Токсичні думки, які треба викинути зі своєї голови
29.06.2019 668 0 newsdaily.org.ua

Токсичні думки, які треба викинути зі своєї голови

В закладки

Токсичні думки, які треба викинути зі своєї голови

©Kerkez/iStock

Часто негативні події в нашому житті (проблеми на роботі, розриві відносин, сварка з друзями і т. д.) провокують поява токсичних думок, які ще більше погіршують ситуацію і призводять до депресії. The Every Girl розповідає про найбільш отруйних думках, які потрібно терміново викинути з голови.

«Вже пізно починати щось нове»

Починати нове завжди трохи страшно, але ніколи не пізно. Так, залишати зону комфорту не хочеться, але тільки так ви зможете досягти великих висот і стати краще.

© Pinkypills/iStock

«Я можу змінити оточуючих»

Сподіватися на те, що ви можете змінити своїх друзів, колег і близьких – не найкраща ідея. Пам'ятайте, що люди не зміняться, поки самі того не захочуть. Якщо ви не можете миритися з недоліками конкретних людей, подумайте про те, чи є сенс продовжувати з ними спілкування.

«Відносини допоможуть мені стати повноцінніше»

Для деяких людей запорука щастя – це відносини, однак не варто цілком на них покладатися. Так, відносини можуть зробити вас щасливішими, проте і без них ви повинні відчувати себе повноцінним і гармонійною людиною.

©Vasyl Dolmatov/IStock

«Весь світ проти мене»

Життя – не проста штука, але, якщо ви будете постійно відчувати себе жертвою, вона стане ще складніше. Безумовно, несправедливі ситуації трапляються з кожним і тягнуть за собою розчарування, однак, з цим варто змиритися і звернути увагу на позитивні моменти.

«Є тільки один правильний шлях»

Ще одна помилка – вважати, що існує лише один правильний шлях до мети. Люди зі схожими мріями можуть рухатися до них зовсім різними шляхами і кожен з них має право вважатися вірним.

© RossHelen/iStock

«Я витрачаю свій час даром»

Це нормально, аналізувати те, як ви проводите свій час: з ким спілкуєтеся, що робите, де працюєте і т. д. Однак, навіть якщо щось іде не за вашим планом, не варто шкодувати про втрачений час. Ви завжди можете змінити свій маршрут, при цьому важливо пам'ятати, що кожне ваше рішення принесло вам безцінний життєвий досвід.

Зверніть увагу на перераховані вище токсичні думки і постарайтеся від них позбутися, щоб стати щасливіше і гармонійніше.

Читайте також Дослідження з'ясувало, чому жінки частіше за чоловіків відчувають стрес

8 простих порад, як підвищити власну самооцінку
© Poike/iStock Багато людей ставляться до себе надто упереджено, самостійно записуючи себе в ряди невдах. Ця психологічна проблема може виникнути з різних причин.
5 продуктивних рад для зміни роботи в зрілому віці
Ти ненавидиш свою роботу, але не наважуєшся змінити її, оскільки вважаєш, що вже пізно починати життя з 0? Саме час забути про страх і не витрачати час даремно. Візьми
14 нормальних думок людей, які вирішили почати медитувати
© lograstudio/Pixabay Ви, напевно, думали, що ваші перші думки під час медитації будуть присвячені пошуку гармонії. Але це не завжди так. Greatist розповідають про
Як налаштуватися на позитивне мислення: 4 ради, які потрібні всім
© bruce mars/Pexels Важливо знати, як налаштуватися на позитивне мислення, щоб правильно провести день і домогтися бажаного. Далі ми розповімо, як змінити свої думки і в
Як врятувати себе від впливу токсичних людей
© iammotos/iStock Напевно у вашому оточенні є неприємні особистості, тому важливо знати, як врятуватися від токсичних людей. WikiHow розповідають, як зробити своє життя
10 небезпек на шляху безпечного і перевіреного вибору
© SIphotography/iStock Кожен день ми свідомо чи не свідомо робимо вибір і приймаємо рішення. Є люди, які практично не витрачають часу на роздуми, але є і ті, хто дуже