15 улюблених продуктів вагітних жінок і причини їх вживання
07.06.2019 363 0 newsdaily.org.ua

15 улюблених продуктів вагітних жінок і причини їх вживання

В закладки

15 улюблених продуктів вагітних жінок і причини їх вживання

© gpointstudio/iStock

Кулінарні пристрасті вагітних жінок багатьом здаються дивними, але насправді всі вони мають наукове обґрунтування. Не варто чинити опір, якщо вам раптом серед ночі захочеться з'їсти щось незвичайне, адже це не просто примха, а цілком логічна потреба.

1. Лід

Вагітні жінки справді люблять лід. Так, це дуже дивно, адже це навіть не їжа. Але пояснюється тяга до холодного дуже просто. Вагітність часто супроводжується анемією, що викликає запалення у ротовій порожнині. Лід здатний позбавити від неприємних симптомів.

© Maridav/iStock

2. Шоколад

У 2014 році в журналі «Frontiers in Psychology» були опубліковані результати дослідження, які пояснюють любов вагітних жінок до шоколаду. Справа в тому, що в звичайних умовах солодке вважається забороненим. Під час вагітності багато внутрішні заборони перестають діяти, тому шоколад стає одним з найбажаніших продуктів.

3. Пряна їжа

Вживання пряних страв викликає підвищене потовиділення, що має важливе значення для охолодження тіла. Правильна терморегуляція дуже важлива під час вагітності, тому не відмовляйте собі в прянощах.

4. Соління

Тяга вагітних жінок до маринованою продуктів пояснюється потребою організму у великій кількості натрію. На щастя, така їжа не містить багато калорій, тому її можна вживати практично без обмежень.

© gojak/iStock

5. Картопляні чіпси

Ще один продукт, тяга до якого пояснюється підвищеною потребою в натрії. Чіпси дійсно містять багато солі, з-за чого здаються неймовірно смачними під час вагітності.

6. Фрукти

Непереборне бажання вживати багато фруктів можна пояснити низьким рівнем цукру в крові. Виноград, груші, кавуни, ківі і багато інші фрукти здатні нормалізувати цукор, тому не стримуйте себе.

7. Лимони

Тяга до лимонам та інших кислих продуктів пояснюється змінами у смакових рецепторах. Вони стають менш чутливими, тому вимагають більш виражених смаків.

© Engin_Akyurt/Pixabay

Читайте також: 5 вагомих причин полюбити свою вагітність

8. Морозиво

Любов жінок до морозиву пояснюється низьким рівнем кальцію в організмі. Тяга до інших молочних продуктів викликана цією ж причиною.

9. Солодощі

Непереборна жага насолод супроводжує вагітність майже у всіх випадках. У цьому немає нічого дивного, адже організм потребує підвищеної кількості цукру. Але вживання цукерок краще все-таки обмежити, замінивши їх фруктами.

10. Зелень

Тяга до зелені пояснюється відразу двома причинами: нестачею магнію і підсвідомим бажанням вживати здорову їжу.

© Brett_Hondow/Pixabay

11. Червоне м'ясо

Бажання вживати багато м'яса безпосередньо пов'язано з потребою організму в білках і залозі. Не відмовляйте собі в задоволенні, але віддайте перевагу більш здоровим способів приготування м'яса.

12. Оцет

Оцет дратує смакові рецептори, які під час вагітності мають потребу в гострих відчуттях. Але у великих кількостях оцет може бути небезпечним, тому спробуйте замінити його лимонним соком.

13. Божевільні комбінації

Бажання занурити маринований огірочок в арахісове масло і додати трохи оливок в морозиво – це буденність для вагітних жінок. Наукового пояснення тяги до дивним поєднанням поки немає, але деякі дослідники вважають, що це викликано бажанням відшукати смаки з раннього дитинства.

© vadimguzhva/iStock

14. Домашні страви

Домашні страви асоціюються зі спокоєм і затишком. Саме тому вони здаються такими смачними під час вагітності.

15. Нехарчові продукти

Бажання спробувати на смак крейда повинно викликати у вас занепокоєння. Якщо вам постійно хочеться чогось подібного, то це привід звернутися до лікаря.

Читайте також: 14 фактів, які вірять жінки до вагітності

Дослідження, яке пояснює зростання рівня депресії у сучасних вагітних жінок
© kjekol/IStock Депресія у вагітних жінок вважається чимось неважливим або надуманих, хоча ця проблема заслуговує того, щоб на неї звернули увагу. Mom.me мають
Чому вагітні жінки здаються більш привабливими деяким чоловікам, – наукове пояснення
© socialmediasl444/Flickr Вагітність змінює жінку. Хтось вважає, що набір ваги псує її. Інші, навпаки, вважають, що жінка розквітає і стає більш привабливою. Деякі
14 фраз, в які вірять жінки до першої вагітності
Перша вагітність для кожної жінки — це дивна пригода, що кожна представляє по-своєму. Багато хто наївно вірять у те, що вагітність -це легко і навіть приємно, але коли
Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Які щеплення безпечно робити під час вагітності: гід лікаря
© Pixel_away/iStock Під час очікування дитини, жінкам потрібно знати, які щеплення для вагітних безпечні для здоров'я. EVE розповідають все про вакцинації для майбутніх
Вакцинація для вагітних: які щеплення потрібні майбутнім мамам в 2018-2019 році
© Jovanmandic/iStock Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла важливою вакцинація вагітних. Крім того, вона назвала, які щеплення