвичай ми віддаємо перевагу нейтральним кольорам в одязі, хоча в дитинстві практично всі любили виключно яскраві кольори. Якщо у вас ще залишилася ця любов, то перестаньте себе стримувати. Оновити свій гардероб так, щоб одяг приносила позитивні емоції.

5. Відсутність страху перед новим

Діти постійно відкривають для себе щось нове і прагнуть отримувати нові знання. У більшості дорослих від цієї допитливості не залишилося і сліду. Спробуйте розбудити в собі маленького дослідника. Це зробить ваше життя більш цікавою і барвистою.

Читайте також 7 способів розвинути в дитині позитивне поведінка

9 звичок, які батькам варто перейняти від дітей
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Звичайно, ваш малюк – не кращий приклад для наслідування. Тим не менш дорослим варто було б перейняти деякі моделі поведінки у дітей.
10 лайфхаков по встановленню емоційного зв'язку з дитиною
Як відомо, майбутнє кожної дитини визначають його стосунки з батьками ще в ранньому дитинстві, тому дуже важливо, щоб ці відносини будувалися на любові, довірі та
Хочете бути щасливими? Повчіться у Вінні Пуха, радить гарвардський професор
©YouTube Гарвардський професор Санджив Чопра стверджує, що Вінні Пух – один з найщасливіших і мудрих персонажів усіх часів. «Нам є чому повчитися у милого і безтурботного
5 дивовижних технік спілкування з дитиною та їх вплив на нього
На тему виховання дітей написано сотні наукових праць і методичних матеріалів, однак більшість батьків виховують своїх нащадків за прикладом батьків або інших близьких
Найцікавіші питання, які варто задати своєму батькові
©Sladic/IStock Відносини з батьками змінюються по мірі дорослішання. Проходить час і ми усвідомлюємо, що мами і тата — це не тільки люди, які нас народили і виростили, а
Як дорослі можуть стати краще з допомогою простих дитячих ігор
© LightFieldStudios/iStock На сьогоднішній день існує величезна кількість програм, відео і додатків, які допомагають людям ставати розумнішими в тих чи інших областях.