9 порад для холостяків від одружених чоловіків
05.04.2019 499 0 newsdaily.org.ua

9 порад для холостяків від одружених чоловіків

В закладки

9 порад для холостяків від одружених чоловіків

©Ridofranz/IStock

Якщо ви все ще перебуваєте в пошуку своєї другої половинки, ймовірно, вам знайоме почуття самотності і нудьги. Однак не варто впадати у відчай. Сьогодні ми поділимося з холостяками цінними порадами від одружених чоловіків, які готові розповісти про особистий досвід відносин.

Порада №1

«Це може здатися дивним, але коли мій брат запитав мене, чому я одружився саме на цій дівчині, я відповів, що поруч з нею мені набагато краще, ніж без неї. Навіть стосунки з друзями можуть рано чи пізно можуть зжити себе, але з моєю дружиною мені завжди було легко ... Я думаю, що це любов. Крім того, один мій друг якось сказав мені: «Любов – це не те, що ти відчуваєш, а те, що ти робиш». Відчувати любов і говорити про неї недостатньо, треба діяти в ім'я любові».

©LittleBee80/IStock

Порада №2

«Шукайте ту дівчину, що розділяє ваші інтереси і філософію. Апетитні форми і приваблива зовнішність – це добре, але внутрішній світ набагато важливіше».

Порада №3

«Знайдіть людину, яка буде щиро розділяти і підтримувати те, що ви робите. Наприклад, моя дружина не цікавиться футболом, але вона приходить на кожну мою гру, щоб повболівати за мене. Це робить мене щасливим».

©nd3000/IStock

Порада №4

«Якщо ви не можете повністю відкритися і довіритися своєму партнеру, значить ви ще не готові до відносин».

Порада №5

«Коли ми сперечаємося, ми не боремося один із одним, ми боремося з проблемою».

©monkeybusinessimages/IStock

Рада №6

«Будьте чесні зі своїм партнером і з самим собою. Коли люди починають зустрічатися, вони часто говорять те, що, на їх думку, хоче почути інша людина. Ця тактика працює в короткостроковій перспективі, адже рано чи пізно вам доведеться розкрити своє справжнє «я». Завжди залишайтеся чесними і знайдіть того, хто чесний з вами».

Порада №7

«Не поспішайте. Якщо все буде добре, ваша дівчина завжди буде поруч. А якщо ні, вона піде від вас ще до весілля, і вам не доведеться розбиратися в справах про розлучення».

©Kiuikson/IStock

Порада №8

«Якщо вас щось не влаштовує у своєму партнері, вам потрібно обговорити це заздалегідь і знайти рішення проблеми, інакше далі ситуація буде лише погіршуватися. Люди не міняються і сподіватися на те, що вам вдасться налаштувати когось під себе – пропаща справа. Якщо ви відчуваєте несумісність зі своїм партнером, можливо, це просто не ваша людина».

Порада №9

«Насолоджуйтеся кожним моментом. Бути в шлюбі і бути самотнім – це зовсім різні етапи життя, кожен з яких по-своєму гарний».

©Ridofranz/IStock

Зверніть увагу на представлені вище поради одружених чоловіків. Сподіваємося, вони допоможуть вам сформувати більш чітке уявлення про шлюб і усвідомлено підійти до вибору своєї другої половинки.

Чому так багато одружених чоловіків бояться дружити з жінками
© Jovanmandic/iStock Якщо вірити народній мудрості, не лише не існує жіночої дружби, але і дружби між чоловіком і жінкою. При цьому великий класик Артур Конан Дойл
6 способів відродити довгострокові відносини
© Vasyl Dolmatov/IStock Можливо, згодом, почуття таємниці, хвилювання і новизни пройшли. Ймовірно, ви знаєте майже все про свого партнера. Але ви все ж можете внести
8 характерних особливостей щасливих і здорових шлюбів
©Merlas/IStock Знайти свою другу половинку – це ще не все. Важливо зуміти зберегти відносини і пронести любов крізь роки. Кожній парі день у день треба вчитися довіри,
7 поширених видів брехні чоловіків, расказанных жінкам
©Vasyl Dolmatov/IStock Чому люди брешуть? Причиною брехні може стати безліч факторів. Чоловіки часто брешуть, щоб уникнути покарання, зберегти відносини, дістати жінку
Токсичні думки, які треба викинути зі своєї голови
©Kerkez/iStock Часто негативні події в нашому житті (проблеми на роботі, розриві відносин, сварка з друзями і т. д.) провокують поява токсичних думок, які ще більше
Не тільки чоловіча проблема: як перемогти жіночий страх складатися у відносинах
© GeorgeRudy/iStock Будь-яка людина рано чи пізно починає відчувати потреба у створенні міцних і тривалих відносин. Панічний страх жінок перед стосунками з чоловіками, що